هشدار به پاکستان: اموال مهاجرین را تصاحب نکنید
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۱۴    ۱۴۰۲/۸/۶ کد خبر: 174274 منبع: پرینت

مقامات طالبان درباره تهدید مقامات پاکستانی برای مصادره دارایی‌های مهاجرین اخراجی افغان و عدم اجازه برای خروج پول‌هایشان از این کشور هشدار داد.
مهاجر فراهی معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان نسبت به پیامدهای مصادره دارایی‌های مهاجرین اخراجی افغان از پاکستان و عدم اجازه برای خروج پول‌هایشان از این کشور، به اسلام‌آباد هشدار داد.

فراهی در توییتی نوشت: هیچکس نباید ثروتی که افغان‌ها به سختی بدست آورده‌اند را به دیده غنیمت بنگرد. افغان‌ها آنقدر بی‌کس و ‌بی دفاع نیستند که دیگران به زور اموال قانونی آنها را تصرف کنند.
وی با اشاره به دولت پاکستان افزود: اگر کسی دارایی افغان‌ها را تصاحب کند، به موقع برای هر قِران آن پاسخگو خواهد بود؛ از انجام چنین اشتباهی باید اجتناب شود.

این در حالی است که «سرفراز بوگتی» وزیر کشور پاکستان می‌گوید مهاجران افغان حداکثر مجاز به خروج 50 هزار روپیه (حدود 180 دلار) از این کشور هستند.
وی پیش از این نیز هشدار داده بود که اگر مهاجرین افغان، که شمار آنها 1.7 میلیون نفر اعلام شده، تا 10 آبان پاکستان را ترک نکنند، بازداشت و به‌طور اجباری اخراج شده و تمام دارایی‌هایشان نیز مصادره خواهد شد.

کد (8)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
هشدار طالبان
اموال مهاجرین
نظرات بینندگان:

>>>   تنها یک خواسته قلبی دارم آن هم این است که
طالبان و پاکستان نسلشان از روی کره زمین منقرض شود وبرای همیشه محو شونند

>>>   منطقه آبستن حوادث حولناک و غیر قابل پیشبینی است.
جنگ بین افغانستان و پاکستان حتمی است و ور پایان این جنگ کشوری به نام پشتونستان و کشورکی به نام بلوچستان تولد میشود و نقشه جغرافیایی منطقه تغیر میکند.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است