پرچم طالبان برای عکس یا حمایت در تهران (عکس)
 
تاریخ انتشار:   ۰۷:۰۳    ۱۳۹۹/۵/۱۲ کد خبر: 164383 منبع: پرینت

روز جمعه حدود ساعت ۸ عصر در پارک ملت تهران تعدادی به حمایت از طالبان تجمع کرده و با پرچم طالبان عکس یادگاری گرفتند.
نگهبان پارک ملت تهران درباره جزییات تجمع به انصاف نیوز گفت "حدود بعد از ظهر بود که در پارک جمع شده بودند. پولیس‌ها چند نفر را گرفته‌اند."

یکی از افغانها پس از مشاهده عکس تجمع به خبرنگار انصاف نیوز گفته که "این‌ها که کار بدی نکرده‌اند، همان‌طور که شما با پرچم کشور خود در جاهای دیگر عکس می‌گیرید، اینها هم عکس گرفته‌اند."

یک کاربر افغان اولین‌ کسی بود که این عکس‌ها را منتشر کرد. او گفت: "من حدود ساعت ۱۵:۳۰ با خانواده به پارک رفته بودم. اول با من حرف نزدند ولی وقتی کمی به زبان پشتو حرف زدم به من اعتماد کردند و گفتند تجمع در حمایت از طالبان است."
او درباره‌ جزییات تجمع به انصاف نیوز گفته که "تعدادشان زیاد بود، حدود ۷۰ تا ۹۰ نفر ولی چون دسته دسته نشسته بودند، در عکس مشخص نیست."

با درنظرداشت این ادعا در عکس ها تعداد حامیان طالبان کمتر از 10 تن مشاهده می شود.
پولیس امنیت تهران اعلام کرد که افراد دیده شده با پرچم طالبان در تهران بازداشت شده اند.

کد (9)


تجمع طالبان در پارک ملت تهران

تجمع طالبان در پارک ملت تهران

تجمع طالبان در پارک ملت تهران

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
طالبان
تهران
نظرات بینندگان:

>>>   عاملان عکس با پرچم گروه تروریستی طالبان در تهران دستگیر شدند
انتشار تصاویری از پرچم طالبان در پارک ملت تهران در فضای رسانه ای خبر ساز شد.
به گزارش خبرگزاری شفقناافغانستان؛ درپی انتشار تصاویری از پرچم طالبان توسط هواداران این گروه تروریستی در تهران، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خبر از بازداشت این اشخاص را به رسانه ها داد.
سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در این باره بیان داشت: در پی این اقدام که موجبات سوءاستفاده رسانه‌های معاند را در پی داشت با سرعت عمل پلیس، عاملان اصلی تولید و بازنشر این تصاویر شناسایی و دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
این افراد برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات تکمیلی تحویل مرجع قضایی شدند.

>>>   غنی یهودی به خاطر قدرت روز های از دل خود بوجود می آورد مانند روز بیرق این شخص یهودی به خاطر بهای قدرت از هر نیرنگ کار می گرد و می خواهد در آینده ۴۵هزار نفر دیگر را هم بکشد و دالر های کشور های کفری را برای خسبره اش در لبنان ارسال بدارد

>>>   اگر در افغانستان امارت طالبان دوباره ایجاد شود.معلومدار ایران اولین سرزمینی است که باید جز امارت طالبان باشد.
هخامنشیان در مقابل سکندر مقدونی شکست خوردند،ساسانیان در مقابل دین اسلام و تهاجم اعراب،معلومدار جمهوری اسلامی ایران در مقابل امارت طالبان شکست میخورد.
اگر در افغانستان جمهوری اسلامی از بین برود و در عوض اش امارت طالبان دوباره ایجاد شود،معلومدار در ایران نیز جمهوری اسلامی از بین میرود و در عوض اش امارت طالبان می آید.

>>>   ما تا حالا این جوری ندیده بودیم! روایت کرده اند که در لب دریای مازندران (بحر مازندران !) مهمانسرایی بود که یک اتاق خاص رو به دریااز آن را به آنهایی اجاره می دادند که به ماه عسل آمده بودند در آن اتاق قفسی با یک طوطی بی شرم آویزان بود .یک روز زوج جوانی آن اتاق را اجاره کردند . در بدو ورود به طوطی امر کردند که هر گز سر خود را برنگرداند و تا وقتی آنها در آنجا ساکن هستند فقط دریا را نگاه کند که طوطی هم قبول و عمل کرد . روز آخر هنگام جا دادن لباس ها در کیف زیپ کیف بسته نمی شد . مرد با زن گفت برو روش تا فشرده شود اما زیپ بسته نشد این بار زن گفت تو سنگین تری توبرو روش باز زیپ بسته نشد . بعد گفتندحالا بیا با هم بریم روش شاید بشود . در این موقع طوطی گفت خواهش می کنم اجازه بدهید من رویم را برگردانم پرسیدند چرا گفت برای اینکه من اینجوری تا حالا ندیده ام !

>>>   هههه جک سال! گفتی
جمهوری اسلامی در مقابل بچه طالبان شکست میخورد
آمریکا هم ایران را شکست داده نمی‌تواند چه برسد به طالب ها کافی است ایران چند عدد موشک های جدید خود را روی سرشان بمبارد کند.

>>>   به نظر دهنده پنجم!
امریکا و شوروی دو ابر قدرت بزرگ جهانی با ده ها هزار کلاهک هستوی خویش،از افغانستان فرار کردند.
موشک های ایران برای طالبان ارزش یک ....را هم ندارد.

>>>   پس شما میگید همیشه افغانی ها تو ایران از دست طالبان فرار کردند تازه اون کسی هم که مصاحبه کرده از دیدش ایرادی نداره
نکته همین جاست اگه واقعا تمام مردم افغانستان طالبان رو نمی خواستند امکان نداشت دوباره جون بگیره این می رسونه تمام تحلیل های شما در مقابل آمریکا و ناتو غلط بوده چون اگه همکاری مردم افغانستان نباشه طالبان اصلا نمیتونست باشه
متاسفانه خود مردم افغانستان مسبب تمام مشکلاتشون هستند
آمریکا هم وقتی دید مردم افغانستان دارند کمک میکنند به طالبان دست کشید
پس خواهشا دیگه کسی رو متهم نکنید

>>>   واقعا عقل نداشته اون کسی که مثلا فعال سیاسی افغان که این عکس ها رو پخش کرده تو که زنگ زدی پلیس اومده دیگه چه مرگت بوده که سوژه دادی دست بی بی سی برو ببین چیکار دارن میکنن این بی بی سی و من و تو...
انقدر دیوونه جوگیریه ببین چه شری درست کرده تو ایران تو فضای مجازی
واقعا اسش متاسفم تو که ایران زندگی میکنی چرا افکار عمومی ایران رو تحریک کردی خدای من مگه میشه انقدر احمق
یارو میگه پشیمونم میگه نمیخوام شر بشه واسم
پلیس دستگیرش کرد به جرم تشویش اذهان عمومی و مخل امنیت جامعه

>>>   یادمه تحلیلگران خبره افغان پیپر تیتر زده بود گستاخی ایران در رابطه با طالبان
نوشته بودی اوج خطای استراتژیک ایران شماها خیلی مونده ایران رو بشناسید
اگر ایران با طالبان دیدار نداشت الان مردم ایران طعمه انتحاری شده بودن ایران خیلی وقته فهمیده مردم افغانستان خیلیاشون حامی طالبان هستند وگرنه طالبان بدون سلاح سنگین نمیتونست قدرت بگیره
آمریکا این رو فهمید
مهاجران شما تو ترکیه هم با پرچم طالبان و پرچم افغانستان چرا عکس انداختند؟
همون طور که جو بایدن گفت شما هیچ وقت ملت نمیشید

ایمیل:
لطفا فارسی تایپ کنید. نوشتن آدرس ایمیل الزامی نیست
میتوانید نام و محل سکونت خود را همراه نظرتان برای چاپ ارسال نمایید
پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است