کرزی و غنی بانی نهادینه سازی فساد و سکس
 
تاریخ انتشار:   ۲۱:۲۸    ۱۳۹۸/۸/۲۴ کد خبر: 160909 منبع: پرینت

افغانستان در تحت زعامت حامد کرزی و اشرف غنی احمدزی در نهادینه سازی فرهنگ فساد، ترویج سکس و ازدیاد معتادین مواد مخدر رشد بی مانند را در جهان داشته است!

در هیچ کجای دنیا کشوری را سراغ نداریم که در جریان دو دهه فرهنگ فساد را چنان گسترش دهند که رشوت جز ای از زندگی قبول شده مردم گردد و در سراسر کشور از بالا تا به پایین هم مسوولین و هم مردم معتاد به فرهنگ رشوت شده باشند.

سکس سونامی دیگر است که بی باورانه چنان ترویج یافته است که خطر آن تمام جامعه افغانستان را تهدید می کند، گاهی شعله های آن از درون ارگ، گاهی از درون زندان ها، گاهی از ادارات دولتی، گاهی از مهمانخانه ها و گاهی هم از درون دانشگاه ها و مکاتب فواره میکند، در مورد مواد مخدر همین قدر کافی است که بدانید که تجارت آن سالانه در حدود ۸۶ میلیارد دالر تخمین زده شده است و در حدود تقریباً سه و نیم میلیون مردم افغانستان معتاد گردیده اند که این رقم دو مرتبه بلند تر از ارقام است که در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده اند.

علاوه بر رشد در عرصه های فساد، سکس و مواد مخدر در نوشیدن شراب هم جایی چهارم را در جهان داریم که در یک کشور اسلامی جای بد نیست.
از فقر روز افزون که عامل عمده بدبختی ها و درد و رنج مردم افغانستان خود میدانید که در چه وضعیت قرار داریم.

حسن علی عدالت


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
کرزی
فساد
سکس
نظرات بینندگان:

>>>   تازمانیکه شر وفساد درحکومت شامل باشد فساد هم ضمیمه است

>>>   احسنت آقای عدالت.
افسا که گوش شنوائی وجود ندارد! آن که در ارگ نشسته و دمبوره می نوازد، نه تنها فاقد مغز و ایمان است، بلکه گوش شنوا و سواد خوانش نیز ندارد!
داود

>>>   اگر این غنی بود و این بی بی گل
سکس و شراب شرط اول استخدام خواهد شد
فرزندان غنی پیشکسوتان این عرصه هستند
بی بی گل که خود بنای سکس بازار ارگ را نهاده و زهره زن داود پیشکار است.

>>>   من که همان شب ویدیوی اطفال لوگر را دیدم تا صبح بد دعای کردم که خداوند این بزرگان دولت را به جزای اعمال شان برساند و جای شک نیست که این موضوعات در تمام ولایات رواج پیدا کند چون طارق پسر اشرف غنی در امریکا معاون کسیت که هم جنس گرایی رااعلان و آزاد نمود .

>>>   همین کرزی و غنی نمک را خوردن و به نمکدان خیانت کردند هردو دروغگو عوام فریب خیانت کار مردم ازار طالم قومگرا و دزد پول مردم بیچاره که غنی احمدزی درجه اول درین خیانت و کرزی بدرجه دوم نزد اکثریت ملت مقصر هستند .

>>>   حسین علی!
رقص خو فرهنګ دیرینه تاجیکها است اما هزاره ها در زمان کرزی شروع به فحاشی کسترده کردند! خریطه بیاندازیدشان!

>>>   اصلا منشا فساد جنگ سالارهای دزد هستند همین ها باعث چورنمودن بانک غصب اراضی تصرف چوکی ها رشوت اختلاس قانون شکنی همه از دست این هاست

>>>   سلام
فساد جنایت ،چور ،تجاوز وزناکاری درزمان حکوت ربانی ومسعود آغاز وبه اوج خودرسیده بود که میراث شان تا حال دوام دارد.در آن وقت مطبوعات آزاد نبود فهمیده نمی شد.نفرین بر آنها.
باشنده کابل.

>>>   این رقم دولت بی عدالت در طول تاریح نخواهد بود زیرا معاش یک کارمند ۵ هزار اما از دیگر کارمند به دالر می باشد کام کار این دولت کثیف مطابق به قانون اسلامی مطابقت دارد یک دختر و یا یک زن که توسط آرایش می رود به دفتر های خا رجب ودولتی معاش گزاف اخذ می کند اما جوانان ما همه بیکار اند چرا مردم علیه این دولت کثیف پر پا نمی خیزند از این کرده چا در بر سر کنند ودر خانه بشیند

>>>   زدیگ پختگان ناید صدائی
خروش ازمردمان خام خیزد

>>>   سه ونیم ملیون معتاد مساویست به دو چند از تعداد رای دهندگان انتخابات ریاست جمهوری !
افتخار بس بزرگ بر کسی که بر کرسی این ریاست خواب می شود. آقای عدالت از تابلیت K یاد نکردی که در هر سموار و نسوار فروشی یافت می شود.

>>>   این آقا یا خانم بی نام ونشان که می نویسد" رقص خو فرهنګ دیرینه تاجیکها است اما........." شاید بسیار جوان باشد زیرا از وجود رقاصه خانه هایی کابل، جلال آباد و پشاور کاملأ بی خبر است که نه تاجیکی در آن میرقصید و نه هزاره.
رقص خود از نظر اکثر ملت هایی مختلف یک هنر است و جلوه گر خوشی و سرور است. مگر با تاسف در بعضی جوامع و مخصوصأ پسمان از نظر فرهنگی و غرق در جهالت ابزار فساد و فحشا است (دربار یزید بنیان گذار این فساد در جوامع اسلامی است، این نظر و حرف من نیست تاریخ را بخوانید).
آزاده


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است