پسر الماس زاهد نظامی ویژه امنیت را کشت
 
تاریخ انتشار:   ۱۸:۵۶    ۱۳۹۸/۸/۲۳ کد خبر: 160902 منبع: پرینت

خالد، سرباز یکی از واحدهای ویژۀ امنیت ملی بود. از او سه فرزند برجا مانده‌اند.
نزدیکان خالد، می‌گوید که او برای انتقال پسر فرمانده‌اش از مکتب خصوصی «کاردان» به این مکتب رفته بود که در تیراندازی کشته شد.

مکتب خصوصی کاردان و دانشگاه خصوصی کاردان، در مربوطات حوزۀ چهارم کابل در یک منطقه قرار دارند. فردین، پسر الماس زاهد، در دانشگاۀ خصوصی کاردان دانشجو است.
به گزارش آوا، به گفتۀ نزدیکان خالد، او پس از مشاجرۀ لفظی با فردین، پسر الماس زاهد و نگهبانانش با شلیک گلوله کشته شد.

راشد، برادر خالد در این باره گفت: «با موتر زرهی می‌آیند و به موتر خالد می‌زنند؛ سپس جنجال پیدا می‌شود. نگهبانان [الماس زاهد] با خالد دست‌اندازی می‌کنند و در همین جنگ... بچۀ خود همین الماس از موتر پایین می‌شود بر خالد شلیک می‌کند.»

نورالله، پدر خالد، از رییس‌جمهور می‌خواهد که عدالت را تأمین کند: «من، فقط همین‌قدر می‌خواهم که دولت خون بچه‌ام را ضایع نکند.»

اما، الماس زاهد دست داشتن پسرش را در این قتل رد می‌کند و می‌گوید که یک نگهبانش بر خالد شلیک کرده‌است که اکنون فراری است: «نفر را [کسی که از نظر آقای الماس متهم به این قتل است] پیدا می‌کنیم. این نفر جای دیگری نرفته‌است و در پروان است. ممکن که من به‌زودترین فرصت، اورا - در هرجایی‌که باشد، پیدایش کنم.»

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
الماس زاهد
مشاور رییس
نظرات بینندگان:

>>>   خوب کرد به خا طر که مشاور یهودی غنی است

>>>   حاجی الماس دزد نیست رهزن نیست اختطافچی نیست چون اوغان است و از غنی حمایت نموده است در حالیکه ۹۰٪ اختطاف دزدی در شهر کابل توسط همین فاشیست خبیث نسل احمد شاه درانی صورت میگیرد

>>>   طالب هم نیروهای نظامی را میکشد کی بازخواست شان را میکند ؟ غنی بیناموس فاشیست بجای اعدام تروریست اوغان آنهارا دغه گفته رها میسازد

>>>   غنی هم اوغان است الماس هم اینها بالای خون ملت نشسته غلام امریکا شده اند بر پدر خوب این کثافت های غول لعنت خداوند این نسل ناموس فروش را از وطن ما نابود کند

>>>   شروفسادودزدان شمالیعمرشان بهآدم کشی دزدی غارت غصب گذشته این میلک اینهایت ،
امنیت ملی نیست یک کمپنی خصوصی است که مربوط دو ولایت پنشیر وپروان است ، اگر اینطور نبود چگونه دوروز گذشته تاحال به فکر قاتل سرباز شان نیستند ؟
مردم ازینها انتظار دارند که جلو طالب وداغش را بگیرند درحالیکه داخل شهر پسر یک جنگ سالار دزد را دستگیر کرده نمیتواند،

>>>   عاقبت گرگ زاده گرگ شود
گرچه با ادمی بزرگ شود
پسر گرندارد نشان از پدر
اقای ظالم<زاهد>!!!هزارها نفر را کشته وملیارد هادالر را حیف ومیل نموده کجا پولیسی که بالایش اقامه ای دعوی نماید وبا کو ان قاضی که حکم صادر کند و...
درین ویران سرا پسر یک مامور عادی را کس نمیتواند دستگیر ومحاکمه نماید چه رسد به الماس به پدرخالد جان از صمیم دل تسلیت عرض مینمایم وتقاضا داریم که در این کشور از حق وعدالت خبری نیست بیهوده وقت گرانبهای تان را ضایع نسازید
رحمان زاده

>>>   ذست آوزرد های حکومت وحدت ملی:
روزنامه انگلیسی گاردین گزارش داده است که در ولایت لوگر یک گروه از تجاوزکاران جنسی بالای کودکان درآزار و اذیت حدود 546 تن از شاگردان شش مکتب دخیل می باشند. شماری از شاگردان که برای نخستین بار فلم های تجاوز جنسی بر آن ها در شبکه فیس بوک نشر شد، از سوی خانواده های شان سر به نیست شده اند.

خانواده ها بعد از مشاهده تصاویر بچه های شان در ویدیو آنان را به قتل رسانیده اند. هفته گذشته نیز دو تن از شاگردان بین سنین 13 و 15 کشته شده اند که عاملان قتل هنوز شناخته نشده اند. گاردین می گوید که نهاد های مدنی، جوانان لوگر و موسسات اجتماعی و مدنی آن ولایت که در شانزده سال اخیر فعالیت دارند، بیش از یک صد فلم آزار و اذیت جنسی منتشره در شبکه های اجتماعی را کشف و از میزان سوء استفاده جنسی از کودکان را افشا کرده اند.

نهاد های مدنی اکنون سرگرم پژوهش بالای دیگر مکاتب در لوگر می باشند و این باور وجود دارد که ممکن است هزاران کودک دیگر مورد سوء استفاده های جنسی قرار گرفته باشند.

محمد موسی همکار موسسه مدنی و اجتماعی مدعی است که استادان، سرمعلم ها و مقامات محلی همه در حلقه سوء استفاده جنسی از کودکان شامل اند. او می گوید که جهت اثبات این موارد با پسرانی از مناطق نسبتاً امن بین سنین 14 تا 20 سال صحبت شده است و فکرمی شود که تعداد این عده به مراتب ازین هم بیشتر باشد. محمد موسی می گوید که عاملان قضایای تجاوز جنسی برکودکان ممکن است با یکدیگر به شکل هم آهنگ عمل کنند. زیرا ازین مساله آگاه اند که هرگاه علیه یکی از آن ها اقدام قانونی صورت داده شود؛ آن ها بخشی از یک گروه می باشند و به شکل منزوی عمل نمی کنند.
این مددکار اجتماعی می گوید که با یک متعلم مکتب به نام تمیم هفده ساله از ولایت لوگر صحبت کردم. وی به من گفت که سال گذشته صدای سرمعلم مکتب را ضبط کرده که از وی تقاضای نامشروع کرده بود. تمیم گفت: سرمعلم به من گفت که از من خوشش آمده و مایل با من رابطه جنسی برقرار کند. وی گفته است که پدر ومادرش تا زمانی صدای سرمعلم را نشنیده بودند، به حرف های وی باور نکرده بودند
گذارشنامه

>>>   الماس زاهد تو در پهلوی غنی طالب پرور قلدری میکنی خدا فرزند ترا از تو بگیرد.

>>>   عدالت نیست درینکشور قاتل ازقاتل دفاع میکند به داد مظلومان کسی نمیرسد ازقضا تا سارنوالی تا پولیس همه در صدد پیدا کردن پول اند اخلاق اجتماعی ووجدان وصداقت به وظیفه وجود ندارد.عبید.

>>>   این الماس قمارباز قاچاقبر دروغ میگوید بخاطری که اولاد حرامی خود را نجات بدهد میگوید که یکی از نگهبانانش شلیک کرده . او غنی متقلب بخاطر کون اشچی بالای دوستم چه کارا نکردی ولی امروز از یک قاتل بخاطریکه پدرش برایت کمپاین کند دلت است خاموشانه بگذری مردم گواه کارکرد تو هستند .
افغان

>>>   فرق نمکند زیرا الماس مشاور ارشدغنی بابا است ولو اگر تمام مردم را بکشد پول دارد رها می شود

>>>   ههههههه بسیار جالب است که مردم فکر میکنند الماس پشتون است. و نوشته کرده اند... اوغان است.دری زبان است ۱ اصلا پشتو را یاد ندارد.

>>>   قبل ازینکه الماس دزد راگیر مشاور خاص غنی شودپسر ساتمین اش در اختطاف زندانی گردیده بود وقتیکه این دزد قاتل مشاور غنی شد پس اش را غنی از زندان ازاد کرد ساتمن را رتبه جنرالی داد و ریس جنایی ولایت کابل مقرر کرد چند ماه قبل از بسکه خیانت وجنایت ان پسر اش بوی و گندیده گی اش فضا را الوده کرد ناگزیر شد غنی تا انرا از ریاست جنایی کابل بجایدیگری تبدیل کند قوماندان الماس دزد راه گیر از خود زندان دارد داره دزدان دارد و ادم کشان دارد الماس دزد علیده از خود حکومت می چلاند حال که این پسر معقد داده اش این نظامی را بشهادت رسانده و از محل فرار کرده الماس دزد مشاور غنی هرگز نمیگذارد که پسر قاتلش گرفتار و زندانی گردد و نه سانوال حمیدی و نه قومادانی پولیس کابل و یاسایر مسولین دست رسی بگرفتار قاتل بچه پیدا کرده نمیتواند چون اشرف غنیدر حمایت از پسر مشاور دزد خاین خود است .

>>>   خداوند اين وطن را هر چه زود تَر از شر اين مفسدين ، قاتلين و خاينين نجات دهد. اين كلمرغ رواني را خالق بادار ودسته اش زنگ زمين بسازد.

>>>   در بین کامنت ها کامنت یگان اوغان را بخوانید بخدا خر بالای کامنت شان میخندد ِ اینها که شور خوردند اقوام بزرگ کشور را که سالها از ننگ و ناموس این قوم لواطت پشه نسل احمد شاه بچه بیریش نموده و هنوز هم مینمایند میگویند ریاست امنیت ملی فارسی زبانها هستند در حالیکه استانیکزی اوغان خر و خبیث تمام افراد اقوام دیگر را از این نها تصفیه نموده تنها سربازان اوپراتیفی را که دلیران این ریاست هستند را نگهداشته است بازهم این اوغانهای نمک حرام این نسل یهود و این نسل وطن و ناموس فروش تعصب خودرا نشان میدهند کسی که مقابل اوغان تعصب نکند و این نسل پلید جعل کار دروغ گو فاشیست و قوم پرست رالعنت نکند او انسان نیست . از اوغان کرده مضر پست بی فطرت بی وجدان هیچ کسی نیست در گذشته ها میگفتم اوغان خوب و خراب دارد اما حالا صد در صد ثابط شده که همه اوغانهای جعل کار ِ تروریست پرور حامی فاشیستان ارگ ِ طالبان ِ داعش و نوکر تمام کشور های متجاوز بوده و هستند اینها اصلآن خوب در خود ندارد شما از زبان نزدیک ترین دوست اوغانتان بشنوید که تعصب میکند و دروغ میگوید . نمیدانم اینها دیگران را هم اوغان فکر کرده در حالیکه دیگران همه انسان و نسل انسان هستند نه نسل کدام بابا یا رهزن و دزد فاشیست.

>>>   درامنیت ناملی هم تعد اد زیاد اختطف چی اوباش دسیسه باز وافراغد پک وگلانکار موجود است طوری فکر میکنند که گویا هرکاری کرده میتوانند بهمین دلیل حتما برای این گرگ زاده هم کلانکاری کرده بنام اینکه امنیت ناملی است او هم مغزش راباد کرده ودرسی بر ایش داده تلا دیگر بچه های دیسکوی امنیت پنشیر وردک بدانند که جواب افراد خود خواه چگونه داده میشود

>>>   از اعمال مجاهدین سربکف :
گزارشنامه افغانستان ازسوی یک شبکه امنیتی درکابل حاکی است که زیر زمینی خانه الماس زاهد مشاورارشد رئیس جمهور اشرف غنی در چهارراهی لیسه نادریه، از چند سال به این سو، مرکز دلالی، به دام اندازی و تجاوز جنسی به پسران نوجوان بوده و اکنون هم برحال و فعال است.

در زیرزمینی مشاور ارشد رئیس جمهور، جوانان و کودکان، به زور یا فریب یا با وعده کمک آورده می شوند، آنان را می رقصانند و سپس به آن ها تجاوز می کنند. هیچ کس نا محرم اجازه ورود به زیر زمینی را ندارد. در گزارش، فهرست یک عده از نوجوان ها که قربانی محافل بچه بازی در زیر زمینی چهار راهی لیسه نادریه شده اند، در دسترس قرار دارد؛ اما به خاطر حیثیت خود آن ها وخانواده های شان منتشر نمی کنیم.

از جمله این نوجوان ها، چند تن از آنان حدود یک ماه در زیر زمینی قید بوده و اعضای محفل هرکاری که می خواستند درحق آنان انجام داده اند. امنیت ملی و پلیس اگر شک دارد، میتواند فوری عملیاتی را بر زیرزمینی الماس خان انجام دهد. یکی از کارکنان یک تلویزیون خصوصی با محفل فسق در زیر زمینی رابطه دارد و گاه گاه نوجوانانی را فریفته و به وعده کمک به آن جا روانه می کند.
اما ضرورتاً یکی از کله گنده های خیره سر محفل زیر زمینی حاجی الماس را درین جا معرفی می کنیم تا لااقل از قربانی شدن دیگر نوجوانان بی پناه جلوگیری صورت بگیرد. یکی از مجریان شکار و انتقال بچه های «برهنه صورت» به زیر زمینی مشاورارشد ریاست جمهوری، جنرال عارف سترغچی است.

مشارالیه از کارمندان سابق در وزارت امنیت دولتی دوره کارمل ونجیب است. در زمان دولت مجاهدان، درقمار خانه های شهر جهیز گری می کرد. بعداً وارد حلقه محرم حاجی الماس شد و تا زمان روی صحنه آمدن حامد کرزی سرگرم دلالی زن و بچه برای بود. زمانی که امرالله صالح رئیس امنیت بود، جنرال عارف سترغچی به طور مرموزی دو باره وارد ارگان امنیت ملی شد و در اولین تحول معاون ریاست امنیت در لوگر مقرر گردید. درین مدت، به گروه خاص آدم ربایان به رهبری برادران حاجی الماس اطلاعات مخفی را انتقال می داد و تدابیر اپرات امنیتی به خاطر دستگیری شبکه اختطاف را پیشاپیش خنثی می نمود.
از همان زمان تا کنون، پسران و دختران را درشبکه وسیعی که درست کرده، به چنگ آورده وبه زیر زمینی رهنمایی می کند. حتی براساس نقشه عارف استرغچی، دختر میررحمان رحمانی رئیس ولسی جرگه را از خانه فرار دادن تا از حاجی اجمل پول های کلان بگیرند. سترغچی در زمان ریاست امرالله صالح، راپور ها و گزارشات مهم از داخل امنیت ملی را به شبکه جاسوسی روسیه اطلاع رسانی می کرد. مقر وی در هوتل خوشه بود. امرالله صالح در آخرین روزهای کار خود بر وی مشتبه شده و قرار بود اقدامی صورت دهد اما برکناری وی ناگهانی اتفاق افتاد و کاری از دستش ساخته نبود.
سرانجام همین که رحمت الله نبیل روی صحنه آمد، عارف سترغچی را فوری از ارگان امنیت بیرون راند و سترغچی دوباره به دامن الماس پناه برد. اکنون گزارش هایی وجود دارد که عارف سترغچی به کمک الماس زاهد مشاور ارشد رئیس جمهور تلاش دارد دو باره در چوکات امنیت ملی راه یابد.

>>>   وزیر داخله، می توانی فردین قاتل را دستگیر کنی؟
فرعونچه ها درکابل بیداد می کنند.
حاجی الماس مشاور ارشد اشرف غنی از قتل خالد نام سرباز قطعات ویژه امنیت ملی توسط پسرش فردین نام انکار می‌کند. در حالی‌که شاهدان عینی گفته اند که پس از مشاجره محافظین فردین با خالد، فردین از موتر پایین می‌شود و خالد را به قتل می‌رساند. این اولین بار نیست که فردین پسر حاجی الماس سبب اذیت مردم میشود. همین فردین نام در سال ۱۳۹۵ که صنف ۱۲ در لیسه نادریه بود با همصنفی اش جنگ میکند و روز بعد محافظین پدرش را گرفته و همصنفی اش را در مقابل کورس انیس چنان لت و کوب می کنند که از مرگ او چیزی باقی نماند بود. مردم یاد شان است که همین فردین نام یک سرباز ترافیک را در چهارراه کلوله پشته بی گناه زیر میل تفنگ گرفتند و تا توانستند، لت و کوبش کردند.
مردم منتظر اند که آیا وزارت داخله می تواند یک قاتل زورگو را که در خانه پدرش پنهان شده است دستگیر کند؟
آراد آزاد
گزارشنامه افغانستان

>>>   دکترغنی: قوماندان الماس را فشار ندهید؛ درشمالی به درد ما می خورد
پسر قوماندان الماس، کارمند امنیت ملی را کشته است
به حواله منبع خاص امنیتی، جوانی که در دانشگاه خصوصی کاردان از سوی پسر قوماندان الماس زاهد با ضرب گلوله کشته شده، کارمند ریاست امنیت ملی بوده است. در جلسه شورای امنیت، دکترغنی سفارش کرده است که هرگاه مشکل خاصی پیش نیاید، بهتر است از تحقیق درین باره خود داری شود؛ زیرا الماس خان در شمالی به درد ما می خورد!
همین منبع می افزاید که الماس زاهد نیز به نوبه خود خانواده کارمند مقتول امنیتی را به مرگ تهدید کرده و گفته است هرگاه کار به جای باریک بکشد، تمام خانواده تان را از بین خواهم برد و امنیت ملی در برابر من کاری از دستش پوره نیست. تیم دولت ساز به الماس زاهد گفته است که هرگاه درین باره فشار رسانه ای بیشتر شود، یکی از بادیگارد های خود را به دولت تسلیم کن تا مسوولیت قتل را به دوش گیرد و چند روز بعد بی سروصدا رهایش می کنیم. احتمال دارد الماس زاهد یکی از محافظان خود را تحویل دولت داده و پس از رهایی محافظ، قضیه مختومه شود. دکترغنی به امنیت ملی هدایت داده است که درین باره صدا بلند نکند؛ زیرا ممکن است رقیبان سیاسی ما ازین دستاویز در شمالی استفاده کرده و امتیاز به دست آورند.

>>>   برای من اوغان عهندو هزاره ازبک تاجک متجک همه انسان استند هیچ فرقی ندلارند اما این حقیقت است که ریاست امنیت ناملی دراوایل کرزی توسط پنشری ها- به غنیمت گرفته شده بود هشتاد فیصد پرسونل آن پنشیری کلانکار وپُک بودند

>>>   همان کسانیکه خودرا مجاهد می خواندند حالا ثابت شد که واقعا اشــــــــــــرار بودند، آنهم اشرار بی فرهنگ ،
براعمال این حاجی صاحب !!! قضاو.ت کنید

>>>   داد وبیداد الماس مشاور غنی در غارت ، رهزنی وجنایت هم قاضی، هم پلیس و هم دادستان است. این چه شوریست که در دور قمر می بینم . « و از مردم هم خواهش می کنیم که مسایل کوچک را بزرگ نسازند». این طوطی مرتضوی باز چه نشخوار می کند. لعنتی ها کشتن یک انسان بیگناه وفامیلی را بی سرپرست کردن مسله کوچک است؟ جنایات انتحاری ها مسله کوچک است... مردم در چه وحشت سرا زندگی می کنند.کجاست وجدان و کجاست عدالت و کجاست شعور؟ بایستی خون گریست . قتل بزرگترین پلیدی در وجود یک انسان است. در قرآن کريم به حفظ و حرمت جان انسان هاي بي گناه اهميت فراوان داده است. اين اهميت و ارزش، به اندازه اي است که قتل يک انسان بي گناه را معادل قتل همه انسانها دانسته شده است . اما برای غنی و شاه حسین یک مسله عادی پنداشته می شود.
شمس تمنا

>>>   زمين هاي كه الماس در كارتداء پروان بلدنگ ها ساخته به قبالهء شرعي ثبت قباله ء محضر شرعي پنجاه سال قبل است كه ذاهد الماس أنرا غصب كرده است وهيج مرجعي به قباله هاي شرعي مالك اصلي ترتيب اثر ندادند
آيا روزي درين كشور عدالت حكم فرما خواهد شد؟؟

>>>   ای همو میهن های عزیز وقتیکه پدر الماس است پسر از نسل الماس است حق دارد که مردم را بکشد چون پدر الماس است پسر باید از الماس کرده هم قوی تر و در قتل ک کشتن ازالماس پدر سبقت داشته باشد بطور مثال جورج بوش پسر از جورج پدر کرده بمراتب خشن تر بود حالااین الماس زاده هم باید از پدر الماس قوی تر خشن تر وبا ارزش تر باشد.

>>>   هنوز ابتدای فیلم است ملت مظلوم وعزیز ما اماده ای قربانی های بیشتر وبیشتر باید باشند من اگر بچه ای الماس میبودم هر روز یک افغان را میکشتم چون پدرش هزار ها انسان را به دیار نیستی رهسپار نموده است وده ها هزار نفر را در بند انداخته وفراری نموده است کسی به اسم مدیر غلام رحمن از ولسوالی سانچارک ولایت سرپل مدت بیش از پنج سال است که در زندان بسر می برد وجرمش هم این است که به زور گوی وقلدری های الماس تن در نداده است مثل غلام رحمن صدها وهزار ها نفر در زندان ها از اثر مظالم الماس ورفقای جرمیش در کنج های زندان خوابیده اند انهای که کشته شده اند خوشبخت وبخت اور هستند الماس از شاگردهای وفادار حکمتیار است مانند استادش هرقدر میکشد برایش توجیه می یابد چون وقت حساس است واشرف غنی هم به این ظالم ها ضرورت مبرم دارد ازینرونمیتواند به الماس چیزی بگوید الماس مسولیت قتل را بدوش حاضرباش خود انداخته واورا نیز فرار داده تا بکلی نقش پای قتل را کور نماید بیخبر ازین که

خون ناحق دست از دامان قابل برنداشت
دیده باشی داغهای دامن قصاب را

اگرکنون قانون جنگل درین کشور حکمروا است دیر یا زود گلیم باندهای مافی یای ازین دیار برچیده خواهد شد وشاید عدالت نسبی برقرار گردیده الماس گونه هابسزای اعمالشان میرسند وگرنه خداوند مکروب سرطان را بجان انها بلا ساخته چنان محکم ومستحکم خواهد گرفت که نه قدرت به درد شان بخورد ونه ملیاردها دالر باد اورده
غلام نبی از استرالیا

>>>   توسط پول دوباره رها می شود خا طر جمع باشید

>>>   الماس خجالت بکش
فرزند تو قاتل است و تو دروغ گو
چند سال دیگر زنده خواهی بود
شاید ده سال یا نهایت ۱۵ سال
بعد در گور نه مال است و نه متاع و نه آل و نه اولاد
وای گور تنهای گور
تو میدانی و جواب دادنت
پس چه بهتر که نزد خانواده مقتول بروی و از ایشان طلب بخشش کنی و یک ملیون دالر هم غرامت بپردازی
چون یک زمان فکر کنم گفته بودی که زیر دیگ خیرات کمپانی دالر آتش میکنی
به هر حال حساب دنیا را در دنیا پاک کنی بهتر است.

>>>   غنی چبغ می زند که ما یا زروگویان معامله نمیکنیم. از نظر غنی نمیدانم که الماس زور گو است که پسرش سرباز امنیت ملی را در سرک عام می کشد و یا نانوا ی که غنی از آن نان میخرید. کشتی مارا از خنده با همین شعار های عوام فریبانه ات بچه افضل!

>>>   کجاست غنی عوام فریب دروغگوی فاشیست که قل قله سرقوماندان بودن قوای اعلی مسلح را یدک میکشد و گلون پاره میکند و بدروغ محافظت از منسوبین قوای سلح را مسولیت خاص خودش کاذبان در هر محافل و مجالس بخصوص در جمع منسوبین قوای مسلح سرمیدهد کجاست که حال مانند کب سر اش را بزمین فرو رفته و چمش را پت کرده که گویا از قتل یک منسوب نظامی خاص امنیت ملی که توسط پسر الماس زاهد مشاور خاص غنی در روز روشن در محضر عام مردم بشهادت رسانده این سر قوماندان اعلی دروغگو عوام فریب چپ و خاموش است که گویا چیزی اتفاق نیفتیده خیر خیرت است و چرا سرپرست ریاست امنیت ملی و وزیر داخله و حمیدی ریس دادستانیکل همه خاموش و کرنش اند اگر پسر کسی دیگری بخصوص که از تیم تقلب کار غنی نمیبود خدا میداند که هر کدام شان بشمول غنی مانند مرغ ماکیان پر ای گلون شان ایستاده میشد هی و هوی را بر پایه میکردند نه تنها قاتل بلکه پدر و برادر قاتل را ندانی میکردند اما حال که پسر نازدان الماس زاهد دزد قاتل حرفوی مشاور خاص ریس جمهور غنی پایش در میان است همه مسولین یخ زده و ساکت هستند شرم باد بشما فریبکاران قدرت خواه .

>>>   یا للعجب: پسران ناجائز الماس خان چطور از شوی مادرش دفاع میکنند. هدفم نظر دهنده اولی و دومی هست!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است