غنی انتخابات را به دور دوم می برد
 
تاریخ انتشار:   ۲۰:۵۶    ۱۳۹۸/۷/۲۸ کد خبر: 160613 منبع: پرینت

خبرهایی از کمیسیون بیرون شده که کمیسیون شکایات در بررسی شکایات میخواهد به نفع تیم تقلب زی غنی رای های عبدالله را باطل بسازد و انتخابات را بدور دوم بکشاند. در حالیکه در مورد تقلبات سازمان یافته غنی اسناد فیلم ها و شواهد زیاد ثبت شده است ولی کمیسیون شکایات از بسیاری انها چشم پوشی میکند تا رای عبدالله کم و رای غنی را بالا نشان بدهد و انتخابات را بدور دو بکشاند که در این مورد باید ناظرین عبدالله بیدار باشند چون در این روزها باداران خارجی شان هم می گویند که باید کاندیدان نتایج اعلان شده را بپذیرند اگر خیانت و غلط هم باشد.

بالای هردو کمیسیون و گفته های باداران ارگ یک فیصد هم اعتماد نیست مانند انتخابات قبلی ارام ارام ذهنیت ها را مساعد میسازند و یکباره خلاف وعده های خود و خلاف اعتماد مردم نتیجه را بنفع تیم تقلب ارگ اعلان خواهد کرد و یا هم انتخابات را بدور دوم می برند که در اینباره نباید انتخابات دور دوم پذیرفته شود چون انتخابات دور اول برنده دارد.
بیدار، هوشیار، استوار از رای ملت حمایت و دفاع نمایید.
نگذارید یک دست نشانده و مزدور را باز هم بالای ملت حاکم بسازند.

از پذبرفتن غنی کرده بحران ویرانی و جنگیدن بهتر است شاید تلفات اش کمتر از پنج سال غنی باشد و اگر اینبار در ارگ باقی ماند بدانید که چند برابر پنج سال گذشته اش تلفات خواهیم داشت، بخصوص زندگی برای ملیت های غیر اوغان ناممکن خواهد شد، هویت تحمیلی تکمیل خواهد شد، ناقلین بطور مکمل جابجا خواهد شد و کار های ناتمام عبدالرحمان امان الله و نادر غدار را تکمیل خواهد کرد.
پس بهتر است که از همین اول اماده مقابله با تقلب شویم.

احمد خراسانی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
انتخابات
دور دوم
نظرات بینندگان:

>>>   450 تن کشته شدند ملیون ها دالر مصرف شد بازهم نتیجه را تقلب تعیین میکند ،

>>>   ....شدی ولی بسیار اسان این را همه میداند که عبدالله ایزک حتا سی فیصد رایه هم ندارد وبه همین دلیل غنی ضرورت ندارد انتخابات را به دور دوم ببرد بلکه عبدالله ایزک میخواهد یک بار دیگر کار گلمرجانی نماید ولی دیگر آن وقت نیست بهتر است لب سرین خود را بزند ‌ارایش خود را کند

>>>   غنی بابای فراری

>>>   خراساني صاحب، بخيالم كه بوي ناكامي عبدالله و كاميابي غني به مشامت رسيده كه ايطور وارخطاگك شدي؟!

>>>   احمد بیچاره خراسانی الافغانیّ
بسیار برت دلم می سوزد! زیرا ناحق خوابهای خراسان ۱۰۰۰ قبل را می بینی!
مګر با خیبر
هوتکی

>>>   وقتی ظالبان شهرکابل را مورد حملات کوبنده قرار داد ببرهای کاغذی دوذدان سقاوی چنان فرارکردند که دریشی نطامی را درگودالها اندخته تنبانهای شان زرد شده ورفتند این فهرمانان پلاستیکی حتا نتوانست در سګ جنګی های کابل امنیت خیرخانه پایتخت حکومت سقاوی دوم را تامین کنند زورش به مزاری دوستم حکمت یار نه میرسید چه رسد حال که اردوی منظم داریم این سقاویا ن نه می توانند امنیت را خدشه دار کنند بی خبر

>>>   باز آمریکایی ها سرزده سر رسیدند تا نتیجه انتخابات چه خواهد شد.
حال معلوم شد که چرا نتیجه انتخابات به تعویق افتاد.
شیر مردان و شیر زنان کمیسیون های انتخابات مقاومت کنید و وجدان تان را نفروشید.

>>>   دقیق فرمودید چون مردم افغانستان د چور و کشتن و تجاوز عادت کردند از ارامش و امنیت تنفر دارند. خوش به حال شما و خانواده تان که بزرگ هماند شما دارد.
وسلام مهاجر

>>>   اين به چه معني است كه با شنيدن نام داكتر غني لرزه به جان تان مي افتد؟؟
در جنگ بين جهالت وعلميت حتما علم موفق است .
شما خود را ذليل تر ازان ميسازيد كه هستيد.
نور بدر

>>>   پس مانده خوران غنی بابای فراری و خود فروشان به ای اس ای و ام اکس ای و بیغرت های زن فروش قرانخور لادین از موجودیت غنی در ارگ را بنفع خود شان میدانند و در رسانه ها بنفع بابایبی دین فراری شان بزرگ نمایی و پیروزی انرا درین انتخابات قوله کشیده دلشانرا خوش میکنند اینبار فکر سال ۱۳۹۳ را از سر تان دور کنید اگر بابای فراری تانرا با رای های تقلبی و جعلی بخواهید بر قدرت بماند خواهید دید که یک غار را به چند دالر خواهید خریدید تا چهره منحسوس تان را در ان پنهان کنید فکر گنده گذشته تانرا از سر تان دور کنید.

>>>   خر اسانی - فکر می کنم باز گوز عبدالله ایزک و میخکوبیان هزاره رفت می گو یند مرده را که خداوند می شرماند گویش سر تخته میرود شما از همان مرده های گوک هستید


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است