جنگ در کمین مردم ما
 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۲۶    ۱۳۹۸/۶/۳ کد خبر: 159903 منبع: پرینت

جنگ قومی در راه است.
این متن را که می نویسم خیلی ها بر من خواهند شتافت و ناسزا خواهد گفت که تو سر پیازی یا ته پیاز؟ من نه سر پیاز هستم و نه ته پیاز ولی خبرهای بدی برای مردم دارم.

جنگی در راه است که شاید با هیچ کلماتی نتوان آن را بیان کرد ولی برای عبور از آن فقط یک راه میماند که باید خود را برای روزهای دشوار آماده کرد (بخش از اطلاعات سری یکی از سازمانهای اطلاعاتی کشور نان دهنده افغانستان).

افغانستان بار دیگر تحت نام پروسه صلح به جنگ های تنظیمی و قومی فرو می رود. قبیله این بار تلاش دارد که خیلی ها را طی این روند نابود کنند. اما افرادی که ضریب هوشی بالای دارد و برای مردمش کار می کنند شاید این متنم که شاید مسخره کننده باشد در نظر بگیرد ولی آنهای که ندارند، برای خودش فکر می کنند.

شاید یادتان باشد که در پستم نوشته بودم که تیم اتمر از هم می پاشد، بله چنین است. اطلاعات خیلی دقیق من از درون داشتم، قرار بود که اتمر در حکومت آینده غنی وزیر خارجه شود (این هم جزو اطلاعات سری بود).

من کارمند یک نهاد بین المللی هستم که نان خوردن و آب آشامیدن مردم افغانستان را می دهد، مگر می شود که از درون آن خبر نباشیم.
جلریز بهانه ای است.
بچه های که در سوریه می جنگد، برخواهد گشت و جنگی خونین در راه خواهد البته با صد تأسف.
کندک مسافرین و کندک مشاورین ممکن است نظر دیگری داشته باشد.

فرشته شیرین


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
جنگ
جلریز
نظرات بینندگان:

>>>   کجاست تنظیم که بجنگد؟؟ دونفر تنظیمی رانشان بده که در یک راه روان باشد ؟
آیا تنظیم روند سبز می جنگد یا عطا که بیست فرد ندارد؟ اگر بجنگند قصرهای شان صدمه می بیند ، این افراد پله بین بی هدف وپول پرست شاید از قبل رابطه ایجاد کرده باشند پول فرستاده باشند وخودرا طالب معرفی خواهند کرد،
ر

>>>   فرشته جان شیرین وقتی خودت از سازمانهای استخباراتی معلومات بدست می اورید معلوم دار عصوه این نهاداهیای جهنمی باید باشید هرگز جنگ صورت نه میگیرد اشرار اماده نیست که بلندمنزلهای خودرا ویران کنند درگذشتهاخانه من وشما را تخریب می کرد حال خانه بلند مزل خودرا هر گز ویران نه می کنند
بی خبر

>>>   امروز جنگ فکری و روانی جریان دارد تا حالا خیلی تبلیغ یا شایعات زیادی را شنیدیم. الله سبحان وتعالی رحم کند بالای ملت مظلوم کشورم تا این گونه تبلیغات پوچ و بی اساس هم بگذرد و میگذرد...
هارون
افغان


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است