به پٌشت خس در جنگل، ذره خاك در صحرا!
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۰۱    ۱۳۹۷/۱۰/۳ کد خبر: 156607 منبع: پرینت

وزير شدن امرالله صالح هيچ تغيري در وضعيت موجود نخواهد كرد. آنهايی که دل به تغيیرات بسته اند و در جابجايی مهره ها به پشت آرزوهاي خود مي گردند، چه آدمهاي ساده دلي هستند كه فقط به حال آنها بايد گريست.!

در شگفتم از اين تحليلگران كوتاه انديش، از اين باورهاي خام، از اين سطحي نگري ها و از اين تفكرات پوسيده كه تغيیرات امنيتي، سياسي و... را در كشور در وزارت، معاونيت، رياست بر يك نهاد و غير از هسته مركزي قدرت مي بينند.!

امرالله صالح و اسدالله خالد فرشته نجات مردم نيستند آنها حتي توانايي تغيیرات را در همان كادر رهبري وزارت دفاع و داخله را بدون اجازه اشرف غني ندارند چگونه ميتوان از آنها توقع تغيیرات با مديريت سالم انتخابات را انتظار داشت؟!
آنها به عنوان يك "عروسك" استفاده ميشوند بعد مانند صدها بار ديگر دور انداخته ميشوند.

آنچه ما را دچار حيرت ميكند مرموز بودن صالح و سياست دو پهلو داشتن در تمجيد از غني، كرزي، عبدالله و انتقاد از حكمتيار و پاكستان است كه نشان از عوام فريبي دارد، هميشه با تمجيد از حكومت وحدت ملي به فكر جاي پاي خود و در صندلي وزارت بوده هرچند بارها دور انداخته شده است و با انتقاد از قصاب شهر و پاكستان در فكر رخنه كردن در دل مردم است!

سياست هاي كلي نظام تغيیر نخواهد كرد، آنچه را غربي ها با حاكميت كرزي پايه گذاري كردند و با غني استمرار بخشيدند ادامه مسير را با ديگران ادامه خواهند داد مگر اينكه در ضمير مردم يك آگاهي كامل نسبت به قضايا به وجود بياید، وگرنه انتظارات ما به مانند كساني است؛ به پٌشت خس در جنگل و ذره خاك در صحرا مي گردند!

گل امیری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
صالح
خالد
نظرات بینندگان:

>>>   امرالله خان را بازي دادند وزير چند روزه ساختند تا كانديد نكند ورنه اين كهنه كار جوان چهره رييس جمهور اينده ميشد چون از طرف خارجي ها صد فيصد تاييد است. يك ماه بعد مدت كانديد شدن ختم ميشود و امرالله خان هم با يك فرمان برطرف ميشود.

>>>   امرالله خان استعفي بده كانديد كن باور كن كه بردت زياد است خصوصا اگر از طرف ايتلاف كانديد كنيد !

>>>   ياره چي بگوييم ؟ هر چه بگوييم يكي خوش ميشود و يكي خفه پس هيچ چيز نميگويم.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است