کاریکاتور: ترامپ درصدد خصوصی سازی جنگ افغانستان
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۴    ۱۳۹۷/۶/۳ کد خبر: 154070 منبع: پرینت


کاریکاتور ترامپ آمریکا جنگ افغانستان عبدالله اشرف غنی خصوصی سازیکد(14)

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کاریکاتور
آمریکا
نظرات بینندگان:

>>>   کمپنی ها وشرکت های خصوصی درافغانستان ناکام هستند مثالش همین شرکت انحصاری پنشیر وردک خود ما که سابق بنام ریاست امنیت ملی یاد میشد اما بعدابرای مردم پنشیر ووردک برای 99 سال به قباله داده شد ،
حالا این شرکت ناکام صرف یک مصروفیت دارئد که مکاتب مانند چوپان دروغگوی برای ادارات دولتی وخصوصی بفرستد وبنویسد که شما درخطر هستید تا اگر تصادفا واقعه ئی شد بگویند ما کفته بدیم !!!
واگر نشد کی است که برود واز آنلان استعلام کند؟؟؟
این شرکت خصوصی ختی توان محافظت از خودرا ندارد ، منسوبین همیشه بیدار!!!
حتیاز فاصله دوصد متری ارگ ومرکز خود آگاهی وکنترول مدارند اشرار با سلتاح راکت وهاوان می آید در زی ریش شان جابجا میشود وبعد عملیات میکند، درحالیکه بیش از صد ریاست واداره در چوکات این شرکت انحصاری از حکومت معاش رتب جنرالی واپارتمان های خیراتی عرب را میگیرند ، اما درمقابل هیچگاهی دست آوردی که واقعا باشد ندارند ،

>>>   فرنود راهم کشتند!؟؟

" دراین ماتمدکده وسلطه ی ساطان غارت گر
همه را میکشند ؛ جز برده ها ونوکر وچاکر"

امروزازدرگذشت آقای شیرخان فرنود؛ در زندان "پلچرخی - بگرام "خبر شدم ؛ ازهمین دریچه برای باز ماند ها و دوستهای نزدیکش تسلیت میگویم و برایش بهشت برین آرو زمیکنم .

فرنود فرزند با ایمان و با صداقت سرزمین خراسان را از دیر باز می شناختم ؛ شیر خان ؛ خدامات بزرگی به جامعه سرگردان و آوره پس از ریخت و پاش شوروی در مسکو و ممالک دور بر کرد، فرنود آرزو داشت حکومت طالبان سقوط کند وطن آرام شود و فعالیت های اقتصادی سیاسی در وطن خود داشته باشد که چنین شد ؛ اما با هزار افسوس سرزمین ما دوباره برگشت به زمان عبدالرحمن خانی و هاشم خانی ، قدرت ، ثروت و فرصت را نواد گان فاشیسم تباری و ستم ملی قبضه کردند و دیگران را که از قوم شان نبودند یکی پی دیگر ازمیدان های سیاسی و اقتصادی برداشتند؛ فرنود نیز از این سیل بناد کن بیرون نماند ؛ بانکش را بستند ، پولهایش را چور کردند ، برایش دوسیه ساختند، به زندانش فرستادند و در پایان برای اینکه هیچ سندی و مدرکی باقی نگذارند .... !؟؟

روحت شاد ؛ فرنود شیرخان
من یکی فراموشت نخواهم کرد .
رحمکیان

>>>   Najib Salam
من به اين نتيجه رسيده ام كه تاجيكان ، ازبيك ها و هزاره ها جرات آزادى از برده گى را ندارند و در قفس هاى جبن و ترس تاريخى خود ، خود را زندانى كرده اند ، مردمان كه براى آزادى از بند و بنده گى مبارزه نمى كنند ، بگذار تا كنيز و غلام بمانند .

>>>   یگانه راه که برای زنده ماندن بدور از تبار اوغانی مانده اینست که خود را با صلاح پدری آراسته کنید و در برابر فاشیزم پشتونیزم آمادگی داشته باشید وگرنه با مرگ تدریجی خود را آماده کنید.
#عبدانذیر_توفان

>>>   Ullah
مزدور همیشه مزدور می ماند
این غلامان حلقه به گوش همیشه تا دمی مرگ وفا دار به امریکا می مانند
کری، اتمر ، خلیلزاد، خاندان نادر داود
همیشه ....های پلان کرده امریکا هستند
هر وقت امریکا بخواهد این ....ها را سوار می شود

>>>   جعفر عطايى
شاید یکی از پیامدهای آمدن خلیل‌زاد، موج جدیدی از قتل‌های زنجیره‌ای شخصیت‌های سیاسی و نظامی غیر‌پشتون باشد. استاد محقق، استاد عطا، جنرال دوستم، اسماعیل خان و غیره بعد از این باید بیش‌تر مراقب جان خود باشند.
تا حالا فقط اتمر و غنی در ارگ خطرساز بودند، بعد از این سفارت آمریکا در کابل نیز شعبه‌ای از ارگ است.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است