درگیری ترامپ با بازیکنان لیگ فوتبال آمریکا
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۴۲    ۱۳۹۷/۴/۳۰ کد خبر: 152907 منبع: پرینت

رییس جمهوری آمریکا با بیان اینکه بحث درباره رفتار بازیکنان لیگ فوتبال این کشور هنگام خواندن سرود ملی همچنان زنده است، خواستار تعلیق بازیکنان خاطی شد.

دونالد ترامپ در پیام توییتری نوشت که بحث بر سر رفتار بازیکنان لیگ ملی فوتبال آمریکایی هنگام خواندن سرود ملی همچنان زنده است.

ترامپ با این پرسش که آیا ایستادن و دست بر سینه گذاشتن هنگام خواندن سرود ملی آمریکا در قرارداد بازیکنان این لیگ نیست، افزود: حالا باید دریافت کننده حقوق 40 میلیون دالری سرپا بایستد.

اشاره ترامپ به اقدام برخی بازیکنان اقلیت های رنگین پوست در لیگ ملی فوتبال آمریکایی است که به نشانه اعتراض به تبعیض علیه این اقلیت ها، هنگام خوانده شدن سرود ملی آمریکا به جای سرپا ایستادن زانو می زدند.

ترامپ در ادامه توییت خود خواست بازیکنانی که برای بار اول زانو می زنند، از بازی اخراج شوند و کسانی که این کار را تکرار کنند بدون پرداخت حقوق در طول فصل معلق شوند.

رییس جمهوری آمریکا مدت ها است که به این رفتار بازیکنان اعتراض دارد و آن را نشانه بی احترامی به پرچم و سرود ملی آمریکا می داند.

با این حال برخی بازیکنان همچنان در اعتراض به رفتار وحشیانه ماموران اعمال قانون با اقلیت ها به این اقدام خود ادامه می دهند.

ک(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
فوتبال
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است