ساعت ها تجاوز به دختر 15 ساله در آمریکا (عکس)
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۰۸    ۱۳۹۷/۳/۵ کد خبر: 151398 منبع: پرینت

قاتل دختر 15 ساله ای با نام Kayleigh Haywood به حداقل 35 سال زندان محکوم شد.
به گزارش آریانا نیوز، قربانی که توسط همسایه قاتل به نام لوقا هارلو در فیس بوک اغفال شده بود به خانه لوقا رفت. هارلو دختر نوجوان را با چرب زبانی فریب داده بود که بدون اطلاع پدر ومادرش به قربانگاه اش برود. قربانی در این خانه مخوف نخست از سوی هارلو قبل از دعوت همسایه خود، استفان بیدمن به خانه اش مورد تجاوز قرار گرفت. سپس استفان بیدمن وی را مورد تجاوز قرار داد و وی را به قتل رساند.

قاضی محکمه در جلسه محاکمه متهمان رسانه های اجتماعی را تراژدی خطرناکی برای نوجوانان و جوانان دانست و گفت این تکنالوژی جدید پدر و مادرهای نگران را در غم و اندوه و دنیایی از سرگردانی و بی خبری فرو برده و بدترین کابوس پدر و مادرها شده است. اعضای خانواده قربانی با چشمانی اشک بار به بیانات قاضی محکمه گوش می دادند.

لوقا هارلو روز جمعه به اتهام فریب و تجاوز این دختر نوجوان به 12 سال زندان محکوم شد. دو متهم قربانی را بیش از 5 ساعت به اسارت گرفته بودند. قاضی گفت هرگز مشخص نخواهد شد دقیقا در آن اپارتمان چه اتفاقی افتاده، اما ساعات اولیه روز 15 نووِمبر سال گذشته قربانی نیمه برهنه قصد فرار از این خانه را داشته که توسط بیدمن متوقف می شود.

همچنین وی افزود: روز جمعه پولیس تصاویر طفل آزاری و پورنوگرافی بیشماری روی کمپیوتر بیدمن کشف کرده است. وی قبل از مرگ بشدت مورد لت و کوب قرار گرفته بوده چراکه آسیب های وارده به چهره اش مانع از شناسایی شده بود و از طریق دندان های وی تشخیص هویت صورت گرفت.

بیدمن 29 ساله و هارلو 28 ساله هنگام قرائت حکم شان هیچ عکس العمل خاصی از خود نشان ندادند. خانواده قربانی در مصاحبه به نوجوانان نسبت به خطرات ناشی از رسانه های اجتماعی هشدار دادند. جسد این دختر سه روز پس از مرگ اش بعد از جستجوهای گسترده افسران پولیس در سراسر منطقه در پارک جنگلی پیدا شد. با توجه به چنین حوادثی باید گفت افراد جوان در معرض تهدید واقعی در رسانه های اجتماعی قرار دارند و این امر حیاتی برای جوامع محسوب می شود که برای حفظ ایمنی اطفال و نوجوانان تدبیر کنند. طبق راپور ها بیش از 3 هزار جنایات جنسی علیه اطفال از طریق اینترنت در سال گذشته در امریکا انجام شده است.

کد (6)


تجاوز به دختر 15 ساله در آمریکا

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
تجاوز
آمریکا
نظرات بینندگان:

>>>   اینهم از آمریکا

>>>   حقوق بشر کجاست

>>>   این کار خیلی بد است

>>>   شما از جنابات امریکا خبر ندارید اکثریت جنایات در امریکا افشا نمیگردد.
کدام حقوق بشر او برادر تاهنوز تو جامعه غربی را نمیشناسی. مردم ساده 70 سال است که در فلسطین حقوق بشر از طریق امریکا تطبیق میگردد. حاکمان طاغوتی و فریبکاری امریکا است که یک تعدادی از مسلمانان جاهل و نادان را در گروه گرفته و برعلیه اسلام توطئه میکنند.
مندوزی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است