توازن قدرت قابل مقایسه
 
تاریخ انتشار:   ۱۷:۵۲    ۱۳۹۷/۲/۲۷ کد خبر: 151116 منبع: پرینت

از روز نامه واشنگتن پست تماس گرفته بود که در دو مورد "حملات طالبان و انتخابات" صحبت نمایم و گفتم توازن قدرت بین طالبان از یک طرف و ناتو و حکومت افغانستان از جانب دیگر قابل مقایسه نیست و دیگر اینکه تروریستها در همه جا شکست می خورند اما در افغانستان علیرغم استراتژی آمریکا و علیرغم بسته صلح حکومت افغانستان، می بینیم که آنها روز بروز گسترش پیدا می کنند و حالت تهاجمی می گیرند و در همین جنگها است که تروریستها اسلحه و مهمات زیادی را از ارتش و نیروهای امنیتی به غارت می برند و تلفات و ضایعات سنگینی به مردم وارد می کنند پرسش خبر نگار و پرسش همه این است که دلایل این امر در چیست؟ همانگونه که اشاره شد تروریستها در دیگر جاها شکست می خورند اما در افغانستان حالت تهاجمی دارند و چرا؟ و عیب و اشکال کار در کجا می باشد.

محمد ناطقی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ناطقی
جنگ
نظرات بینندگان:

>>>   ناطقی صاحب حالا شما هرچیز گفته مستوانید چون چوکی ندارید که غ فورا برکناری شمار فرمان دهد بنا حقیقت رابگوئید
باید می گفتی :" حکومت زمینه سازی میکند تاسلاح ومهمات دراختیار اشرار قرار بگبرد

>>>   Faiq
آنقدر #خراساني و #تاجيك بايد بگويم كه خراساني و تاجيك گفتن به يك #كلاس, #برند و #گفتمان_غالب تبديل شود...آينده از كساني است كه بسويش ميروند

>>>   حبیب خان در تویتر خود نوشته است:
تلفات جنگ در افغانستان (اوسط) ضد نفر در روز است. اما رئیس جمهور این کشور راهی استانبول است تا کشته شدن ۶۰ نفر در غزه را محکوم اعتراض کند.
پ.ن: کشته شدن یک نفر هم قابل اعتراض است. اما واقعا این رئیس جمهور بی وجدان چرا در برابر کشتار اینهمه انسان در کشور خودش بی تفاوت است؟

ایمیل:
لطفا فارسی تایپ کنید. نوشتن آدرس ایمیل الزامی نیست
میتوانید نام و محل سکونت خود را همراه نظرتان برای چاپ ارسال نمایید
پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است