پسر ترامپ دادستان کل نیویورک را به سخره گرفت
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۲۰    ۱۳۹۷/۲/۱۹ کد خبر: 150840 منبع: پرینت

پسر ارشد دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در واکنش به متهم شدن «اریک اشنایدرمن»، دادستان کل نیویورک به آزار و اذیت جنسی و فساد اخلاقی، او را به سخره گرفت.

«دونالد ترامپ جونیور»، پسر دونالد ترامپ در حالی به خبر رسوایی جنسی «اریک اشنایدرمن» واکنش نشان داد که فساد اخلاقی پدر خودش هم در چند ماه اخیر به شدت خبرساز شده است.

دونالد ترامپ جونیور در حساب توییتر خود چند نمونه از توییت‌ های «اریک اشنایدرمن» را که پیشتر عاملان آزار و اذیت جنسی زنان را محکوم کرده بود، بازنشر کرد. اشنایدرمن در یکی از توییت‌ هایش از روزنامه‌ های نیویورکر و نیویورک تایمز به خاطر انتشار جزییات مربوط به فساد اخلاقی «هاروی واینستین»، تهیه کننده سرشناس آمریکایی تقدیر کرده بود.

اشنایدرمن در این توییت نوشته بود بدون گزارش‌ های نیویورک تایمز و نیویورکر و زنان و مردان شجاعی که درباره آزار و اذیت جنسی مردان قدرتمند صحبت کردند، دست هاروی واینستین رو نمی‌ شد.

دونالد ترامپ جونیور همچنین یکی از توییت‌ های دونالد ترامپ در سال 2013 را در ارتباط با اشنایدرمن بازنشر کرد. ترامپ در این توییت گفته بود اشنایدر من یک «کلاهبردار» است و حتی از سیاستمداران فاسد نیویورک مثل «الیوت اسپیتزر» و «آنتونی وینر» هم بدتر است.

دونالد ترامپ جونیور در حالی به خبر رسوایی جنسی یکی از مقام های آمریکایی واکنش نشان داده است که رسوایی پدر خودش هم در چند ماه اخیر به دلیل رابطه غیراخلاقی با «استورمی دنیلز»، بازیگر زن فیلم‌ های مستهجن به شدت خبرساز شده است. حتی پیشتر هم ده‌ ها زن دونالد ترامپ را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده بودند. این درحالی است که دونالد ترامپ همه این اتهامات را رد کرده است.

اریک اشنایدرمن تصمیم خود را برای کناره گیری از سمت دادستان کل نیویورک به دلیل انتشار گزارش‌ هایی درباره سوء استفاده او از چند زن گرفت. مجله نیویورکر در خبری نوشت که چند زن، اشنایدرمن را به خشونت فیزیکی متهم کرده اند. به دنبال انتشار این خبر، فرماندار نیویورک از دادستان کل این ایالت خواست استعفا بدهد.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
نیویورک
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است