تشبیه جالب همسر اوباما درباره ترامپ
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۵۱    ۱۳۹۷/۱/۱۹ کد خبر: 149503 منبع: پرینت

میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا در اظهاراتی دونالد ترامپ را به یک پدر بی مسوولیت که اجازه می‌ دهد فرزندانش بی رویه آب نبات بخورند و شب‌ ها تا دیروقت بیدار بمانند و از قوانین پیروی نکنند تشبیه کرد.

میشل اوباما، همسر باراک اوباما، رییس‌جمهور سابق آمریکا در سخنرانی خود خطاب به جمعی از حامیانش در کنفرانسی در شهر بوستون آمریکا گفت: 8 سال ریاست جمهوری باراک اوباما مثل این بود که یک پدر خوب در خانه باشد. پدر مسوولی که از شما می‌ خواهد سر وقت به رختخواب بروید و هویج‌ هایتان را بخورید!

او ادامه داد: اما حالا ما پدر دیگری داریم. ما فکر می‌ کردیم که در دوره او وضعیت جالب شود. شاید در حال حاضر حس خوبی باشد چون ما می‌ توانیم کل روز آب نبات بخوریم و شب‌ ها تا دیروقت بیدار بمانیم و از قوانین پیروی نکنیم.

میشل اوباما در پاسخ به پرسشی درباره عملکرد ترامپ در دوره ریاست جمهوری‌ اش گفت که فقط یک "آه عمیق" می‌ کشد.

او اظهار کرد: من درباره چیزهایی که از همسر خود یاد گرفتم فکر می‌ کنم من یاد گرفتم که او را یک رهبر ببینم و خیلی درس‌ های دیگر درباره کنترل خلق و خو و صبر و تحمل. من فکر می‌ کنم که او با چنین DNA به دنیا آمده است.

او ادامه داد: در تاریخ زمان‌ هایی است که انسان فکر می‌ کند در حال عقب گرد است در حالی که بخشی از یک رشد است.

میشل اوباما در عین حال تحسین‌ های فراوانی از هیلاری کلینتون، رقیب ریاست جمهوری دمکرات سابق ترامپ به عمل آورد و او را "شایسته ترین شخصی که تاکنون کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا شده" خواند و شکست هیلاری کلینتون در انتخابات را ناشی از حضور کم رای دهندگان در انتخابات دانست.

او همچنین گفت که به دنبال کاندیداتوری برای ریاست جمهوری نیست و توضیح داد: من هرگز شور و شوقی برای سیاست نداشته‌ ام و اتفاقی با کسی ازدواج کردم که شیفته سیاست است.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
اوباما
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است