حملات هوایی پاکستان بر ولایت کنر افغانستان
 
تاریخ انتشار:   ۲۱:۰۴    ۱۳۹۷/۱/۱۵ کد خبر: 149339 منبع: پرینت

نظاميان پاکستانى بر ولسوالى دانگام ولايت کنر، حملات هوايى انجام داده اند، اما گزارش هاى تلفات و جراحات ناشى از آن تاکنون در دسترس قرار ندارد.

عبدالغنى مصمم سخنگوى والى کنر به پژواک گفت که هليکوپترهاى پاکستان حوالى ساعت ده ونيم قبل ازچاشت امروز،از خط ديورند عبور نموده و ولسوالى دانگام را هدف حملات هوايى قرار داده است.
اما نامبرده علاوه کرد که خوشبختانه دراين حملات، به کس تلفات وجراحات وارد نشده است.

سخنگوى والى همچنان گفت که نظاميان پاکستان از روز گذشته بدينسو، بر اين ولايت ٣٦٣ راکت را شليک نموده اند که منتج به وارد کردن خسارات هنگفت به مردم شده است.
به گفته او، در هفتۀ جارى نظاميان پاکستان بر ولايت کنر حدود ١٠٠٠ راکت را فير نموده که در نتيجۀ آن ٧ فرد ملکى مجروح و حاصلات زراعتى مردم نيز از بين رفته اند.

نظاميان پاکستان درحالى بر ولايت کنر حملات هوايى را انجام داده که جنجوعه مشاور امنيت ملى پاکستان، امروز در اسلام آباد در يک کنفرانس اذعان نموده که آنها به آزادى و تماميت ارضى افغانستان ارج مى گذارد.

کد (4)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کنر
حمله هوایی
نظرات بینندگان:

>>>   اشرفغنی مقابل پاکستانی ها بسیار سرخم است هربار که پاکستانی ها تجاوز کرده اند غنی خاموشی اختبار کرده غنی همه چیز را از دیدگاه اوغانیزم میبیند فکر میکند پاکستانی ها هم مانند اینها اوغان هستند

>>>   هرتعداد راکت زدند از حکومت افغانستان صدائی بلند نشد ،چون غیرت افغانی تا حال بجوش نیامده!!!
حالا شروع کردند به بمبارد هوائی توسط طیاره ، اگر بازهم حکومت خاموش ماند شاید توسط طیاره های جت وتانکها بداخل خاک ما حمله کنند،
بازهم اگر غیرت افغانی بیدار نشد شاید توسط بم اتم خود مارا بیدار سازد

>>>   وظیفه والی کنر حساب کردن راکت های است که از پاکستان فیر می شود. موفقیت برایش آرزو دارم
شیر آغا


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است