پنج "فصل ناتمام" تکنوکراتان تبهکار صهیونیزم افغان
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۰۹    ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ کد خبر: 147939 منبع: پرینت

در این روزها اشرف غنی رییس جمهور توافقی و بحیث متفکر تکنوکرات تبهکار ارگ کابل بسیار حرف از فصل ناتمام تجددطلبی شاه امان الله می زند ولی در افکار و رفتار خود بیشتر به تکمیل فصل های خونین تبهکاران سابق از عبدالرحمن خان تا نادرخان، هاشم خان، داوودخان، امین، گلبدین، طالبان، خلیلزاد و کرزی می اندیشد.

چنانچه از یک طرف از "امتحان الهی" از طریق "پارچه پارچه شدن و ریختن خون فرزندان ما" حرف می زند و از طرف دیگر خود را آماده شراکت قدرت مطابق به "نقشه راه انتحاریزم و استشهادیزم" گلبدینی و طالبانی می سازد.

واقعیت این است که از زمان تحمیل نام افغانستان بحیث هویت یک قوم مطابق به سناریوی "بازی بزرگ" در سده نزدهم این کشور وارد بحرانات خانمانسور شده است به بیان دیگر افغانستان در بیشتر از یک سده اخیر از دیکتاتوری عبدالرحمن خان تا حکومت تبهکار اشرف غنی فصل های خونین را تجربه کرده است.

کاش تکنوکراتان فارغ التحصیل مکتب صهیونیزم جهانی مثل مربیان شان برای رفاه و سربلندی اسراییل درس خود را خوب می آموختند و کمرشان را بجای اتمام فصل های ناتمام تبهکاران گذشته به ساختن یک ملت متحد و سربلند با استفاده از فرصت های امروزی می بستند.

با تاسف نسل تبهکاران فعلی صهیونیزم افغان ماموریت و دین شان را در تداوم و تکمیل فصل های خونین اجدادشان می بینند. کدام فصل های ناتمام تبهکاران گذشته را غنی می خواهد در زیر اسارت و ماشین نظامی تروریزم و حامیان خارجی خود به اتمام برساند؟

فصل های ذیل ناتمام به نظر می رسند:
1) فصل ناتمام نظام متمرکز مودل عبدالرحمن خانی در اواخر قرن نوزدهم؛ روی تصادفی نیست اشرف غنی بجای مطالعه واقعیت های امروزی کتاب خاطرات، تجارب و شیوه های سرکوب گرانه دیکتاتوری عبدالرحمن خان را مطالعه می کند و مطابق به آن دولت خودکامه و فاسد را به کمک تروریزم و حامیان خارجی خود می سازد.

2) فصل ناتمام ملت سازی شاه امان الله بر پایه تفکر "افغانیزم" مطابق به نقشه راه محمود طرزی؛ روی تصادفی نیست که امروز نام افغان بحیث هویت یک قوم به بزرگترین بحران خانمانسور در کشور تبدیل شده است.

3) فصل ناتمام فارسی ستیزی محمود طرزی، محمد گل مهمند و دیگران؛ این فصل باعث بحران بزرگ در روابط ملیت ها شده است.

4) فصل ناتمام "لوی پشتونستان" مطابق به خواب های ناتمام داوودخان و سیاست های ناکام جیوپلیتیک هند و شوروی سابق؛ این فصل باعث دشمنی تاریخی میان پاکستان و افغانستان و بی ثباتی کشور شده است.

5) فصل ناتمام اسارت افغانستان به دست تروریزم طالبانی، صهیونیزم جهانی و غرب؛ این فصل باعث از دست رفتن استقلال عمل، حاکمیت ملی و بستر قدرت نمایی خونین صهیونیزم جهانی، تروریزم، انتحاریزم و استشهادیزم گلبدینی، طالبانی و تباهی افغانستان شده است.

کدام فصل ناتمام دیگر مانده است؟

هارون امیرزاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
اشرف غنی
صهیونیزم
نظرات بینندگان:

>>>   6)فصل ناتمام خاک فروشی که از شاه شجاع گرفته تا عبرالرحمان وغیره تایید شده بود و غنی و خلیلزاد به اتمام رساندن و خاک را در اختیار ۲۴ و یابشتر کشور های خارجی قراردادند!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است