بلر به دروغگویی متهم شد
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۷    ۱۳۹۶/۱۲/۸ کد خبر: 147523 منبع: پرینت

نویسنده کتاب جنجالی "آتش و خشم: درون کاخ سفید ترامپ" تونی بلر، نخست وزیر سابق انگلیس را به خاطر انکار این مطلب که به دنبال سمت و شغلی از سوی کاخ سفید بوده، یک دروغگوی کامل و تمام عیار توصیف کرد.

مایکل وولف، نویسنده کتاب جنجالی "آتش و خشم: درون کاخ سفید ترامپ" گفت: تونی بلر تلاش می‌کرد بار دیگر به عنوان رییس کمیته چهار جانبه صلح خاورمیانه که یک گروه بین‌المللی برای میانجی‌گری روند صلح اسراییل – فلسطین است، از سوی کاخ سفید تایید شود؛ بلر ضمن رد این ادعاها آنها را "کاملا ساختگی" خوانده است.

مایکل وولف در رابطه با این اتهام‌زنی‌ها در یک برنامه شبکه بی‌بی‌سی، گفت: من شاهد بودم که تونی بلر برای به دست آوردن یک شغل برای جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشد دونالد ترامپ، رییس‌جمهور آمریکا خود شیرینی می‌کرد.

وی افزود: من در آن لحظه در کاخ سفید نشسته بودم اما قرار نبود که سخنان ردوبدل شده میان آنها را بشنوم اما آنها درست مقابل من ایستاده بودند و باید بگویم که تونی بلر برای رسیدن به هدفش برای جارد کوشنر خود شیرینی می‌کرد.

وولف در واکنش به اینکه تونی بلر این داستان را کاملا ساختگی توصیف کرده گفت: تونی بلر یک دروغگوی تمام عیار است.

این در حالی است که یکی از سخنگویان تونی بلر گفت: بلر هرگز به دنبال دریافت شغل و یا سمتی از جانب کوشنر نبوده و هرگز چنین چیزی به او پیشنهاد نشده است. همانطور که تونی بلر تاکید کرده این داستان کاملا ساختگی است. مایکل وولف هرگز در هیچ مکالمه‌ای میان جارد کوشنر و بلر حضور نداشته است.

این سخنگو افزود: تونی بلر هرگز به دنبال شغلی از سوی کاخ سفید نبوده و چنین چیزی نیز هرگز به او پیشنهاد نشده است. باید تاکید کنم که بسیاری از افراد چنین تجربه مشابهی با مایکل وولف داشته‌اند.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
بلر
کاخ سفید
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است