پیام های جنجالی ترامپ در توییتر حذف می شود؟
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۳۳    ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ کد خبر: 144306 منبع: پرینت

شبکه اجتماعی توییتر در خصوص عدم حذف پیام‌های جنجالی «دونالد ترامپ» رسیس‌جمهور آمریکا بیانیه صادر کرد.

شبکه اجتماعی توییتر در بیانیه‌ ای در خصوص عدم حذف پیام‌های جنجالی «دونالد ترامپ» رییس‌جمهور آمریکا نوشت: «مسدود کردن یک رهبر جهان در توییتر یا حذف توییت‌های بحث‌برانگیز آنها، اطلاعات مهمی را که افراد می‌بایست مشاهده کنند و درباره آن بحث کنند را پنهان می‌کند».

در این بیانیه نوشته شده بود که بحث‌های زیادی درباره چهره‌های سیاسی و رهبران جهان در توییتر وجود دارد و ما تمایل داریم موضع خود را در این باره به اشتراک بگذاریم.

توییتر ادامه داد: «توییتر اینجاست که به بهبود گفتگوهای جهانی و عمومی کمک کند. رهبران منتخب جهان، نقش مهمی در این گفتگوها ایفا می‌کنند و این به دلیل تاثیر بیش از انداز‌ه‌ای است که بر جامعه ما دارند».

این شبکه اجتماعی سپس اینگونه توضیح داد: «مسدود کردن یک رهبر جهانی در توییتر یا حذف توییت‌های بحث‌برانگیز آنها، اطلاعات مهمی را که افراد باید ببینند و درباره آن بحث کنند، پنهان می‌کند. این اقدام همچنین به سکوت آن رهبر منجر نمی‌شود بلکه موانعی در مسیر بحث‌های ضروری عموم افراد درباره کلمات و اقدامات آن فرد ایجاد می‌کند».

در پایان این بیانیه آمده است: «ما در تلاش هستیم تا توییتر را به بهترین مکان برای مشاهده و مباحثه آزادانه در خصوص تمامی موضوعات مهم تبدیل کنیم. ما معتقدیم که این بهترین شیوه برای کمک به پیشرفت جامعه است».

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
توییتر
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است