آمار حمله به پناهندگان در آلمان در سال ۲۰۱۷
 
تاریخ انتشار:   ۲۱:۰۷    ۱۳۹۶/۱۰/۹ کد خبر: 143967 منبع: پرینت

یک روزنامه آلمانی با استناد به داده‌های اداره فدرال پولیس جنایی آلمان از وقوع حدود ۱۷۰۰ مورد حمله به پناهندگان در سال جاری میلادی خبر داد.
به گزارش روزنامه "هانوفرشه آلگماینه سایتونگ"، در سال 2016 بنیادها و موسسات مختلف از حدود 3768 مود موارد دشمنی با پناهندگان در آلمان خبر دادند.

اداره فدرال پولیس جنایی آلمان در سال 2017 البته از کاهش حملات علیه پناهندگان در آلمان خبر داده است. اما آمار نهایی این گونه اقدامات در کل سال 2017 اواخر ماه ژانویه سال آینده اعلام می شود.

بر اساس آمارهای فعلی اداره فدرال پولیس جنایی آلمان تا 4 دسامبر سال 2017 حدود 264 جرم و حمله علیه اقامت گاه های پناهندگان در آلمان ثبت شده است. این در حالی است که در سراسر سال 2016 تعداد این گونه جرائم در آلمان حدود 995 مورد بوده است.

سازمان های حمایت از پناهندگان در آلمان با وجود کاهش حملات علیه این قشر مظلوم خواستار اقدامات قاطعانه تر علیه مجرمان اینگونه جرایم و شفافیت بیشتر از طرف سازمان ها شده اند. نویسندگانی که آمار این گونه حملات را منتشر کرده اند نوشته اند که با توجه به بیش از 1700 حمله به پناهندگان در سال 2017 نمی توان هشدارها در این راستا را کاهش داد.

بر این اساس حدود 1364 حمله به اقامتگاه های پناهندگان در سال 2017 ثبت شده است. در بین اینگونه جرایم حدود 326 مورد جراحات بدنی و 23 مورد حمله آتش سوزی به اقامتگاه ها وجود داشته است.

خشونت نژادپرستانه علیه پناهجویان بر اساس این گزارش یک مساله در سراسر آلمان است.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
پناهندگان آلمان
2017
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است