اسکای نیوز: پوتین مرد روسی اهل عمل است
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۲۱    ۱۳۹۶/۱۰/۵ کد خبر: 143718 منبع: پرینت

اسکای نیوز در ادامه انتشار سلسله کلیپ‌های ویدیویی خود در تحلیل زبان بدن سیاستمداران جهان، حرکات بدن ولادیمیر پوتین رییس‌جمهوری روسیه را مورد بررسی قرار داد و عنوان کرد که او یک مرد روسی اهل عمل است که این کشور از زمان پتر کبیر به چشم ندیده است.

به گزارش اسکای نیوز در این کلیپ ویدیویی افزود که پوتین می‌خواهد نشان دهد با رهبران پیشین روسیه تفاوت دارد و صرف‌نظر از دشواری هر کاری، از عهده آن برمی‌آید.
'او می‌خواهد نشان دهد که رییس است و غالباً شاهد هستیم که فرمان‌برداران او در سکوت به اظهاراتش گوش می‌کنند.'

این شبکه انگلیسی در ادامه به طرز راه رفتن پوتین درحالی‌که دست راستش جلوتر از دست چپ او حرکت می‌کند اشاره و عنوان کرد که پوتین این عادت را از زمانی که در ک گ ب (سرویس اطلاعاتی اتحاد جماهیر شوروی سابق) کار می‌کرد به ارث برده است.
به گفته اسکای نیوز، مأمورین این نهاد اطلاعاتی آموزش‌دیده‌اند که دست راستشان بایستی همواره برای شکار اسلحه مخفی آماده و جلوتر باشد.

این شبکه انگلیسی افزود: فارغ از اینکه این ادعا درست باشد، اما این طرز راه رفتن پوتین، پرانرژی و هدفمند و مانند مردی است که یک مأموریت را دنبال می‌کند.
از دیگر حرکات اشاره‌شده در این کلیپ ویدیویی ، طریقه دست دادن پوتین است.
به گفته اسکای نیوز، او همواره دستش را از بالا به سمت دست مخاطب نشانه رفته تا القا کند که او رییس است.

همچنین بدن رییس‌جمهوری روسیه هنگام ملاقات با یک مقام سیاسی دو وضعیت متفاوت را دنبال می‌کند.
در این کلیپ ویدیویی، ملاقات وی با امانوئل مکرون رییس‌جمهوری فرانسه را نشان می‌دهد که در جریان آن، مکرون تمام بدن خود را به سمت پوتین متمایل کرده اما رییس‌جمهوری روسیه، درحالی‌که نیمه بالای تن خود را به سمت مکرون متمایل، اما نیمه پایین تنش یعنی پاهایش را از یکدیگر باز و ژست متفاوتی را گرفته است.

اسکای نیوز در اینباره عنوان کرد: این اقدام نشان می‌دهد که پوتین در یک حالت چهره خود را عیان و از سوی دیگر چهره دومش را پنهان می‌کند.
این شبکه انگلیسی افزود: روسیه از زمان پترکبیر رهبری پرانرژی و پرشور نداشته است. پوتین هم می‌داند که مردم روسیه چنین رهبری را دوست دارند و به همین خاطر، او خود را فردی نشان می‌دهد که قابلیت برخورد با هر چالشی را دارد و می‌تواند در آن موفق شود.

اسکای نیوز در پایان افزود: پوتین یک مرد روسی اهل عمل است و بقول ترامپ فردی است که بی‌تردید بازنده نیست.
این چهارمین کلیپ ویدیویی اسکای نیوز در تحلیل زبان بدن سیاستمداران جهان طی روزهای اخیر به شمار می‌رود.
پیش‌ازاین اسکای نیوز کلیپ‌هایی را درباره زبان بدن دونالد ترامپ رییس‌جمهوری آمریکا، «ترزا می» نخست‌وزیر انگلیس و هیلاری کلینتون نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر کرده است.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
پوتین
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است