مجددی: تصامیم حکومت برخلاف قوانین کشور است
 
تاریخ انتشار:   ۱۵:۰۰    ۱۳۹۶/۹/۱۶ کد خبر: 142800 منبع: پرینت

ما حکومت را تشویق می کنیم که طبق قانون عمل کند تا از هرج و مرج جلوگیری شود و مادامی که ما به عنوان دولت تخطی از تطبیق قانون می کنیم زمینه سازی برای هرج و مرج کرده ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)،حضرت صبغت الله مجددی رییس جمهور پیشین و رهبر جهادی، امروز پنجشنبه 16 قوس 1396 در یک نشست خبری در خصوص عملکرد حکومت می گوید: دولت تصامیمی را اتخاد کرده و می کند که بر خلاف قوانین نافذه کشور است. مثلا در عزل و نصب اعضای کمیسیون انتخابات. ما حکومت را تشویق می کنیم که طبق قانون عمل کند تا از هرج و مرج جلوگیری شود و مادامی که ما به عنوان دولت تخطی از تطبیق قانون می کنیم زمینه سازی برای هرج و مرج کرده ایم و سبب تضعیف دولت می شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با ایجاد دفتر طالبان در کابل موافق است یا خیر بیان داشت: در صورتیکه طالبان حاضر شوند که با حکومت افغانستان مذاکره کنند و اگر در مذاکره موافقت دو طرف به عمل آمد ما هم قبول خواهیم کرد اما تا بحال موافقتی وجود ندارد.

کد (30)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
مجددی
انتخابات
نظرات بینندگان:

>>>   حضرت صاحب محترم
دیروز همه به استخاره شما اعتماد کردند.
حال باید جواب دهید که چرا استخاره شما اشتباه از آب بر آمد.

>>>   اگر نزدیک بین باشیم یا دوربین در واقعیت مشکل اسرائیل وعرب به ما هیچ ربطی ندارد، اگر از عینک انصاف ببینیم ، این عربها بودند که بد تر از چنگیز در برابر ما عمل کردند وتمدن چندین هزار ساله تاریخی مارا از تهداب ویران کردند، نه یهود ها...حالا هم هیمین شیخ های نیمه وحشی عرب برای ما ترورست اسلامی صادر می کنند، نه کس دیگر.

>>>   Khodadad
توجه مان را به کشور خود و سی میلیون شهروند مظلوم آن معطوف نگهداریم!
نگران جهان اسلام نباشید عزیزان!
جهان اسلام ده ها سال است که شاهد - و در اکثر موارد - عامل اصلی جنایات و رنجی است که بر ما روا داشته می شود.
هیچ ملتی مظلوم تر از ما نیست و هیچ رنجی بزرگ تر از رنج ما وجود ندارد.

این ما ایم که میلیون ها کشته و میلیون ها زخمی داده ایم و میلیون ها انسان سرزمین ما در سراسر عالم آواره و در بدر است. مکه و مدینه نیز پناهگاهمان نشد.
در رابطه به مسایل فرامرزی، بهتر است که میانه رو باشیم.
خداوند مشکلات مردم فلسطین و همه انسان های که دچار مشکل اند، را حل کند.

>>>   Assad
مسلمانان و کشورهایی اسلامی برای کشتن خود شان سالهاست شیعه سنی می کند و یکدیگر را قتل عام می کند و اینکه افغانستان ما را راه برای بهشت رفتن گروهایی تروریستی ساخته اند پس انتظار نداشته باشید کشورهایی مثل عربستان و دیگر کشورهایی بزرگ اسلامی در مقابل بادار شان آمریکا و اسرائیل چیز گفته بتواند بهتر است اسرائیل همین کار بکند تا بلکه کشورهایی اسلامی دست از فتوا و فتوا بازی بر دارد تا دیگر شاهد این قتل و کشتار برای بهشت رفتن نباشیم

>>>   Faiq
مردم شهيد پرور اوغانستان #قدس_شريف پايتخت فلسطين در جايش است، چون آن يك بحث تاريخي جدلي لاينحل است و لا ينحل باقي خواهد ماند. لطفا #طالبان، #افغان_ملت و قبيله گم شده اي يهودي كه #اشرف_غني در راس آن است را دريابيد و در مقابل آن برخيزيد.

>>>   Haroon Amirzada heeft 4 nieuwe foto's toegevoegd.
هیچ بیت المقدسی ، مقدس تر از میهن مقدس ما نیست

درین شکی نیست که بیت المقدس برای مسلمانان جهان و از جمله مسلمانان افغانستان ، مکان مقدس و با ارزش است. بدون شک برسمیت شناختن بیت المقدس بحیث پایتخت اسرائیل توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا قلب بسیاری مسلمانان جهان و افغانستان را سخت جریحه دار ساخته است. اما واقعیت اینست که بیش از نیم سده است بیت المقدس در اشغال اسرائیل است، کشور های غربی بویژه آمریکا بحیث حامی اسرائیل همواره در کنار این کشور قرار داشته است.
باید گفت از جنگ شش روزه ۱۹۶۷ بدینسو آمریکا از بیت المقدس شرقی اشغالی توسط اسرائیل به عنوان شمشیر داموکلس برای تحقیر و تهدید فلسطینی ها و مسلمانان جهان استفاده کرده است. اما دونالد ترامپ این شمشیر را به گونه دراماتیک بر قلب فلسطینی ها و مسلمانان جهان فرو برد و برای همیشه این کار را یک سره کرد.
ترامپ این کار را در آستانه عید کریسمس به عنوان تحفه عیدی به یهودی ها و عیسوی ها انجام داد.
آمریکاییها و اسرائیلی ها و متحدان سعودی و وهابی شان خوب می دانند که مسلمانان به جز از چند حرکت خشونت آمیز، دعای بد و دشنام به آدرس آمریکاییها و یهودی ها هیچ چاره ای دیگری ندارند. افزون بر آن گروه های تروریستی نظیر گلبدینی ها ، طالبان و داعشیان و صد ها گروه تروریستی دیگر قبل ازینکه تهدیدی برای اسرائیل و یا آمریکایی ها باشند آنها تهدید برای خود مسلمانان هستند.
دونالد ترامپ با اعتماد به نفس و تفاهم با عربستان سعودی و یک تعداد کشور های مزدور دیگر عربی این اعلام را نموده است.
اما یک تعداد رهبران کشور های اسلامی متحد ستراتیژیک اسراییل و امریکا نظیر عربستان سعودی، ترکیه، امارات متحده، پاکستان و یک تعداد کشور های دیگر اسلامی بخاطر فریب افکار عامه مردم مسلمان خود محالفت می کنند.
دولت افغانستان و رهبران آن که جیره خوار آمریکا هستند نیز بخاطر افکار عامه مردم با اقدامات ترامپ ظاهرا پیام های مخالفت می فرستند. این در حالیست که اشرف غنی و بی بی گل که دست پرورده آمریکا و اسرائیل هستند ، نه باور به دین اسلام دارند و سالهاست که آنها با فرزندانشان در پشت دیوار ندبه در اورشلیم عبادت کرده اند. روی تصادفی هم نبود که نظر به گزارش اسرائیل تایمز دولت اسرائیل و صهیونیست های واشنگتن برای پیروزی غنی در انتخابات ۲۰۱۴بحیث رئیس جمهور و خانم بی بی گل بحیث بانوی اول افغانستان در محافل سیاسی جهان لابی گری می کردند.
شاید عاقلانه باشد مردم متدین افغانستان در بازی پیچیده ای" جنگ و نفرت مذهبی" که قرنهاست در خاورمیانه بویژه در سر زمین فلسطین و اسراییل جریان دارد و هزاران انسان غافل و متدین کشته شده اند خود را درگیر نکنند.
بدون شک بیت المقدس برای مسلمانان افغانستان مقدس است ولی هیچ چیز مقدس تر از میهن مقدس خود ما نیست که اکنون در جهنم توسط شیاطین طالبی، داعشی، گلبدینی و رژیم مافیای قومی مزدور و جیره خوار یهود و نصارا می سوزد. ازینرو بزرگترین رسالت مسلمانان افغانستان قبل از همه نجات بیت المقدس خود مان از جهنم تروریزم و حامیان سیاسی آنان است.
اگر مردم همین همبستگی که در اعتراض به شناخت بیت المقدس بحیث پایتخت اسرائیل نشان دادند برای نجات میهن مقدس خود انجام بدهند، سر زمین مقدس تان از جهنم تروریزم یهود و نصارا نجات خواهد یافت و آنگاه با دست باز می توانید به کمک فلسطینان مظلوم برسید.

>>>   محمد اسلم سلیم
خادمین حرمین شریفین و شیوخ عرب همه درپشت پرده با ترامپ موافق اند !
قدس را به ترامپ بخشیده اند !
درتمام توطئه علیه کشور های عربی و بخصوص فلسطینی ها در پشت پرده خادمین حرمین شریفین ، و شیوخ عرب با اسرائیل و امریکا همکار وهم پیمان است.
عراق و لبیا و سوریه نیز توسط هزینه های پرداخته شده اهل سعود و شیوخ عرب به ویرانه مبدل شد.
حالا کشوری مانند کشور ما ومردمش درکجای این معامله ومعادله قرار می گیرند؟

>>>   صبغت الله
من از اینجا اعلان میدارم در صورتیکه آمریکا سفارت خود را در بیت المقدس انتقال دهد جهاد خواهم کرد
و با تمام قوت و انرژی در میدان نبرد ایستاده خواهم شد .
شوخی .....
برادر استاد سیاف مریض است
صلاح الدین جان مسولیت سرپرستی وزارت خارجه را دارد
اعضاب دیگر جهادی نیستند
استاد خلیلی در شورای صلح مصروف است
خودم افغانستان را از چنگال روسها به کمک غربی هاو عربها و پاکستانی ها نجات دادم وگل افشان کردم.

بعد از استخاره شما گلهای کشت کردگی مرا دسته کنید
من فلسطین را آزاد میکنم .
من خودم تنها میروم


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است