جزییات تمسخر کردن ترامپ توسط اوباما
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۵۵    ۱۳۹۶/۹/۱ کد خبر: 141921 منبع: پرینت

میشل اوباما در یک سخنرانی، به طور غیرمستقیم به رییس جمهور آمریکا طعنه زد.

میشل اوباما، بانوی اول پیشین آمریکا، روز پنجشنبه در سخنرانی خود در مرکز هنرهای نمایشی بوشنل، حضار را نصیحت کرد. وی به آنها پیشنهاد کرد «هر روز شخص خوبی باشید و با یکدیگر با مهربانی رفتار کنید.»

در حالی که وی در این سخنرانی نامی از دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا نبرد، به نظر می‌رسد مخاطب نصیحت‌های وی، افرادی بوده اند که در دوران ریاست جمهوری ترامپ در آمریکا زندگی می‌کنند. این مساله زمانی واضح‌تر شد که او گفت: «توییت‌های زننده منتشر نکنید.»

وی در اظهارات خود گفت: «بر آنچه تمرکز کنید که می‌توانید آن را کنترل کنید. هر روز شخص خوبی باشید. رای دهید. کتاب بخوانید. با یکدیگر به مهربانی رفتار کنید. از قانون اطاعت کنید. توییت‌های زننده منتشر نکنید.»

این اظهارات وی موجب شد برخی از طرفداران وی از او بپرسند آیا قصد دارد در انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا شرکت کند یا خیر.

با وجود این، اکنون که از زمان پایان دوره باراک اوباما، رییس جمهور پیشین آمریکا، تنها 10 ماه می‌گذرد، میشل اوباما متذکر شد در انتخابات آینده این کشور شرکت نخواهد کرد.

وی گفت: «اگر همه منتظر باشیم تنها یک نفر در انتخابات شرکت کند، اشتباه کرده ایم.»

با این حال، این نخستین باری نیست که همسر رییس جمهور سابق آمریکا، به ترامپ طعنه می‌‎زند.

وی در ماه گذشته در یک سخنرانی در حضور جوانان آمریکایی گفته بود: «نمی‌توان هرچه در ذهن دارید را به زبان بیاورید. نمی‌توانید هر فکری را که به ذهنتان خطور کرد، توییت کنید. بسیاری از افکار اولیه شما شایستگی روشنایی روز را ندارد.»

دونالد ترامپ به انتشار سخنان بسیار صریح در اظهارنظرهای خود در توییتر معروف است. این مساله موجب شده است بارها از رفتار غیرمسوولانه و نامناسب او انتقاد شود.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
اوباما
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است