مجلس برای 8 وزیر صندوق رای گیری بگذارد
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۵۰    ۱۳۹۶/۶/۲۱ کد خبر: 138558 منبع: پرینت

در شرایط حساس امنیتی کنونی، مجلس تکلیف دو نامزد وزیر امنیتی را درجلسه روز چهارشنبه 22 سنبله 96 مشخص کند.

به گزارش شبکه اطلاع رساني افغانستان(afghanpaper)، غلام فاروق مجروح، عضو مجلس نمایندگان در گفتگو با "همگام" درخصوص تکمیل ظرفیت کابینه حکومت گفت: حکومت وحدت ملی از ابتدای تاسیس تاحال نتوانسته است کابینه خود را تکمیل کند و حرف همکاران در مجلس کاملا دقیق است و حکومت باید بجای همه وزرای رد صلاحیت شده، نفرات جدید معرفی کند.

مجروح می گوید: در شرایط حساس کنونی که وضعیت امنیتی هر روز بدتر می شود توقع داریم که مجلس تکلیف 8 نامزد وزیر که دو نامزد وزیر امنیتی هم شامل آن است را مشخص کند و سرنوشت آنان را مشخص کند چرا که اگر بدنبال تکمیل کامل وزرای پیشنهادی باشیم به احتمال قوی حکومت حداقل تا یک یا دو ماه دیگر هم نمی تواند افراد جدید معرفی کند.

نماینده مجلس می افزاید: مجلس بخاطر اینکه حداقل بخشی از کابینه تکمیل شود و بهانه جدید بدست حکومت ندهد، 8 نامزد وزیر معرفی شده را به بررسی بگیرد و جو و افکارعمومی را علیه پارلمان ملتهب نسازد.

کد (26)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
نامزدوزیران
پارلمان
نظرات بینندگان:

>>>   این کابینه مانند تول کردت بفه است . 4تا را بگذاری 2 تایش میپرد.هرزمانیکه این کابینه تکمیل شد جنگ در یمن و عراف و سوریه پایان می یابد و این بابا و بی بی هم صاحب نواسه مبشوند و آن تنها مرغ بازمانده از خیل هم به خیل رفته می پیوندد و .... و...... و..... و...
هله زود باش که تکمیلی این کابینه
گره از مشکل عالم بگشاید غنی
طارق

>>>   باز جیب های وکیل صا حب های خاین خا لی شده باز سیل کنید رهی دادن را برای وزیران بیکاره و غیر مسلکی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است