وزیر خانواده آلمان: شهروندان ما از مرکل خسته شده‌اند
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۲۳    ۱۳۹۶/۵/۹ کد خبر: 136545 منبع: پرینت

وزیر خانواده آلمان انتقاد شدیدی به سیاست‌های صدر اعظم آلمان وارد کرده و تاکید کرد که رای دهندگان آلمانی از وی خسته شده‌اند.

"کاترینا بارلی"، وزیر خانواده آلمان از حزب سوسیال دمکرات انتقاد شدیدی به آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان وارد کرده و در گفتگو با روزنامه "دی ولت" آلمان تاکید کرد که وی در هیچ موضوعی یک موضع واقعی را اتخاذ نمی کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش از تغییر احساسات شهروندان آلمانی نسبت به مرکل خبر داده و گفت: بسیاری از شهروندان و رای دهندگان آلمانی از مرکل خسته شده اند.

بارلی همچنین گفت که به تازگی و در عرض چند هفته حدود 22 هزار نفر به عضویت حزب سوسیال دمکرات در آمده اند. با توجه به رکود سال های اخیر می توان این روند را یک انفجار دانست. به نظر من این وضعیت از جو خوش بینی ایجاد شده که مارتین شولتز، نامزد صدر اعظمی آلمان از حزب سوسیال دمکرت ایجاد کرده است.

وی درباره نتایج نظر سنجی های اخیر که از پیشتازی چشمگیر مرکل نسبت به مارتین شولتز خبر می دهند نیز گفت: 2 ماه مانده تا انتخابات پارلمانی آمار و ارقام و نتایج نظر سنجی ها حرفی برای گفتن دارند. شما منتظر بمانید تا شهروندان از مرخصی برگردند و مبارزات انتخاباتی جریان درست خود را بیابد. پس از آن ما نشان می دهیم که بر خلاف اتحادیه احزاب متحد مسیحی برای مسایل سیاسی درست پاسخ های درستی داریم. حدود یک سوم انتخاب کنندگان آلمانی هنوز تصمیم نگرفته اند. پس اجازه دهید نظر سنجی ها به نظر سنجی واقعی تبدیل شوند.

وزیر خانواده آلمان همچنین از برنامه های آینده حزبش برای توجه بیشتر به والدین تنها سخن گفته و تاکید کرد که آن زوج هایی که بعد از جدایی همچنان می خواهند مشترکا از کودکان خود مراقبت کنند به حمایت های بهتر و بیشتری نیاز دارند.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
آلمان
مرکل
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است