بقای حیات سعودی نیازمند وجود اسراییل است!
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۲    ۱۳۹۶/۳/۱۳ کد خبر: 133998 منبع: پرینت

یک سایت صهیونیستی در گزارشی مدعی شد که عربستان سعودی نیازمند است تا اسراییل از آن حمایت کند و ادامه حکومت سعودی ها را تامین کند.
سایت صهیونیستی اسراییل نشنال در گزارشی نوشت: دولت فلسطینیان تهدید بزرگی برای عربستان سعودی است.

این رسانه صهیونیستی در گزارش هدفمند خود مدعی شد: سعودی ها فهمیده اند که چاقوی ایرانی ها زیر گلوی آن ها و سنی ها است. سعودی ها به کمک نظامی احتیاج دارند و به این فهم رسیده اند که وجود اسراییل تا چه حد برای امنیت پادشاهی سعودی، حیاتی است!

در این گزارش آمده است: برخی صاحب نظران می گویند که اسراییل نیاز دارد تا یک دولت فلسطینی تشکیل دهد برای اینکه اسراییلی ها از سعودی ها در برابر ایران محافظت کند. این حرف بی پایه است. اسراییل برای عربستان سعودی و سنی ها فقط به عنوان یک ابرقدرت نظامی ارزش دارد و اگر اسراییل به مرزهای قبلی خودش در آشویتس در سال 1967 برگردد، از نظر نظامی قابلیت دفاع از خودش را هم نخواهد داشت.

در ادامه این گزارش آمده است: بانک غربی برای عربستان و کشورهای سنی نشین چه قدر خطرناک است؟ اول اینکه برداشت اسراییل از بانک غربی بیش از همه برای عباس و دوستان و خانواده اش خطرناک است که در حال دزدی از مردم فلسطین هستند. بدون حمایت فلسطین، عباس و همدستانش توسط حماس و یا داعش کشته خواهند شد. بدین ترتیب یک دولت عرب فلسطینی به طور فاجعه باری آنچه را که در مرزهای شمالی عربستان سعودی در طی 60 سال ثابت بوده است را، بی ثبات می کند.

این گزارش افزوده است: علاوه بر این اگر یک دولت فلسطینی عرب شکل بگیرد تمام نیروی هوایی اسراییل به حالت ابتدایی برخواهد گشت. با بانک غربی و اردن در فلسطین عربی ارتباط ارتش اسراییل با سعودی ها قطع خواهد شد و اردن مانند حوثی های یمن دشمن عربستان خواهد شد. سعودی ها اکنون توان آن را ندارند تا از پس یک یمن ایرانیزه شده برآیند و قطعا نخواهند توانست تا از یکی دیگر نجات یابند، لذا تمام سنی ها به عربستان وابسته اند تا از آن ها در برابر ایران حفاظت کند.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
اسراییل
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است