ترامپ: اوباما یک فرد "خبیث" است
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۰۲    ۱۳۹۶/۲/۱۳ کد خبر: 132593 منبع: پرینت

"شان اسپایسر"، سخنگوی کاخ سفید در نشستی خبری اعلام کرد نظر رییس‌ جمهور ترامپ در مورد "باراک اوباما"، رئیس جمهور پیشین آمریکا تغییر نکرده است. به عقیده ایشان اوباما یک فرد "خبیث" است.

اسپایسر در پاسخ به پرسش "سیسیلیا وگا"، خبرنگار شبکه‌ ای بی سی مبنی بر اینکه آیا دونالد ترامپ همچنان اوباما را فردی خبیث می‌داند، به صراحت اظهار داشت: رییس جمهور همچنان بر عقیده خود درباره اوباما تأکید می‌کند. این موضوعی کاملا واضح است؛ با نگاه کردن به گذشته (موضوع استراق سمع) و حال (انتقاد اوباما از ترامپ در سخنرانی اخیر) می‌توان دریافت که چرا رئیس جمهور نظر خود را درباره اوباما تغییر نداده است.

"دونالد ترامپ"، رییس جمهور آمریکا روز گذشته در مصاحبه با سی بی اس بار دیگر ادعای خود در خصوص اینکه باراک اوباما دستور استراق سمع در برج ترامپ را همزمان با رقابتهای انتخاباتی داده، مطرح کرد و این اقدام را غیر قابل تحمل قلمداد کرد. این در حالی است که به رغم توییت‌های متعدد ترامپ علیه اوباما، تاکنون مدرکی دال بر تایید این اتهامات از سوی ترامپ ارائه نشده است.

باراک اوباما در سخنرانی اخیر خود در شیکاگو، بار دیگر سیاست های دونالد ترامپ را اشتباه خواند و به شدت از آن‌ها انتقاد کرد.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
اوباما
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است