خبرگزاری پامیر پرس چهار ساله شد
پوشش خبرهای اختصاصی ولایت هرات، نشر خبرهای مربوط به اقصا نقاط افغانستان، اطلاع رسانی از آخرین اخبار جهان و مصاحبه با شخصیتهای برجسته و کارشناسان مسایل سیاسی و اجتماعی از جمله فعالیتهای خبرگزاری پامیر می باشد 
تاریخ انتشار:   ۲۳:۴۵    ۱۳۹۳/۱/۴ کد خبر: 68816 منبع: پرینت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، چهار سال پیش در روز سوم ماه حمل سال 1389 اولین خبرگزاری خصوصی در هرات با حضور امیر اسماعیل خان و دیگر مقامات دولتی این ولایت، کار خود را رسما آغاز نمود.

این خبرگزاری که بصورت اختصاصی در حوزه غرب کشور فعالیت می نماید، تاکنون توانسته در کنار این سایت خبری، ماهنامه حاوی گزارشات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی که نشر این ارگان می باشد به چاپ برساند و در اختیار علاقمندان در شهر هرات و چهار ولسوالی این ولایت قرار دهد.

پوشش خبرهای اختصاصی ولایت هرات، نشر خبرهای مربوط به اقصا نقاط افغانستان، اطلاع رسانی از آخرین اخبار جهان و مصاحبه با شخصیتهای برجسته و کارشناسان مسایل سیاسی و اجتماعی از جمله فعالیتهای خبرگزاری پامیر می باشد.

زحمات این عزیزان در این خبرگزاری در این ایام که تب و تاب انتخابات ریاست جمهوری جریان دارد نیز قابل تقدیر است.

قابل ذکر است که این خبرهای پامیر پرس شامل بخش های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، نظامی، بین الملل، انتخابات و ... می باشد که روزانه خبرهای مربوطه را نشر می نماید.

بر خود لازم دانستیم تا به همه خبرنگاران و همکاران در خبرگزاری پامیر این سالروز مبارک را تبریک عرض نموده و به همه فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی بخصوص این عزیزان خسته نباشید، بگوییم.

با امید موفقیت روز افزون همه عزیزانی که تلاش می کنند تا مردم افغانستان هرچه بیشتر از وقایع کشور و جهان پیرامون خود مطلع گردند.

کد (10)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   با غرض سلام , تشکر می کنم همچنین از زحماتتان که با وجود خطرهای زیاد توانستید با کیفیت بسیار عالی اطلاعات زیادی بدستمان برسنید...
موفق باشید....
التماس دعا
یا حق
علیرضا

>>>   من بسیار زیاد به این خبرگزاری علاقه دارم و از دستندرکاران این سایت ابراز خوشی میکنم
اجمل(پنجشیری)

>>>   این خبرگزاری واقعآ کارکرده است در زمانیکه کمتر رسانه ی به این گونه فعالیت رسانه ی گسترده داشت خبرگزاری پامیر نقش خود را ایفا کرد وکما کان نقش خود را درجامعه ایفا میکند.
سیوشانی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است