تکت جدید لاتری جمعیت هلال احمر به بازار آمد
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۰۴    ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ کد خبر: 68195 منبع: پرینت

جمعیت هلال احمر یک تکت جدید را به نام ایثار که فقط با ۳۵ افغانی و یک تماس تلیفون همراه می شود خرید را به بازار عرضه کرده است و هدف این کار اشتراک در خدمات بشر دوستانه هلال احمر گفته شده است.

به گزارش طلوع، هدف عمده از عرضه لاتری ایثار دسترسی مساوی عموم هموطنان به روند کمک و یاری به جمیعت ملی است. یعنی هر هموطن در هر گوشه کشور قابلیت این را دارد که به جمیعت ملی کمک کند.

تکت خیریه ایثار با دایل کردن شماره ۱۳۱۳ در تلیفون های همراه و مطابق با راهنمایی در بدل سی و پنج افغانی به دست می آیند ، این تکت ها در آخر هر هفته به قرعه انداخته می شوند و خریداران این تکت ها می توانند تا یک میلیون افغانی در این قرعه کشی ها برنده شوند.

مسوولان جمیعت هلال احمر افغانی می گویند که با به کارگیری از این شیوه تازه درآمدهای این نهاد خیریه تا دو برابر افزایش خواهد یافت.

رییس جمیعت هلال احمر افغانی فاطمه گیلانی گفت:هلال احمر یک تکت جدید دارد به نام ایثار که فقط با با ۳۵ افغانی و یک تماس تلیفون خود می توانید شریک خدمات بشر دوستانه شوید چون ایثار کمال سخاوت است.

مسوولان جمعیت هلال احمر افغانی از شهروندان کشور می خواهند برای کمک به خانواده های آسیب دیده از جنگ ها و رویدادهای طبیعی و نیز برای کمک به کودکانی که بیماری سوراخ قلب دارند، با خریدن تکت های خیریه ایثار این نهاد را کمک کنند.

رییس انکشاف و پلان گذاری جمیعت هلال احمر افغانی محمد طیب یوسفزی گفت: هدف عمده ما از عرضه لاتری ایثار دسترسی مسوای عموم هموطنان ما به روند کمک و یاری به جمیعت ملی است. یعنی هر هموطن ما در هر گوشه کشور قابلیت این را دارد که به جمیعت ملی کمک کند. در حال حاضر این تکت ها تنها از طریق شرکت های مخابراتی روشن و وصل تیلیکام قابل دسترس هستند و قرعه کشی آن از طریق تلویزیون های طلوع و لمر و نیز رادیوهای آرمان واراکوزیا نشر می شود.

کد (14)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است