انفجار امروز در کابل
 
تاریخ انتشار:   ۱۴:۵۱    ۱۳۹۱/۱۰/۲۷ کد خبر: 46837 منبع: پرینت

انفجار در کابل

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810241324.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810243604.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810243561.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810244963.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810242169.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810242553.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810242045.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810241567.jpg

هجدهمین جلسه کمیسیون سه جانبه ایران ، افغانستان و سازمان ملل

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810243334.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810242909.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810242384.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810241309.jpg

http://files.afghanpaper.com/pics/201301/201301160810244102.jpg

 


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   این هم نتیجۀ مذاکرات صلح!

>>>   بازهم میگویم طالب برادرماست و پاکستان سرور ما.
کرزی

>>>   خدا لعنت کنند کسانیکه را که این انفجارات راه اندازی میکند و سهم میگیرد.
ولی

>>>   کدام صلح. کرزی بکی صلح را جواب این مردم غریب بچاری که مته باز هم طالب بردار تو است?
سیف از انگیری

>>>   وزیر صاحب متوجه "افغانی" نوشتن ملیت ما که افغان است نشده چی برسه به اینکه موضوعات اکنون بسیار مغلق و پیچیده مهاجرین را درک کند و در راستای تامین حداقل حقوق مهاجرین با طرف ایرانی مذاکره کند.

>>>   این انفجارراکسی انجام داده اند که چندی پیش توسط گرزی خان زی ازاد شدند
کرزی خان از اینکه برادران خود را ازاد کردی خوشحال شدی ..
وحالا خون کسانیکه ناحق ریختانده میشه به گردن تو است........

>>>   طا لبان مردم بیچاره را کشته میروند و کرزی صاحب برایشان دفتر تیا رمیکند

>>>   عکس اخر .
وزیر مهاجرین چشمش به این دختر مغبول مانده . شرم است خجالت اور است .

>>>   تبریگ میگویم به باطلان که توانستند چند نفر مسلمان بی گناه را بکشند

>>>   این کار پاکستان است نه از طالبان.

>>>   اگر کرزی با این صلحش مارا تمام نکرد.....!
ارزگانی

>>>   هجدهمین جلسه کمیسیون سه جانبه ایران ، افغانستان و سازمان ملل فرصت خوبی بود .امید وارم با این نشت ها موجب شود به ما مهاجران خدمات بیشتری بدهند.از جمله رفت وآمد به افغانستان ودریافت گواهی نامه رانندگی.

>>>   رئیس جمهور حملات امروز کابل را به شدت محکوم کرد جناب رئیس جمهور چرا نمیگوی حملات برادران ناراضی خود را به شدت محکوم میکنم 
نبی جاغوری

>>>   کدام طالب اینها همه قاتلان و آدم کشان هستند. آیا یک انسان مسلمان همچو اعمال...و غیراسلامی را آنجام میدهد. آیا این...که خود را... از بین میبرند حداقل از آیات قرآن اعظیم الشان آگاهی دارند. که با وضعات در آن خودکشی حرم گفته شده است. و یا قتل یک انسان بیگناه به مصابه قتل همه انسانها پنداشته شده است. آنها همه وطن فروشان و کاسه لیسان پاکستانی هستند. من افسوس به این میکنم . که ما تا حال قادر به ساختاریک سیستم درست نظامی و دولتی نشدیم که مانع عبور و مرور این درنده گان از سرحدات پاکستان به کشور ما شویم. و یا لااقل دوباره این مردم جاهل را توسط علما و ملاهای واقعی در قریه ها وقصبات به وسیله تبلیغ از اجراای همچون اعمال غیرانسانی اصلاح و جلوگیری کنیم. چونکه میگویند زبان ذاغ را ذاغ خوب میداند.در غیرآن قسمیکه در قرآن مجید خداوند میفرماید کسیکه با شما مقاتله میکند. شما هم در مقابل شان مقاتله کنید. در صورتکه طلبان یا بهتر بگویم نوکران پاکستان پیشنهاد صلح مردم افغانستان را به اعمال انتحاری و قتل مردم بی گناه و بی دفاع جواب میگویند. پس من منحیث یک افغان بیطرف بخاطر امرارحیات همه ما از تمام مردم و ملت افغان میخواهم که همه با هم برخلاف این دهشت افگنان یکجاشده آنها را از قریه و مناطق خویش بیرون برانیم زیرا اگر امروز یک هموطن ما را به شهادت رساند فردا من و ترا نیز از بین خواهد برد. اینها مقاتله میخواهند ما هم باید به همرایشان مقاتله کنیم. و اگر هر برادر پشتون ما که به واقعیت پی برده است. میدانند که اینها نسل پشتونها را از بین میبرند. و نام پرافتخار پشتونها را با اعمال...در تاریخ بدمیسازند.
سیدمصطفی کابلی

>>>   کرزی: کسانیکه این کار را کرده است طالب نیستند. ذبیج الله مجاهد: حمله انتحاری امروز کابل توسط طالبان و انتحاریان ما صورت ګرفت.
قضاوت کنید: کرزی دروغ میګوید یا دبیح الله مجاهد ؟
قزبان حقمل از لغمان

>>>   انفجارها تا وقتي دوام ميكند تا كه امريكاييها بكلي از افغانستان مي برايند. كشت و كشتار تا وقتي دوام ميكند تا مردم ما همه مجاهدين دهه هشتاد و نود ميلادي را به شمول طالبان يكسان ندانند. برادران ناراضي تا وقتي ناراض خواهند بود تا حكومت دست نشانده امريكا خصوصا برياست كرزي از بين نرود. اين مسءله به همه جهان معلوم است به غير از يك تعداد... داخلي . امريكا در١١ سال متواتر بكمك ٤٣ مملكت قوي جهان كوشيد تا ناراضيها را ازبين ببرد ولي نتوانست. تنها راه خلاصي ازشر ناراضيان بي كنترول مصالحه است. ما خوش باشيم نباشيم مجبوريم يا با انها كنار بيايم و يا مملكت را بارجه بارجه كنيم ما را راهي و انها را راهي.

>>>   برای صلاح الدین.... میګویم....بشین درجایت نه درایت و نه جراات این ګپ ها را داری طالبان همه وقت خون مردم ما را میریزاند تو و کرزی مداری هردوی تان هنوز درد ملت را درک نکرده طالب و ملا را برادر خطاب میکنید درحالیکه این....بسته به هیج نوع اصول دینی و بین المللی نیستند....
همایون از کشم

>>>   به آقای کرزای بگوید بیشتر از برادرانش را از زندان رها بکند تا بیشتر انتهاری بکند

>>>   نام از طالب هست ! کجاست طالب کدام منطفه هست طالب همه دست همسایه شیطان صفت است

>>>   عکس آخر -
بلاخره وزیر صاحب هم دل دارد

>>>   این ها پیامدهای آزادی طالبان از زندانها می باشد. دولت کرزی هنوز هم ار صلح با جنایت کاران دم میزند و شاید زمانیک خ گلوی او را به قصد کشتن بفشارد باز فریاد بزند که من با شما صلح می کنم چرا مرا می کشید؟! البته طالبان هرگز کرزی را نخواهد کشت زیرا خدمتی که کرزی برای طالبان کرده است آمریکا و عربستان هم چنین خدمتی برای آنا انجام نداده است.

>>>   منتظر انتحار بیشتر باشید زیرا کرزی خیلی از انتحاری های را از زندان ازاد نموده است. کرزی در واقع شریک جرم است.
نسرین

>>>   او مردم شما باید بفهمید که کار کوچی ها است کوچی ها شیطان صفت من میخواهم که تمامی کوجی سر بریده شود که وطن از دست این مردم جنایت کار درامن نیستږ
علی هزار از کابل

>>>   علی جان هزار
کوچی +طالب+کرزی+احمدزی+خلیلزی +مردارزی+ همه یک قماش اند.
بعد ازین هم برای کوچی+کرزی ووو به خواست آقایان محقق +دوستم+فهیم+اسماعیل+ ووو رای میدهیم.

>>>   دولت فاسد كه نميتواند امنيت پايتخت را در مقابل تروريست ها بگيرد بايد استعفا بدهد مردم كابل بايد مانند مردم كويته در قبال تروريست ها خاموشي شانرا بشكنانند ودر تظاهرات سرتا سري در مقابل دولت در شهر كابل اقدام نمايند.
دولت نبايد بيشتر از اين اجازه داشته باشد تا خون شهروندان بيگناه كابل را غير مسولانه به ملاعمر ببخشد وروشنفكران كابل نبايد بيشتر ازين سكوت كنند ومرگ شهروندان را شوخي تصور كنند ودر عصر ازادي بيان و تاثير فراوان حركات مدني غير مسولانه سكوت نمايند.
جوامع مدني كابل شرم تان باد.
تقاضاي استعفا از دولت بي كفايت گويا براي جوامع مدني كابل خودكشي است.
مگر شما نوكران سازمان هاي دولتي هستيد؟
احزاب سياسي مخالف دولت ننگ بر شما.
شما هيچگاه بر خون سرخ شهروندان كابل دل نه سوختانده ايد، فقط چانه زني شما بر سر قدرت است.
داكتر عبداله ،محقق ،قانوني ،بشر دوست وحنيف اتمر چرا نميتوانيد مانند عبدالخالق رهبر حزب ديموكرات كويته اعتصاب غذايي نماييد؟
مگر خون شهروندان بيگناه كابل با خون شهروندان بيگناه كويته چه تفاوتي دارد؟
اميد اين نوشته من را شهروندان كابل در سطح وسيع نشر كنند تا باشد كابل كويته شود.

>>>   من از وزیر مهاجرین خواهش میکنم لطفا رشوتخوران حرفوی که سالهاست در نمایندگی مشهد و تهران به خصوص مهاون مهاجرین کنسولگری مشهد را اخراج نموده و فرد سالم و وطن دوست را مقرر کند
با احترام سید شکرالله

>>>   عكس اخير نيلوفر جان از فاكولته طب فارغ شده اينجا جي ميكند

>>>   درست است: شما با طالبان و حکمتیار و دیگر مزدوران بیگانه و همسایه که افغانستان را در جنگ خونریزی و ترور و انتحاری نگهداشته اند بیگانه نیستید و نان و آب شما هم از این کانال تاًمین می شود. جنگ هفتاد دو ملت همه را عذر بنه ---- چو ندیدند حقیقت ره بیگانه زدند.

>>>   برادر عزیز که خواستار استعفآ حکومت... کرزی شده اید.
مکر در انتخابات دور دوم عملآ کرزی فرزند آی اس آی نباخته بود و... انتخاباتی کرزی جهان را ... نساخته بود؟؟؟
بعد با یک سناریوی ساختگی چند سناتور امریکایی و سیاسیون انگلیسی و غربی به کابل آمده و از کرزی خواستند - که بیش ازین ماره رسوا و شرمسار نساز -ما ترا از دست نمیدهیم -بخاطریکه فرزندان انگلیس و امریکا یعنی پنجابیها با نبود کرزی از پدران امریکایی و انگلیسی خویش خفه می شدند - بعد با همین درامه که چند برگه رای دهی شمارش شد و کرزی از پنجاه فیصد تنزیل نمود- و بعدآ شمارش را قطع و کرزی را گفتند که فقط بگو قبول دارم -انتخابات در دور دوم باید صورت گیرد و اما... یعنی کنیسیون انتخابات یعنی - رییس فعلی... (لودین)باید برکنار میشد و حریف کرزی حاضر به مبارزه دور دوم انتخابات میشد اما بنا برخواست امریکا و غرب رییس... انتخاباتی با تیمش مانند نجفی بر گنار نشد و باز هم یک ترفند دیگر را غربیها و امریکاییها پیش پرفتند و به اصطلاح سر منشی ملل متحد را به کابل فرستادند و با اختار به داکتر عبدالله توسط بانکی مون عبدالله را مجبور به پذیرش کرزی ساختند.
پس حال مردم باید با امریکا بجنگند نه با چند تا طالب نکتایی پوش ساخت امریکا در ارگ.
کابلی

>>>   جالب است که یکتعداد انسانهای... هنوز سعی مینمایند که بگویند این کار طالبان نیست ولی ازین موضوع انکار کرده نمیتوانند که دستهای گنهکار پاکستان و آی اس آی دراین جنایات رول به سزایی دارد! ازین افراد می پرسم این آی اس آی بوسیله چه کسانی این انفجار و انتحار را انجام میدهند؟ آیا خود پاکستانی ها هستند؟ آیا آنها بوسیله جواسیس خودشان این کارها را انجام نمیدهند؟ اگر طالب در این کار دست ندارد؟ سخنگوی... آنها چرا مسوولیت این جنایات را بعهده گرفته است؟ آیا طالبان بوسیله آی اس آی و حکومت پاکستان تمویل و حمایه و تربیه نمی شوند؟ اگر ازین حقایق چشم پوشی میکنید پروردگار برزگ شما را در جمع مومنین حساب نکند و با شما سخت و دردناک محاسبه کند.
زرمینه ژوندی

>>>   تفرقه انداز و پادشاهی کن. تا که انتحاری نباشه، مسلمان کشی نباشه. کرزی صاحب چطور بادشاهی کنه؟ یا امریکا بخاطر چه پایګاه نظامی خود را دایمی بسازه..
غمخوار از کابل

>>>   ... طالب اگر مسلمانی همین باشد که طالبان میکنند و همین عمل اسلام باشد همه از اسلام دوری حواهند کرد. یقین انچه طالبان میکنند در اسلام نیست
ع ب س

>>>   غصه نخوريد، مشكلي نيست، باشد تا كرزي صاحب 200 دوصد طالب از بگرام آزاد كند. اين حملات كه مشكلي براي او ندارد

>>>   ازدولت جمهوری افغانستان تقاضا مینمایم که لطفا لطفان این چه حالات است در پارلمان افغانستان مانند میدان سگ بازی سمت شمال یک کمی از همسایه های تان شرم کنید با پول جنگ نکید با تروریستان جنگسا لاران و مزذوران پا کستانی جنگ کنید

>>>   هیچ مشکل ندارد اره ما هم خدا داریم

>>>   ای دولتمردان افغانستان دستتان درد نکند که یک مشت...جنایتکار را از زندان آزاد کردید تا چند تا زن و بچه بی دفاع بیشتر را بکشند. فقط خدا به دادتان برسد با این کارتان


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است