اوباما و همسرش مشکلات خود را گفتند
 
تاریخ انتشار:   ۰۱:۳۲    ۱۳۹۱/۱۰/۸ کد خبر: 46011 منبع: پرینت

رییس جمهور آمریکا و همسرش در مصاحبه ای اختصاصی به بیان مشکلات زندگی مشترک خود پرداختند.

باراک اوباما رییس جمهور آمریکا برای نخستین بار پس از پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری به همراه همسرش میشل اوباما در مصاحبه ای اختصاصی شرکت کرد. مجری شبکه اِی بی سی در بخشی از این مصاحبه به اوباما و همسرش گفت مالیا (دختر اوباما) اخیراً نخستین گوشی تلفن همراه خود را دریافت کرده است، آیا شما بر این مسئله نظارت دارید و می دانید که دخترتان با چه کسی تماس دارد یا برای که پیامک می فرستد؟

میشل اوباما گفت من در این سن به دخترم فضای آزاد بسیاری می دهم، البته نظارت نیز وجود دارد، زیرا ما قوانینی داریم.
نظارت فرضاً به این شیوه است که او هیچ وقت نمی داند که من چه زمانی وارد اتاق او می شوم و قطعاً از او می پرسم با چه کسی صحبت می کنی و آیا این مکالمه در ارتباط با تکالیف مدرسه است یا نه؟

باراک اوباما نیز گفت دختران من نیز دروغگوهای خوبی نیستند. وی افزود هم اکنون بیست سال از ازدواج ما می گذرد و مانند هر زندگی مشترکی نیز فراز و نشیب های خود را داشته ایم، اما اگر زمان های دشوار را به خوبی پشت سر بگذارید، آنگاه احترام و عشقی که نسبت به همسرتان دارید ، بیشتر می شود.

مجری اِی بی سی گفت خانم اوباما، شما زمانی به من گفتید که هرگز برای تصدی سمت سیاسی تلاش نخواهید کرد، شما گفتید طاقتِ زندگی سیاسی را ندارید. منظورتان چیست؟

میشل پاسخ داد من با تماشای شوهرم دریافتم که در عمل برای مشاهده و حس اثر کامل فعالیت خود باید صبر زیادی داشته باشید و نتیجه کار را نمی توان فوراً مشاهده کرد.


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   میشل وار خطا نشو انتحاری را شویت حمایت میکند مگم این اتش یک روزی خانه خودتان را خواهد سوختتت
راضی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است