twitterinstagramFacebooktelegram فیلم و ویدیوهای خبری شبکه های تلویزیونی افغانستان
ویدئوهای خبری

هواشناسی آب و هوا افغانستان

نرخ روزانه ارزاق و مواد غذایی افغانستان

نرخ روزانه طلا و دلار و ارزهای افغانستان

ضیافت افطاری کمیته امداد امام در هرات

 

تاریخ انتشار:   ۱۷:۰۴    ۱۳۹۱/۵/۲۴

کد خبر: 40078

منبع:

نسخه چاپی

مسئولین کمیته امداد امام خمینی در شهر هرات می گویند: این نهاد خیریه میزیان شماری از ایتام و خانواده های آنان در 5 شب متوالی در ضیافت افطاری به صورت جداگانه در شهر هرات بوده است.

به گزارش خبرنگار پامیر (pamirpress.com): شماری از ایتام و اعضای خانواده آنان با میزبانی کمیته امداد امام خمینی در هرات در ضیافت افطاری اشتراک نمودند.

محمد معمار، مسئول کمیته امداد حضرت امام خمینی (رح) در شهر هرات در گفتگو با خبرنگار پامیر اظهار داشت: مطابق روال هر سال در ماه مبارک رمضان با پیروی از سنت حسنه نبوی (ص) سفره افطار برای مددجویان تحت پوشش این ارگان خیریه در هرات آماده می شود.

آقای معمار اظهار داشت: در پنجمین شب متوالی در ماه مبارک رمضان کمیته امداد حضرت امام (رح) میزبان بیش از 1500 تن مددجو به صورت جداگانه بوده است.

در شب 23 ماه مبارک رمضان نیز این کمیته ضیافت افطاری را برای بیش از 700 تن از ایتام و خانواده هایشان در زیارتگاه حضرت بی بی معصومه (س) در شهر هرات تدویر نموده بودند.

آقای معمار با بيان اينكه کمیته امداد امام خمینی (ره) هم اکنون در چهار ولایت افغانستان از جمله كابل، قندهار، مزار و هرات فعالیت دارد، اضافه نمود: اين كميته علاوه بر مددرسانی، در بخش های فنی حرفه ای، درمانی و فرهنگی نیز آموزشگاه هایی را به منظور بالابردن سويه علاقمندان به حرفه و فن ايجاد كرده است.

اقدامات خیرخواهانه کمیته امداد امام خمینی در هرات همواره مورد استقبال شهروندان و مقامات دولتی قرار گرفته است.


نظرات بینندگان:

>>>   ... پيشنهاد مي شود يك سازمان ونهاد ي دولتي مانند كميته امداد باساپورت تجار و مشاركت عموم مردم دركمك به افرادضعيف جامعه ازبيوه زنان و بي سرپرستان و معاقين و اموزش اشتغال و خدمات اجتماعي به انها ازطرف وزارت كارو امور اجتماعي تاسيس شود .كانون اجتماعي نهاد نوانديشان بلخ

>>>   کمیته امداد در ایران خیلی به کم شدن فقر در روستاها کمک کرده . از این تجربه ارزشمند ایران باید در افغانستان استفاده کرد . باید مثل کمیته امداد توسظ مسولان در افغانستان ایجاد شود .

 


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده است

 
پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته