انتقاد روزنامه ایرانی: از سیاست ایران در قبال طالبان
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۳۹    ۱۴۰۲/۸/۱۹ کد خبر: 174317 منبع: پرینت

روزنامه جمهوری اسلامی چاپ تهران در ستون تحلیل هفته نوشت؛

سفر یک هیات اقتصادی از طالبان به تهران و موضوع امتیازات مهمی که بعد از استقرار طالبان به عنوان حاکمان افغانستان به این گروه تروریستی داده شده، بدون آنکه مسئولان توانسته باشند قطره‌ای از حقابه هیرمند را به سیستان تشنه برسانند، از عجایب روزگار است. طالبانی که مثل روز مشخص است روی کار آمدنش در افغانستان حاصل تبانی با آمریکا بود، اکنون با آغوش باز برخی‌ها روبرو می‌شود و از این پس حق دارند گستاخ‌تر عمل کنند!

با کمال تاسف انسان نمی‌داند این درد را به کجا ببرد که در موضوع افغانستان از هر زاویه‌ای که نگاه می‌شود، جز خسارت حاصلی نداشته‌ایم. موج هجوم پناهجویان غیرقانونی و اقدامات مشکوک امنیتی آنها در ایران و مثلث شوم قاچاق سوخت و دارو از ایران و روانه کردن مواد مخدر به کشور، از اقداماتی است که غیرت جانانه‌ای را در مدیریت کشور می‌طلبد که متاسفانه تاکنون به ظهور نرسیده است.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
روزنامه ایرانی
افغانستان
نظرات بینندگان:

>>>   آنچه فرمودیدجزمنفعت چیزی دیگه ای نبوده موادمخدرچندبرابرافغانستان به ایران منفعت داشته است ومحاجران نیزجزمنفعت هیج نوع زیانی نداشته است قاچاق سوخت همه به پاکستان انجام می شود مرزهای افغانستان به شدت کنترل می شود

>>>   👈👈 دولت یا مجلس و یا وزیران ایران ..... ناسنجش خوشباور و کوته اندیش شده اند،
همین دولتمردان ایران با (بمب های خوشه ای = پشتون کوچی بی فرهنگها) دوستی و پیمان کرده اند یعنی در بدن دولت و ملت ایران بمب های انتحاری نصب کرده اند که اکنون ساعتی عیار شده است !!؟


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است