قسمت دیگری از سریال سکس ارگ به بازار آمد
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۲۶    ۱۳۹۸/۴/۲۵ کد خبر: 159443 منبع: پرینت

سریال دیگری از تقاضای سکس در بدل چوکی، در بدنه حکومت وحدت ملی به بازار آمد!
ارگ و در مجموع حکومت وحدت ملی در ترویج سکس در مقابل چوکی به موفقیت های قابل ملاحظه دست یافته اند ، ابعاد ترویج سکس در مقابل چوکی چنان گسترده بوده است که هیچ زور دار و زر دار از درخواست سکس در مقابل چوکی ترس و واهیمه نداشته اند.

در ویدیوی جدیدی که به بازار آمده است فاضله سروش خود اعتراف می کند که به کمک شوهر خود ارگان های امنیتی را با خبر نموده ، فرد زور دار را در خانه دعوت کرده و برهنه گرفتار کرده است.

چنین زن ها واقعا کم پیدا می شود ، جالب این است که چرا تاکنون ارگان های ذیدخل در این قضیه خاموش بوده اند تا اینکه خود زن مجبور شده است که دست به افشاگری زند.

حالا دیده شود که سخنگوی ریاست جمهوری ، سرور دانش و شاحسین مرتضوی ادعای مستند این زن را چگونه توجیه می کنند ، سیاسی می دانند ، تبلیغاتی می دانند و یا اینکه دسیسه فکر می کنند؟
با چه جراات بعد از این همه رسوایی زنان و دختران به ارگ ، سپیدار و ادارات دولتی مراجعه نمایند و بالای چه کسی اعتماد نمایند؟

حسن علی عدالت


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
سریال سکس
ارگ
نظرات بینندگان:

>>>   تمامش توطئه است حقیقت ندارد

>>>   نوعیت جمع آوری اسناد در مقابل مجرمین،نباید از طریق وسایل اطلاعات جمعی انتشار شود.
زیرا این باعث میشود که مجرمین راه های جدیدی غرض انجام عمل جرمی جستجو کنند.
حالا با خبر شدن ازین حادثه،شاید تقاضا کننده های عمل جنسی،به دعوت خانم ها به خانه آنها نروند.زیرا خطر دستگیری آنها از طرف مؤظفین امنیتی متصور است.
درینصورت آنها راه های دیگری میسنجند.

>>>   اقای عدالت !
شما حتما میدانیدکه بعضی سریالها دنباله دار اند.
وهم همواره شاکی بودیدکه دولت درهیچ عرصه موفق نبوده است ولی حالا معترف هستید که دولت درعرصه ترویج فحشاموفق است.
مهم انست که بیکارننشینند.
عاقل

>>>   به تیم تابوت ساز و سکس ساز اعتماد نکنید. ارگ ریاست جمهوری یگ فحشاخانه است. گفته میشود که اداره این خانه سکس بدست رولا غنی است که در حرفه ای سکس تجربیات زیادی از کشورهای غربی کسب کرده است.

>>>   کاملآ دسایس دشمنان مردم افغانستان است و کسانیکه این دسایس را بزرگ جلوه میدهند یا جاهل اند یا احمق ویا هم در چنگ دشمنان مردم افغانستان افتاده اند
سلیمان جواد از ناروی

>>>   این یک واقعیت است واقعیت ها زیاد است منبع مسول نیست
اقای دانش کاسه لیس غنی یک چاپلوس واقعی است او بیثچاره هیچ از قضایای داخل ارګ در جریان نیست که شب در ارګ چه میګذرد مرتضوی همچنان خاین ملت است
تمام واقعیت ها را کتمان میکند به مردم
دوروغ میګوید
تشکر هموطن شما دور از میهن

>>>   این برادر ما که میګوید وا قعیت ندارد
لطفا نزد من بیاید تا واقعیت ها را از نزدیک ببیند
همشری شما

>>>   خانم ثریا متین که درین اواخر از شوهرش جدا شده و خانم نادیه بارکزی که فعلا از طرف اشرف غنی و خانم اول با مجلس ثنا معرفی شده است نیز از جمله کسانی اند که با شوق و علاقا برای بدست اوردن جوکی خود را برای ارگ تقدیم نمودند و هر دو هم از ولایت هرات است و درین اواخر خانم شیرین شهاب نیز در جمع زنان از خود گذر و سکس در جمع ارگ پیوست محرک تمام این کار ها تیم غنی و در راس بی بی گل غنی است که برای بد نام کردن افغانها از هیچ فعل بدی دوری نمیکند

>>>   خوب درمورد زنیکه مرد راسکس نماید وفلم گرفته شود آیا سامان این زن بی تحرک مانده باشد - خود قضاوت نمایید

>>>   شاید این بار بگویند که فوتو شاپ شده خیلی مسخره گی است همه نورم های اخلاقی زیر پا شده است به کی بگویی :
گوش کر بفروش گوش خر بخر
گوش خر بهتر بود از گوش کر

>>>   گردشگر خارجی توسط السوال واخان بدخشان مورد تجاوز قرار گرفت:
نیک محمد نظری، سخن‌گوی والی بدخشان می‌گوید که برای رسیده‌گی به این اتهام، هیئتی از سوی ولایت گماشته شده‌است.

در همین حال، عبدالله نظری، یک عضو شورای ولایتی بدخشان می‌گوید که بربنیاد اطلاعات او، این گردشگر از آسترالیا بود‌ و از راه تاجیکستان به ولسوالی واخان رفته بود، اما پس از اذیت شدن از سوی ولسوال، ناگزیر شد به تاجیکستان برگردد.
این گردشگر خارجی، در شکایت‌نامه‌یی که نوشته‌است، ادعا کرده که این رویداد دوماه پیش رخ داده‌است.

کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان، خواهان بررسی بی‌درنگ این رویداد است.

لطیفه سلطانی، مسؤول بخش زنان کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان گفت: «زنانی‌که از کشورهای دیگر به افغانستان می‌آیند برای گردش‌گری یا فعالیت‌های دیگر براساس مراودات بین‌المللی، دولت افغانستان مکلفیت دارد که تأمین امنیت بکند.

>>>   اقای بی نام ! کاشکی خودت هم تحت عملیه سکس واقع شوی تا دانی دروغ نیست
فریده هاشمی

>>>   اگر سکس نمیبود امروز انسانی درزمین موجود نمیبود.همه انسانها محصول بلا مناذعه سکس اند.به ختم جنگ وارتقای مکاتب فکرکنیم که کمی یخ کله ها اب شود مادرکجا ودنیا درکجا.

>>>   جواب دانش عاری از خرد این است که٪
فوتو شاپ و مونتاژ است
تا در مقابل چشمان آقای دانش و غنی و باقی پارگی ها تار در سوزن دیده نشود قابل قبول نیست.
اما اگر یک زن خارجی ادعا کند تحقیق نا شده واموال وامان تعلیق و تسخیر میشود.
با یک خم ابروی خالده پوپلزی ریس المپیک از وظیفه تعلیق و تحت تعقیب قرار میگیرد
ارگ یا محل تجارت عزت و ناموس
شرمت باد غنی

>>>   پاسخ به نظر اول
بله وقتی یک نفر پشتون پرست باشد و جز قوم پرستی چیز دیگر را نفهمد همین قسم شخن میگوید و همه را انکار میکند!
چون در کله پشتون پرست اولتر از هر چیز خودخواهی و تکبر است

>>>   ابرو که ندارید آبروی ملت بد بخت را بیشتر از این نبرید واقعا جایی تأسف دارد میگوید ما افغانیم غیرت داریم واقعا این غیرت است که چسپیدیم به نوامیس مردم

>>>   وطنداران محترم کدام اتهامات علیه این دولت کثیف دروغ بوده که اتهامات سکس دروغ باشد. یک کمی واقع بین باشید وخوب فکرکنید.
بااحترام
دوست شما

>>>   جواب .... که گفته است سکس خوب است
بله خداوند هم در قرآن فرموده است ازدواج موجب بقا و تداوم نسل بشر است اما میان حلال زاده و حرام زاده تفاوت بسیار است حلالزاده با رضایت خداوند متولد میشود ولی حرامزاده با خشم و غضب خداوند متولد میشود ما مسلمان هستیم و تابع احکام خداوند هستیم اما دنیای غرب که محبوب مردم منافق و بی ایمان است طبق آمار بیش از نیمی از جمعیت ایشان حرامزاده است و در دزدی فحشا قتل و جنایت و استعمار و غارت منابع کشورهای مستضعف و فقیر بدنام است سکس به مفهوم غربی آن امروز تبدیل به وسیله ای شیطانی شده است که در خدمت دنیای کفر و شرک و ظلم قرار گرفته است.
سید محمدرضا صادقی

>>>   میلیون ها زن باسواد درکشور زندگی می کنند.هیچ انتظار هم از حکومت ندارند که برایشان چوکي و مقام بدهد.همیشه معلم ساده ویا کارمند اداری عادی بودند وبا آبرو کار نمودن وزندگی کردند.اما درکشور ما زن های جا طلب.پول پرست.چوکي پرست.فحاشه هم داریم که تلاش میکنند در صورت که سواد کافی هم ندارند اما سعی میکنند به هر وسیله که است.خودشان را بمقام و منزلت برسانند.وبعد از آن که به خواسته های شان نرسیدن با ابرو مملکت بازی می کنند.یا حاله دست جنایت کاران میشوند پول میگیرند نقش بازی می کنند


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است