هرکسی درون ارگ است، برنده ارگ است!
 
تاریخ انتشار:   ۲۱:۱۹    ۱۳۹۸/۳/۲۰ کد خبر: 159047 منبع: پرینت

ثبت نام مردم برای انتخابات ریاست جمهوری که هنوز هم در هاله ای از ابهام قرار دارد که می شود و یا نمی شود در حالی شروع شده است که گفته می شود اعضای کمیسیون های انتخاباتی پول تبلیغات برای تشویق مردم برای ثبت نام را دزدیده اند و برای مردم هیچگونه آگاهی در این زمینه داده نشده است.

رقبای اشرف غنی احمدزی مصروف پند، موعظه و صدور اعلامیه های پیاپی بی محتوا، تکراری و ملال آور هستند اما تیم تابوت ساز در همه ولایات با هزینه های گزاف و امکانات دولتی مصروف کمپین انتخاباتی و خرید افراد معامله گر در بدل پول هستند، در اکثر مطلق ولایات والی ها، فرمانده هان قوای امنیتی و ارگانهای استخباراتی در خدمت تیم سکس ساز هستند. پس چگونه رقبای اشرف غنی احمدزی می توانند با ایشان وارد رقابت شوند؟ حتی اگر تیم تابوت ساز یک برگه رای هم نداشته باشند.

از آنجایی که در اریکه قدرت هستند برنده بی چون و چرایی صندوق های رای هستند و رقبای اشرف غنی احمدزی ناظران خوبی انتخاباتی برای برنده شدن تیم تابوت ساز هستند که در این صورت مردم ثبت نام می کنند و یا نمی کنند، در انتخابات شرکت می کنند و یا نمی کنند چندان ارزش ندارد چون نتیجه آن از قبل معلوم است و تا اینکه حکومت موقت ایجاد نگردد نام بردن از انتخابات بی معنی است.

اکنون اشرف غنی احمدزی در صدد خنثی کردن پلان صلح زلمی خلیلزاد و در مجموع آمریکایی ها است که اگر بتواند زلمی خلیلزاد را در این ماموریت ناکام و زمینه ماندن خود در ارگ را آماده نماید که در آن صورت انتخابات صورت نخواهد گرفت، کسی پول برای برگزاری انتخابات پرداخت نخواهد کرد و خطر فروپاشی نظام و جنگ های خونین بیشتر خواهد گردید.

حسن علی عدالت


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ارگ
غنی
نظرات بینندگان:

>>>   اگر پنج سال اینده را ازهمین نامزدان رئیس جمهوری باید داشته باشیم آن فرد حتما همین اشرف غنی است چون پلان های امان الله خان تاحال تکمیل شده است
ر

>>>   جالب اینجاست که رییس کمیسیون انتخابات خانم نورستانی است و داماد اش فرامرز تمنا نیز کاندید ریاست جمهوری.
اگر کسی او را متهم کند که تو انتخابات را به نفع اشرف غنی تقلب کرده ای،او در جواب خواهد گفت:
از برای خدا! روی خدا ره ببینید،یک کم ذره شرم کنید. اگر من انتخابات را تقلب میکردم،به نفع داماد خود تقلب میکردم،نه به نفع اشرف غنی.
بنأ خواهش میکنم دیگر این تهمت های نا حق را در حق من نکنید.

>>>   در ارگ ریاست جمهوری هر کس که در آمد دوباره بیرون نمی شود؟


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است