كبوتر هايی كه پرواز شان را آمريكا ميدهد
 
تاریخ انتشار:   ۱۶:۱۵    ۱۳۹۸/۲/۲ کد خبر: 158318 منبع: پرینت

خليلزاد كبوتر دانه خور و نمك شناس آمريكا كه عليه مردم افغانستان در آمريكا مبارزه ميكند، او از زمان مأموريت اش تا كنون از هيچ نوع تلاش هاي سياسي در راستاي ناامن ساختن نظام افغانستان دريغ نورزيده است.او را مردم افغانستان با ايديولوژي كه نام را نماينده آمريكا در افغانستان است ميشناسد، اما در حال حاضر خليلزاد داراي هيچ نوع صلاحيت دولتي مي باشد.

به باور من رهبران افغانستان را ميتوان از جمله بي تفاوت ترين و بي تجربه ترين ايديولوژي هاي سياسي در تاريخ اين كشور بر شمرد، به قول آقاي پوتين كه مي فرمايد" رهبران افغانستان زمانيكه كه پول دارميشود آنها پول ايشان را در كشور هاي خارجي در راستاي تجارت استفاده مي كنند. و خليلزاد نيز از جمله پولدار ترين شخصيت هاي افغانستان مي باشد.

اعتبار خليلزاد نزد اعضاي كانگرس و مشاورين آقاي ترامپ به مراتب كاهش يافته است، او ديگر داراي صلاحيت هاي بين المللي نيست. هدف اصلي خليلزاد را ميتوان بر دو نكته خلاصه كرد، كه عبارت است از طرح بين المللي براي انجام پلان هاي آمريكا در افغانستان و دريافت حمايت اعضاي كانگرس و دادگاه عالي آمريكا براي تشكيل يك نظام توتاليتريسم در افغانستان، اما بايد براي جناب خليلزاد گسيل داد كه آب رفته را باگشت دادن خطاست، شما(خليلزاد) ديگر هيچ خواهيد بود.

نهايتاً؛ از نام اش هويدا است كه فرزند كه پيش پدر نماند، هرگز نزد ميهن نمي ماند، خليلزاد بر تاريخ آمريكا جاگزين خواهد شد نه در تاريخ افغانستان، چون فعاليت هاي جناب خليلزاد تا حال نه تنها كه مشكلات افغانستان را كاهش داده بلكه درگيري هاي نظام افغانستان و اوضاع امنيتي اين كشور را به مراتب افزايش داده است.

نتيجتاً؛ بايد براي معضلات سياسي و بحران هاي سياسي كشور يك اقدام نيك صورت بگيرد، تا براي تامين امنيت و صلح دائمي در افغانستان يك پيام مثبت باشد.
مردم افغانستان سال هاست كه در آوار خشم و خون به سر ميبرند اما ديگر بايد به اين بازي نقطه ي توقف بگذاريم و تلاش هاي مان را در راستاي دولت سازي مان به مصرف بگذاريم.

به اميد تحقق عدالت در افغانستان
با احــــترام
نجيب الله انتظام
پژوهشگر آگاه روابط بین الملل


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
آمریکا
کبوتر
نظرات بینندگان:

>>>   بد ترین کبوتر کبوتر های دانه خور پاکستان هستند ، اینان دشمن مردم ووطن خود هستند

>>>   زنده و جاوید باد اقای خلیل زاد او یک شخص صلح خوا است و می خو اهد در افغانستان صلح بیاید مگر رهبران ع وغ
در سر پول های دالری سرخ امده هچ قدرت را رها نمی کنند
در این وطن 500 نفر در طول 18 سال است که همه را چور کردند

>>>   پلان وپروگرام کشورهای سلطه گر وسلطه جو در طول تاریخ بر سه قسم بوده وهست1-استعمار میلیتاریستی وسخت افزاری که حمله نظامی میکردند وکشور را به مستعمره خود تبدیل میکردند ومنابع وذخایر وثروت انها را چپاول میکردند نمونه اش استعمارگر انگلیس که چند دهه هندوستان را مستعمره خود کرد ویا اشغال نظامی افغانستان توسط ارتش متجاوز سرخ 2-استعمارنوین که نخبگان وافرادی رااز کشور تحت سلطه به کشور خود میبردند وبا شستشوی مغز انها وبا دادن مدرک وحمایه به کشور خود برمیگرداندند که انها مو به مو سیاستهای بادار خویش را اجرا میکردند وامروزه از این افراد بسیار در کشور خودمان وحتا در بیشتر کسورهای جهان سوم داریم.3- استعمار فرانوین که با نفوذ عوامل کشور استعمار گر وبا بهانه های مختلف فرهنگ خود را به کشور استعمار شوند تحمیل میکنند وتمام مردم کشود را دچار تغییر فکر واندیشه ودر راستای اهداف خود مهار وبرنامه ریزی میکنند وامریکا هر سه نوع را در کشور ما انجام داده است ومیدهد.مجترم اشرف غنی وخلیلزاد فرزندان استعمار نوین امریکا درکشور ما هستند.
داکتر عبدالرب اچک زی

>>>   کار نیک است مشکل وظیفه مقام جاه جلال یک عده که در سیاست هستند برایشان مهم تر از منافع اولیای کشور است متاسفانه تمام اینها تعلق میگیرد به یک خرظابط آمریکایی و در ضمن ویروس اساسی نفاق سمتی زبانی فرهنگ بر تری جوی فر هنگ حذف سایر اقوام از حقوق شان به جرم همزبان و هم تبار بودن با رقبای سیاسی حکومت دیگر شما خود فکر کنید در همو یک جمله که فرزندی که با پدر نباشد با دیگر مقدسات هر گز وفا نداشته بنا هر کسی سرمایه اولاد در این سرزمین نیست امکان ندارد او وفادار به این سر زمین باشد حتی به اقارب رده دوم سوم اش.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است