عکس های خبری روز شنبه 25 حوت 97
 
تاریخ انتشار:   ۲۰:۱۲    ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ کد خبر: 157840 منبع: پرینت
از سالروز شهدای 24 حوت هرات تجلیل شد

از سالروز شهدای 4 حوت هرات تجلیل شد

از سالروز شهدای 4 حوت هرات تجلیل شد

از سالروز شهدای 4 حوت هرات تجلیل شد

از سالروز شهدای 4 حوت هرات تجلیل شدانفجار در کوته سنگی کابل

انفجار در کوته سنگی کابل

انفجار در کوته سنگی کابلسرپرستان وزارت های داخله و دفاع در مزار شریف

سرپرستان وزارت های داخله و دفاع در مزار شریف

سرپرستان وزارت های داخله و دفاع در مزار شریف

سرپرستان وزارت های داخله و دفاع در مزار شریف

سرپرستان وزارت های داخله و دفاع در مزار شریفاين افراد در بلخ به اتهام تيراندازي بر پوليس بازداشت شده بودند، دو باره رها شدند

ه اتهام تيراندازي بر پوليسحامد کرزی به دیدار عبدالله رفت

حامد کرزی به دیدار عبدالله رفت

حامد کرزی به دیدار عبدالله رفتاولین گروه سیک ها به کانادا رسیدند

اولین گروه سیک ها به کانادا رسیدندمسابقات بسکتبال بانوان روی ویلچر

مسابقات بسکتبال بانوان روی ویلچر

مسابقات بسکتبال بانوان روی ویلچر

مسابقات بسکتبال بانوان روی ویلچرصرافان کابل و بغلان خواستار اعدام قاتل دختربچه اختطاف شده

صرافان شهر کابل و بغلان خواستار اعدام قاتل دختربچه اختطاف شده

صرافان شهر کابل و بغلان خواستار اعدام قاتل دختربچه اختطاف شده

صرافان شهر کابل و بغلان خواستار اعدام قاتل دختربچه اختطاف شدهکد (10)

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
اسلاید
عکس
نظرات بینندگان:

>>>   همو طنان مظلوم سیک ما نتوانستند با مسلمانان درین وطن زندگی کنند بالآخره مجبور شدند ترک وطن کنند چون با کفار یهود ونصارا هرکس میتواند منحیث انسان زندگی کند
ر

>>>   فرق بین یهودی های اسراییل و هندو های افغانستان در چیست؟
یهودی های اسراییل بخاطر میهن شان و بدست آوردن عبادت گاه شان در یوروشلیم(بیت المقدس) از سه هزار سال پیش در مقابل تمام امپراطوری ها از فرعون های مصر گرفته تا عاشوری ها و هخامنشی ها و یونانی ها و رومی ها و ساسانی ها و عرب ها و فرانسوی ها و انگلیس ها و غیره،مبارزه کردند و کشور خود را از دست ندادند.
اما هندو های افغانستان،دیوار هایی را در سر کوه آسمایی و شیر دروازه،در مقابل عرب ها ساخته بودند،عرب ها آنها را تخریب کردند و کشور شان را یعنی کابل شاهان را تسخیر کردند و دین شان را از بین بردند و خودشان را به قتل رساندند.
یک تعداد شان که مثل نریندرا مودی خود را در عقب وزیر دفاع و وزیر خارجه که خانم ها هستند،پت کرده است،آنها نیز خود را در عقب خانم هایشان پت کردند و در جبهات جنگ در مقابل مسلمانها،خانم های خویش را در صف اول جنگ قرار دادند،مسلمانها از عقب به آنها حمله کرده و همه آنها را دستگیر ودبخاطری که خود را در عقب خانم ها پت کرده بودند،همه آنها را در دست شان کره انداختند و امر کردند که هیچکدام آنها حق کوتاه کردن موی خود را ندارند و باید مثل زن ها زندگی کنند.
اما مسلمانها بعداً متوجه شدند که میان زن ها و مرد های هندو ها فرق قایل شده نمیتوانند،بنأ امر کردند که هندو های مذکر باید یک لنگی زرد که از مسلمانان فرق شود بر سر کنند و همچنان دیگر بت ها را پرستش نکنند و کتاب شان را نیز در یک قطب،مثل تابوت بگذارند و با هارمونیه خواندن های مذهبی خود را بکنند.
و بدینصورت دین جدید در هندوییزم بنان سیک های هندو بمیان آمد.
حالا بعد از حوادث اخیر،آخرین بقایای هندو های افغانستان،افغانستان را با بت بامیان تخریب شده و کوه های بالاحصار و شیر دروازه تخریب شده رها کردند و فرار را بر قرار ترجیح دادند و عازم کانادا شدند.

>>>   سك ها و هندو ها اصلا از أفغانستان نيستند اينها در وقتى كه پاكستان و هندوستان يكجا بود در پاكستان زندكى مى كردند ووقتى كه پاكستان از هندوستان جدا شد يكتعداد انها از رآه پشاور داخل أفغانستان شدند و در جلال اباد ، لغمان و كابل مسكن كزين شدند و در كابل همه انها در يك منطقه زندكى مى كردند كه بعدا بنام هندو كذر مسما شد كه در داخل شور بازار كابل بود .انها در شور بازار كابل دوكانهاى عطارى باز نموده بودند كه از همين مدرك پولدار شدند و در اين اواخر يكان خانه را در كارته پروان خريدارى نمودند .اينكه مى كويند اينها از بسيار سابق در أفغانستان زندكى مى كردند همه اش دروغ وساختكى است .

>>>   هموطنان سیک شما از دست افراد وحشی مانند دزدان عطاچور و امثالهم مجبور به فرار شدند.

>>>   به عکسهای اندرابی توجه کنید.
سرپرست وزارت داخله مثل سکرتر٫دریور یا بادیگارد والی دست نشانده عطا.این هم شد حکومت
عاقل

>>>   هموطنان نازنین اهل هنود!شما رادرک میکنم.کار عاقلانه کردید٫از وحشی ها فرار کردید.هر جا باشید خوش باشید.نان تان گرم واب تان سرد.
عاقل

>>>   ازهرقوم دین مذهب هرچی باشد هموطن ماست هرجا باشد خوش خندان باشد

>>>   قتل یک انسان ولوکی درهردین ومذهب باشد ازلحاظ دین مبین اسلام حرام ومردود است چه جایکه یک طفل معصوم ومطلوم وبی دفاع رابه شکل وحشی به قتل برسانند.
درقدم نخست به خانواده طفلک معصوم تسلی وازخداوندمتعال به خانواده آن طفل شهیدصبرجمیل میخواهیم.
ودم ازنهاد های قضایی مملکت تقاضامندیم که هرچه عاجل چنین انسان های حیوان صفت را به اشدمجازات یعنی اعدام محکوم نموده مجازات نمایند. درصورتیکه چنین افراد واشخاص با پادرمیانی انسان های دیگری معافیت داده میشوند به این معنی است که شخص که حمایت ازمجریم میکندآن شخص هم مجرم است.وبه نزدخداوندگنهکاراند
بدخشان

>>>   عجب نظام و عجب ریس جمهور داریم شما وزیر دفاع ما را بیبند و لباس های او را یک نظامی باید به یو نفورم نظامی باشد نه به یو نفورم ملکی از این افغانستان بی قانون چه گله از این ع وغ که همیشه در سفر های خارجی و به همرای کفار اند چه گله


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است