عکس های سیاسی آخر هفته 7 جدی 97
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۲۹    ۱۳۹۷/۱۰/۷ کد خبر: 156674 منبع: پرینت
شمعخانی دبیر شورای امنیت ملی ایران در کابل

شمعخانی دبیر شورای امنیت ملی ایران در کابل

شمعخانی دبیر شورای امنیت ملی ایران در کابل

شمعخانی دبیر شورای امنیت ملی ایران در کابل

شمعخانی دبیر شورای امنیت ملی ایران در کابل

شمعخانی دبیر شورای امنیت ملی ایران در کابل

شمعخانی دبیر شورای امنیت ملی ایران در کابلگلبدین حکمتیار به دیدار محمد محقق رفت

گلبدین حکمتیار به دیدار محمد محقق رفت

گلبدین حکمتیار به دیدار محمد محقق رفتمهمانخانه براي مهمانان خارجي افتتاح شد

مهمانخانه براي مهمانان خارجي افتتاح شد

مهمانخانه براي مهمانان خارجي افتتاح شدیونس قانونی، گل آقا شیرزی و احمد ولی مسعود در دیدار با عطامحمد نور

یونس قانونی، گل آقا شیرزی و احمد ولی مسعود در دیدار با عطامحمد نور

یونس قانونی، گل آقا شیرزی و احمد ولی مسعود در دیدار با عطامحمد نور

یونس قانونی، گل آقا شیرزی و احمد ولی مسعود در دیدار با عطامحمد نور

یونس قانونی، گل آقا شیرزی و احمد ولی مسعود در دیدار با عطامحمد نورکنفرانس ملی مدل های موثر مساعدت های حقوقی در کابل

کنفرانس ملی مدل های موثر مساعدت های حقوقی در کابلآغاز به کار رسمی مشعل سفیر جدید افغانستان در پاکستان

آغاز به کار رسمی مشعل سفیر جدید افغانستان در پاکستانکد (10)

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
عکس
اسلاید
سیاسی
نظرات بینندگان:

>>>   شمخانی به جنرال سپاه پاسداران!
سرحد بین افغانستان و ایران در کجا قرار دارد؟
جنرال سپاه پاسداران:اینجا که میبینید،استان هرات است،این پایین تر استان فراه است و این آخر استان نیمروز است.
شمخانی به جنرال: خوب شد که گفتی،من تا بحال فکر میکردم که ایران در استان قندهار و ننگرهار با افغانستان هم سرحد است.

>>>   من از همین تصویر اول زیر دست دبیر امنیت ملی ایران فهمیدم نقشه مربوط به مناطق زیردست طالبان در افغانستان میباشد طالبان آماده باشد که احتمالا ایران برایش خواب های خوشی دیده است شاید هم همچو داعش سفره خوده جمع کند ایران سالها منتظر فرصت خروج نظامیان امریکایی بود و اکنون این فرصت تاریخی رسیده است ایران با گروه هایی لجستیکی و جنگ نامنظم همچون زینبیون نبویون فاطمیون برنامه هایی برای مبارزه با تروریست دارد که درصورت آمادگی کابل سریع تر اجرا خواهد شد.

>>>   دیدار محقق با گلبیدین بسیار ناراحت کننده بود و این موجب خواهد شد محقق از چشم مردم هزاره بیفتد مردم هزاره هیچ گاه جنایات گلبیدین را فراموش نمیکنند
احمدخان غوری

>>>   علی شمخانی در جریان سفر به افغانستان تائید کرد، ایران با گروه طالبان گفت‌وگوهایی داشته‌است که کابل هم درجریان آن بوده است. او می‌گوید این روند همچنان ادامه خواهد یافت.
دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی روز چهارشنبه پنجم دی‌ماه جدی (۲۶ دسامبر) در کابل اعلام کرد که ایران با گروه طالبان افراطی گفتگوهایی داشته و این کار همچنان ادامه دارد.

برخی منابع خبری خارجی و داخلی، از جمله خبرگزاری‌های فرانسه و آلمان و تسنیم به نقل از علی شمخانی هدف از این مذاکرات را "کمک به رفع مشکلات امنیتی موجود در افغانستان" گزارش کرده‌اند.

وی گفته است:مجموعه ارتباطات و گفت‌وگوهای انجام شده با گروه طالبان با اطلاع دولت افغانستان بوده و این روند همچنان ادامه خواهد یافت.دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران درباره زمان و مکان این گفت‌وگوها و محتوای آنها توضیح بیشتری ارائه نداده است.

>>>   نوش جان عطا و همه رهبرای اوغانستان که برای خود زندگی جور کدن - باقی ملت باید برای همیش گدایی کنند و خاک بر سر باشند.
اکبری

>>>   سفراى ناكارامد شخص اشرف غنى...اين سفرا اصلا با كار وزارت آشنا نيستند

>>>   تجارت بنام جهاد خیلی سود آور است در ظرف چند سال ملیونر میشود
نمونه زنده اش همین پرعون های خود ما

>>>   من از دیدن تصاویر محقق و حکمیار و دیدن تصاویری از یونس قانونی که آنچنان با دبدبه، خویش را در مکان کذای رها ساخته اند و با توجه به گذشتۀ آنان و سر نوشت ملت مظلوم ما در سطح جهان و افغانستان، اندوهگین شدم و به همین دلیل هم دو مطلب را یاد آور می شوم : 1- چگونه خون مردم مظلوم و بیچاره گان،به بازی گرفته شده و هدر می روند، دشمنان دیروز که به خون هم تشنه بودند، شعارهای کذائی سر میدادند و در آن مسیر چه فجایعی را بر مردم تحمیل ساختن، حال چگونه از هم دیگر دیدار کرده و با لبخند از همدیگر تحویل می گرند ( ای سیاست بر پدرت لعنت ).2- جناب یونس قانونی ! ؟ لا اقل خودت خود را قبول داری و می پنداری که بزرگ هستی ،آیا نشستن یک شخصیت بزرگ آن هم در شرایط که ملت و مردمش نان شب زن و فرزندانش را ندارند و در سرتاسر جهان ، در دشت و بیابان در دریا و ساحل جنازۀ از هموطنان افغانستانی ما قابل دیدن است و زن و کودک افغانی اسیر دست قاچاقبران ، در طسح عالم در کمپ ها و اردوگاه از تشنگی و گرسنگی جان می سپارند و وطن عزیز و ویرانۀ ما لانۀ برای ترورستان جهان و در اشغال قدرت های بزرگ شیطانی اند، جناب عالی این چنین ؟؟؟چگونه مردمت که در آنچنان شرایط سر می کنند، شما و امثال شما را خواهند پذیرفت ؟ و دل بست ؟ و امید این را داشت که شماهاروزی عامل نجابش آنان باشید ؟ و در دردها و غصه های آنان شریک هستید ؟ این غم شریکی ؟ الآن شما با این شرایط دارید، شریک یتمان وطن، پدر و مادران شهیدان، و کنار سفرۀ خالی گرسنگانید؟؟؟؟ افسوس .

>>>   همگی چهره های را که میبینید خاینین این وطن استند از الف تایا خداوند در قهر خود این هار را گرفتار کند.
امریکاه پیش از مجهاهدین این گفته ها را گفت
اگر این مردم مسلمان میبودند در جهاد که کردند باید یک پارچه میبودند چون مسلمان نبودند من انها را به چهارده تنظیم تقسیم کردم برضد شوری هم ساختم دولت شان را نیز ازبین بردم ودر بین شان بی اتفاقی انداختم . اگر کلمه گوی محمد میبودند یک پارچی میبودند .
ونیز سه چیز در شان این مردم نیست
۱- احساس وطن ندارند
۲- تعبیض دارند
۳- در مقابل پول برادر خود را میکشند

>>>   واین بود عکسهای بچه های فلم سبوس

>>>   مجاهد به آن میگویند که روی بريا بنشیند وزندگی معمولی داشته باشد.ازجهادیها فقط من اسم اسماعیل خان را شنیدم در دوران جهاد بچها رفته بودن خانه اش خیلی زندگی معمولی در حدی نمد گيلم خیلی ساده در کف خانه اش پهن بود درصورتیکه ميتوانست زندگی شاهانه داشته باشد.شما حالا به اعطا محمد نور.نگاه کنید کوچ میز که به خودش آماده کرده در دفتر ترامپ ویا ملک سلمان هم نیست فکرکنید این فقط یک مورد اش است حالا امثال.عطا محمد دراین کشور که میلیون ها نفر از بدبختی رنج می برند ویا خانواده های وجود دارد که بخاطر همین جنگ لعنتی که همین ها به وجود آوردن تمامی زندگی شان را از دست دادن فعلا محتاج یک تکه نان هستن قضاوت با شماست

>>>   احمد خان غوری
تو هزاره نیستی. گلبدین در حق هزاره ها چه ظلمی روا داشته؟ مگر در جنگهای خانمانسوز کابل کی بالای هزاره ها ظلم کرد؟ در جنایت افشار کی دست داشت؟

>>>   گلبدین حکمتیار که خود را از هم مجاهد بر تر میخواند اگر زندگی انرا که بشکل شهنشاهی است و دارایی انرا حساب کنی فرعونی است بر علاوه از قاتل بودن اش گفته بود که اگر یک خارجی باشد اگر من با دولت مصالح کنم از امت رسول الله نباشم اما پول را که در قفت خود گرفت دیدید که با چه خوشحالی دویده دویده امد فاروق وردک این عضو فعال باند گلبدین ملیون ها دالر را با معاونش بنام اصف ننگ هم باند اش از پول معارف اولاد وطن را دزدیده و یک سرمایدار بزرگ خود را ساخته از پول دزدی حال مشاور وزیر اشرف غنی احمدزی است به مین ترتیب پسران گیلانی امروز کلانترین سرمایدار کشور ما خود را ساخته اند از نام جهاد اما جاسوسی به پاکستان مانند گلبدین و فاروق وردک و کریم خلیلی که یک مامور عادی دولت داود خان بود و سرور دانش همچان اما امروز سرمایه خلیلی بی حساب از حساب خارج است و سرور دانش هم کمتر از خلیلی نیست دیگران شان هم به همین طور هستند خود را هرکدام شان صاحب سرمایه های کلان از نام جهاد کرده اند اما مردم کشور ما را تباه و محتاج هرکس و ناکس و لقمه نان کرده اند .

>>>   ها ها ها این کاســـــه های نخـــود را ببین..........در مجالس رسمـــــی چـــــــه نخـــــود خوردن است؟


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است