نشانه‌های اختلاف در رابطه صلح، میان فاشیزم و تروریزم
 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۵۱    ۱۳۹۷/۹/۹ کد خبر: 156215 منبع: پرینت

شاخه های مختلف درون قومی که می خواهند برای اولین بار در کره زمین حکومت از معجون فاشیزم با تروریزم را تجربه کنند شدیداً دچار اختلاف گردیده اند، بگذریم از اتحاد آن ها که تنها می خواهند قدرت در دست یک قوم باشد در مورد خمیر فاشیزم با تروریزم هریکی راه جداگانه را اختیار کرده اند.

زلمی خلیل نماینده آمریکایی مذاکرات می گوید انتخابات به تعویق افتد نمایندگان فاشیزم با تروریزم به توافق برسند و بعداً مشترکا بسوی انتخابات بروند، اشرف غنی احمدزی نماینده جریان فاشیزم که می خواهد دو باره مدت پنج سال در درون ارگ باقی بماند می گوید انتخابات برگزار گردد و جریان مذاکرات پنج سال ادامه یابد و هیات ۱۲ نفری بیکاره و بی تجربه را جایگزین شورای عالی صلح ناچل کرده است که وقت خود را با طالبان بگذرانند چون اشرف غنی احمدزی می داند که از گفتگوی آمریکایی ها با طالبان به حاشیه رانده شده است در مقابل گروه طالبان مذاکره با هیات ۱۲ نفری اشرف غنی احمدزی را رد کرده اند و فقط خواسته اند که با جانب آمریکایی ها بدون نمایندگان اشرف غنی احمدزی مذاکره کنند.

با اینگونه اختلافات عمیق خمیر نمودن فاشیزم با تروریزم در یک تغاره مشکل به نظر می رسد و اینکه از این خمیر نان بپذند به معجزه می ماند، اکنون دیده شود که مردم بیچاره افغانستان که در اسارت فاشیزم و تروریزم ناخواسته قرار گرفته اند این معجزه را می بینند و یا خیر؟

حسن علی عدالت


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
صلح
خلیلزاد
اشرف غنی
نظرات بینندگان:

>>>   جناب حسن علی عدالت این سه قوم باغیرت به خواسته خود شان اسیر فاشیزم و تروریزم شده اند. گناه را به گردن دیگران نه اندازیم خود ما نوکرمنش استیم همان است که طفل فاشیزم سوار ما میشود. اینها متاع ارزانی اند که پول سیاه یک پولی
میتوانشان خرید به پول کاغذی کسی نیازی ندارد.از چند فروخته شده نباید
توقع کرد استخوان خور جایش پشت دروازه است . نه گویان به فاشیزم را همین ها نابود کردند.
خارکش

>>>   در صورتیکه امریکا پشتیبان اشرف غنی احمدزی فاشیزم نباشد یک دریافت یک فیصد رای را هم بدست اورده نمیتواند و اگر پینجسال دیگر بازهم غنی احمدزی با جعل و تقلب بر گرده مردم سوار گردد دیگر نام از افغانستان وجود نخواهد داشت صلح و امنیت و پیشرفت و اقتصاد را خو بگذارید .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است