پدرش را بکُش و فرزندش را در آغوش بکش!
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۱۳    ۱۳۹۷/۸/۱۹ کد خبر: 155802 منبع: پرینت

غنی احمدزی این شعبده باز تاریخ افغانستان میخواهد تا دستان خونین اش را درعقب این اطفال یتیم و بیدفاع مردم داغدار هزاره بپوشاند. یکاولنگ و اروزگان خاص به فرمان غنی درخون غلطید.

گزارش‌های موثق حاکی است که نیروی های کماندوی غنی که تحت فشار مردم به یکاولنگ به میدان جنگ فرستاده شده اند، قطعا وارد عملیات نگردیده اند و انها اظهار می‌دارند که تاحال فرمان عملیات دریافت نکرده اند. دولت میخواهد تجربه غزنی را تکرار نماید.

طالب و غنی دو روی یک سکهٔ امریکایی اند. به فرمان غنی احمدزی این فرماندار اصلی طالبان در افغانستان، طالبان به حیث لشکر نیابتی دولت، پروژه نسل کشی را در افغانستان بویژه درمیان اقوام شریف و زحمتکشان هزاره براه انداخته اند.
غنی میخواهد تا به آن میزان ستون فقرات هزاره ها را در افغانستان بشکناند تا دیگر همه موانع در راه تطبیق پروژه های بعدی طالب سازی در افغانستان برداشته شود.

با هموار سازی مناطق هزارستان، مرحله دوم از صفحات شمال و برای درهم شکستن مقاومت نیروهای شمال آغاز میگردد و به همین ترتیب همه هسته های مقاومت مردمی باید سرکوب ساخته شده تا برنامه اصلی استقرار نظام طالبانی در افغانستان عملی گردد.

غنی احمدزی تاحال حدود هفتاد فیصد خاک افغانستان را به طالبان تسلیم نموده است و متباقی ساحات را گام به گام پیاده می سازد.
با سقوط ولسوالی ها و پایگاه های دولت، غنی توانست تا به حد کافی طالبان را از لحاظ تجهیزات نظامی اکمال نماید.

برای خنثی سازی پلان غنی و امریکا یک گزینه وجود دارد و ان عبارت از راه اندازی قیام همزمان در برابر حکومت تروریستی در کشور است.
در این جا است که غنی نیروی برای سرکوب مردم نداشته و این قیامها باهم پیوند یافته و سرنوشت آینده افغانستان را تعیین میدارد!

توریالی خاوری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
دانش
دایکندی
نظرات بینندگان:

>>>   قدرت ما در اتحاد ماست
افغانستان به یک قیام سرتاسری ضرورت مبرم دارد.
م.ی.م
کابل

>>>   آن های که دست به هرشيطنت میزنند. به راحتی نقشه قتل یک نفر را طرح ریزی میکند ویا بخاطر یکنفر یک ولایت را به ناآرامی میکشد. خدا ناترس است به هیچ عقایدی اعتقاد ندارد برای همین است که بدون ترس از خدا راحت نقشه قتل و برهم زدن وضعیف نمودند یک شهر را عملی میکند .مطمئن باشید که صددرصد در قضیه ولايت اروزگان یکنفر یا از سیاست های خبیثانه غنی انتقاد کرده ویا به حرفهای غنی توجه نکرده گناهی این خانواده های آواره دربدر دراین ایام زمستان وآن های که در محل زندگی شان بشهادت رسیدن کودک بودن گناهی این هارا که میدهد .اینقدر پادشاهان خائن وريس جهمور های بی رحم ومنشه طلب درتاریخ جاری افغانستان گذشت و حالا زیر خروار ها خاک مدفن اند باز هم به این تازه به دوران رسیده ها پند و تجربه نمی شود. چوب تر صدا ندارد. بلاخره مجرمین وخاينين به جزای اعمالشان میرسد چون درتاریخ های گذشته شاهد تکه وپاره شدن خاينن و خانواده های شان بودیم.من تعجب می کنم این چهار روز دنیای زودگذر چه ارزشی دارد که این خانين بی وجدان وبی رحم دست به هر نوع جنايت میزنند بدون اینکه احساس مسولیت بکنند من مطمين هستم که حادثه کندز حادثه فراه حادثه اروزگان همه این ها(با نقشه های تباکننده اشخاص فاسد وخاين صورت گرفته این جانی ها میخواستن بخاطر یک نفر بی ارزش تمامی شهر مزارشریف ویران وکشتو خون براه بی اندازند
(جان محمد کندهاري

>>>   نظر به اعمال و حرکات غنی احمذزی باید که قیام ملی براه انداخته شود این سخن تان کاملن بجا است باید قیام از مناطق هزاره نشین قیام مردمی شروع گردد زیرا اکثر وقت دیده شده که ملیت هزاره بفریب حرف های کریم خلیلی و سرور دانش و جنرال مراد علی مراد این سه شخص وفادار به غنی احمدزی بخاطر حفظ چوکی و مقام شان مردم هزاره را فریب داده به نفع غنی احمدزی و دوام حکومت تگ قومی ان مانع تظاهرات و قیام های مردمی ملیت مردم هزاره مانع و سد واقع شده اند واز همبستگی انها با سایر مردم که برضد اعمال قومگرایی و تعصب قومی تظاهرات براه انداخته بودند هاره ها با انها یکجا نشده اند در حالیکه سایر مردم با هر حرکت های مدنی و تظاهرات مردم هزار دوشا دوش انها یکجا در حرکت بودند به همین اساس قیام را مردم هزاره براه اندازندتا دیگر اقوام با انها یجا و یک گام گردند .

>>>   کدام یکی بالای مردم بیچاره وبی دفاع وطن ما رحم نمود کمونست ها ، زندانی نمودن وکشتن ، اشرار بی فرهنگ کشتن تاراج نمودند ، شورای نظار کشت وغارت نمودند ، هزاره ها کشتن ،میخکوب نمودند طالبان ، داعش میکشند ، امریکایی ها ، روس ها ، پاکستانی ها ، عربها ، ایرانی ها همه وهمه مردم بی گناه وبی دفاع ما را میکشند پس چه باید کرد فقط یک راه وجود دارد وآنهم اتحاد ، وحدت واقعی درعمل نه در گفتارانم به دور از تعصب ، مذهبی ، سمتی ، تنظیمی ، نژادی ، لسانی وغیره

>>>   ما از همه اولتر به یک قوه عامل فشار در هزار جات نیاز داریم همانند بابه مزاری که در غرب کابل بود و هر وقت که به مشکلات چنینی گرفتار می شدیم قوه فشار دست به کار میشد، همه گب های خوب میزنندولی چطور؟؟؟ ما همه مردم خود را در هزاره جات فراموش کردیم!!! تیکه داران چون خلیلی ، دانش ، مراد و محقق امید همه هزاره ها را ربودند، بایدیک انتخابات در حزب صورت گیرد تا دست بکار شود.
شایان

>>>   افسوس افسوس افسوس .وقتی هزاره ها تظاهرات میکند پشتون ها خو از کشتن مردم هزاره لذت میبرند و یک انتهاری خود ره در بین مطاهره کننده ها روان میکنند از داخل ارگ مردم تاجک و ازبک میگوید به ما چی هزاره میداند کارشان بلا در پس شان شیعه است .لعنت به این رقم وطن داری و وطن دوستی و اسلامی .
پس چی قسم این وطن آرام شود در مقابل حکومت تروریستی و بیگانه پرور تا همه مردم قیام نکند به شمول پشتون های وطن دوست که متاسفانه تعداد شان کم است و اگر است هم به خاطر که بچه کاکایش یا قوم خویش در بین طالبان است درضد طالبان حرکت نمی کنند.این وطن آرام نمی شود حاکمان قدرت طلب و تطبیق کننده گان پلان های بیکانه گان باید مئل معمر القظافی در کوچه درزیر لگد مردم کشته شوند به شمول محقق ،خلیلی ،دانش، غنی ،عبدالله ،استانکزی ،برمک ،اطمر، گلبدین ،عطا نور ،ریانی الماس ،احدی ، فاروق وردک ، ذاخیل وال،و بعضی امئال این ها .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است