از کشته شدن پدر معنوی طالبان خوشحال نباشید
 
تاریخ انتشار:   ۱۷:۴۳    ۱۳۹۷/۸/۱۲ کد خبر: 155694 منبع: پرینت

باید بیندیشیم که مولوی سمیع الحق کی بود ، چکارمیکرد، چرا تا حالا کشته نشده بود واکنون چی سبب شد که درامن ترین محل زندگی اش، درخانه سلاخی شود!

هموطنان عزیز بیاد داشته باشید که امروزه جنگ های استخباراتی بسیار پیچیده و خطرناک به پیش می روند و اینگونه رویداد ها را نباید ساده گرفت.
مولوی سمیع الحق چهره ای بود که بسیاری از رهبران طالبان، به شمول ملا محمد عمر را در مدرسه حقانیه در پاکستان آموزش داده بود و همیشه فتوا هایی بر ادامه جهاد و خونریزی در افغانستان سرمیداد.
اما به یاد داشته باشید که رهبری ادامه جنگ افغانستان در دست اسخبارات نظامی این کشور است و مثل مولوی سمیع الحق ده ها آخند دیگر را در آن کشور و حتی افغانستان دارد که دیدگاه تداوم کشته شدن مردم افغانستان را دنبال کنند.

هرازگاهی که یک چهره و یا یک مقام در پاکستان به ختم جنگ در افغانستان فکر کند و یا دیدگاهی را در اینباره مطرح سازد، سازمان استخبارات پاکستان طرح کشتن اش را روی دست می گیرد و سپس افغانستان را مسوول کشته شدنش معرفی می کند.
ملا عمر رهبر پیشین طالبان در پاکستان نیز همینگونه کشته شد و ملا برادر و ملا صمد ثانی نیز با همین انگیزه ها به زندان فرستاده شدند.

به تازگی حکومت غیرنظامی پاکستان به رهبری عمران خان که هیچ نقشی برسیاست های این کشور ندارد، پس از دیدار با زلمی خلیلزاد و با آوردن فشار بر شماری از چهره های اثرگذار پاکستان، ازجمله مولوی سمیع الحق از آنها خواسته بود تا طالبان را وادار به گفتگو با حکومت افغانستان کنند و سمیع الحق به تازگی و در آخرین سخنان اش گفته بود که طالبان باید به میز گفتگو های صلح با حکومت افغانستان برگردند.

قرار بود در همین هفته پدر معنوی طالبان در یک نشست بزرگ در شهر لاهور پاکستان شرکت کند تا از طالبان بخواهد که با حکومت افغانستان گفتگو کنند، اما پیش از آن آی اس آی کارش را ساخت.
آی اس آی با کشتن پدر طالبان چند بازی بزرگ استخباراتی را انجام میدهد.

1 افغانستان را مسوول قتل سمیع الحق معرفی می کند و به همه اعضای طالبان می گوید که حکومت افغانستان شما را بی پدر ساخت.
2 مهره های اصلی که می توانند به روند صلح افغانستان کمک کنند را نیست و نابود می کند.
3 تلاش های حکومت افغانستان را برای رسیدن به صلح ضرب سفر می سازد.
4 با کشتن چنین چهره های همه عالمان دین و ملا های مدرسه های دینی را در پاکستان برضد حکومت و نظام افغانستان تحریک می کند و به آنان انگیزه می دهد که برای خونخواهی پدرشان با حکومتی که به گفته آنان از سوی امریکای ها اداره می شود به جهاد برخیزند و اگر دیروز صد انتحار کننده به افغانستان می آمد اکنون هزاران تن برای کشتن مردم مظلوم افغانستان واسکت های انتحاری را برسینه ها ببندند.
بنآ هوشیار باشید و از بهر این برنامه های اسخباراتی بازی نخورید!

جاوید زیارتجایی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
جاوید
پدر طالبان
نظرات بینندگان:

>>>   دیگر انتحار و انفجار گم شد زیرا سمیع الحق کشته شد

>>>   عمران خان را ساده نه گیرید سیاستمار ماهری است .
م. مسجدی

>>>   هر چه شد بازهم خوب شد، ماازخداوند متعال استعانت میخواهیم در راستای صلح وثبات امنیت وترقی ،آخوندها وآی اس آی وسایر خبیثان پاکستانی چکاره هستند ...

>>>   نویسنده محترم شاید حق با شما باشد .اما شما هم اینقدر مطمين نباشید.شاید این آقا مانعی سری راهی مذاکره بوده یا حاضر به مذاکره نبوده .ازاین اتفاقات درسيتم استخباراتي کشور های جهان زیاد می افته.وقتی درمورد ملا سمیع الحق هیچ چیزی نمی دانیم وهيج کسی هم نمیداند به چه دلیل کشته شده

>>>   معلوم نیست این ملا مزاحم بوده ویا مراحم

>>>   مهم این است که سمیع الحق به جهنم فرستاده شد. نتیجه هرچه باشد مهم نیست.
ص. از ایران.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است