ولسوالی نسی بدخشان در آستانه سقوط
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۰۳    ۱۳۹۷/۶/۷ کد خبر: 154184 منبع: پرینت

ابراهیم قیومی ولسوال نسی ولایت بدخشان روز سه شنبه 6 سنبله هشدار داده‌ است که این ولسوالی ممکن است از سوی طالبان سقوط داده شود.

به گزارش طلوع نیوز، قیومی می‌گوید که طالبان از یک ماه به اینسو فعالیت‌ هایشان را در ولسوالی نسی گسترش داده‌اند و اکنون تنها مرکز ولسوالی به دست نیروهای دولتی است.
او هشدار می‌دهد که هرگاه نیروهای بیشتر و جنگ افزارهای سنگین از هوا نرسد ولسوالی نسی سقوط خواهد کرد و در نهایت دروازه ی چهار ولسوالی دیگر نیز با خطر رو‎برو خواهد شد.

ولسوال نسی می‌ افزاید که این ولسوالی نقطه ی وصل ولسوالی‌ های مایمی، شیکی، کوف آب و خواهان است و یگانه پل مرزی این ولسوالی‌ ها که 500 کیلومتر مرز مشترک با تاجیکستان دارد در همین ولسوالی‌ است و از همین پل این ولسوالی‌ ها اکمال می‌ شوند.

کد(14)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ولسوالی نسی
بدخشان
طالبان
سقوط
نظرات بینندگان:

>>>   اگر یک ماه قبل با طالبان در شوریان برخورد جدی می شد اکنون شاهد گستاخی دوباره آنان در منطقه نبودیم ما نگران هستیم که ولسوالی نسی یک وردوج دیگر نشود

>>>   هر وقت سقوط کرد و طالبان همه چیز را با خود بردند و افسران و سربازان وابسته بدولت را کشتند بعد باز نیروی کمکی فرستاده میشود ولسوال صاحب بی غم باش و خود چاره خود را بکن

>>>   دولت باید نیروهای بیشتری را به این ولسوالی به شدت آسیب پذیربفرستد وگرنه ولسوالی به دست شورشیان سقوط خواهد برد


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است