اختلاف در میان اعضای رهبری حزب اسلامی حکمتیار
 
تاریخ انتشار:   ۲۱:۱۳    ۱۳۹۷/۵/۲۰ کد خبر: 153623 منبع: پرینت

گلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی تمامی امتیازات را به اعضای خانواده خود می دهد.
قاضی امین وقاد عضو شورای رهبری حزب اسلامی می گوید که گلبدین حکمتیار تمام امتیازاتی را که از دولت اشرف غنی دریافت می‌کند به خانواده‌ خود اختصاص می دهد.

قاضی امین وقاد افزود: رهبر حزب اسلامی قول داده بود که وی را برای نمایندگی در مجلس سنا به ارگ ریاست جمهوری معرفی کند اما حکمتیار به جای او داماد خود "غیرت بهیر"را به ارگ ریاست جمهوری برای نمایندگی در مجلس سنا معرفی کرد.

حزب اسلامی سالانه میلیون‌ها دالر پول تحت عنوان توافقنامه صلح حکمتیار با دولت افغانستان از ارگ ریاست جمهوری و شورای صلح دریافت می‌کند.

کد (10)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
حزب اسلامی
حکمتیار
نظرات بینندگان:

>>>   دفتر سخنگوی حزب گلبیدن گفته است :
رسانه ها به هیچ صورت حق ندارند رهبر این حزب را ( اسپ تراوا ) ( تروجان) در داخل حکومت بنامند

>>>   درکار های کلان دست نزنید به هر اعلامیه وابلاغیه دلخوش ننماید موسس حزب اسلامی حکمتیار ای اس ای است ودران اختلاف وافتراق گنجایش ندارد اینها از سالیان متمادی بدینسوبه همیم تاکتیک ونیرنگ دیگران را خوردند وفریب داده اند ختی بالای جناب ارغندیوال چندان حساب باز نکنید وهمجنان انجنیر محمد خان و... برامدن از حزب ونا فرمانی از حکمتیار جرم است وسزای ان اعدام وقتل میباشد اگر فاروق وردک ملیارد ها دالر را اختلاص مینماید ویا امین وقاد جیب های کمیته ای به اصطلاح صلح را خالی مینماید وانجنیر محمد خان سهم خودرا از داکتر عبد الله بوره میگیرد همه با الهام هز مر کز رهبری صورت می بذیرد
راحله از کانادا

>>>   یک اقدام نیک و بجا است معرفی اقای غیرت بهیر به صفت سناتور انتصابی
مسعود چاریکاری

>>>   حکمتیار از اغاز یک شخص خود خواه بود او حالا هم حاضر نیست که رهبری حزب را غیر از خانواده خودش به کسی دیګر وګذار کند جنجال او با ارغندیوال سر همین موضوع است او هیچ ګاه حاضر نیست که در حزب انتخابات شود زیر مطمین است که مرد م به کسی دیګری رای میدهند. ولی روزی میشو که سرنوشت این حزب یک نفره مانند حزب جمیعت میشود که حبیب جان سر جای پدر با مردم جنجال خواهد کرد و کسی هم اور نخواهد پذیرفت حزب هم پارچه پارچه خواهد شد.

>>>   همه مشکل بر سرمادیات است اینها می گفتند ما صرف بخاطر تاسیس حکومت اسلامی جهاد میکنیم !!!!

>>>   نه کل ماند و نه کدو خاک بسر هردو
هیچ گربه بخاطر صاحب خانه موش را نمیگیرد بلکه برای سیر شدنشکمش میگیرد گلبیدین قصاب کابل هم که بیشتر از چهل سال است حلقه غلامی ای اس ای پاکستان را بگردن انداخته و بدستور انها فعالیت میکند وطنفروشی و بیغیرتی بخود قبول کرده بخاطر همین چهار پول کصیف و مردار است که به جیب زده و دین را بدنیا فروخته دو دختر جوانش را بخاطر تسلیمی اش بدولت افغانستان و همکاری با امریکا پیش سفیر امریکا در پاکستان فرستد این همه را بخاطر امین وقاد و یا دیگران انجام نداده بلکه بخاطر قدرت و ثروت بخودش و خانواده اش تمام بی غیرتی و بی عزتی و نام بد وطنفروشی در چهل سال گذشته و تا امروز که ادامه دارد را بخود قبول کرده است نه اینکه سیاه کردن چهره از گلبدین حکمتیار بد نام تاریخ و پول و ثروت را بین خود و اعضای خاین ان تقسیم کند در شکم وقاد هم مار و گژدم بسیار جای گرفته خو شاگردان گلبدین مانند خودش سیرایی از پول و دارایی ندارند و ترس از خداوند هم و شرم از مردم .

>>>   قاضي أمين وقاد بيچاره تا حال گلبيدين را نشناخته بود، از اول تا حالا تنها بخاطر پشتون بودنش از او طرفداري كرده و همه عيوبش را ناديده ميگرفت، شما ها دعاي سر استاد رباني را نمائيد كه در افغانستان برايتان جاي و كار و مقام داد، و بعد از اين ببنيم كه شما ها بين خود چه ميكنيد.

>>>   جهاد اینقدر این سر تقسیم مادیات و منطقه هم دیگر را کشتن.ازطرف دولت کمونیستی کشته نشدن.البته این اسم جهاد را خدابیامرز نجیب الله بالای این ها گذاشته بود.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است