هزار نظامی تازه نفس آمریکایی به افغانستان می آیند
 
تاریخ انتشار:   ۲۲:۰۴    ۱۳۹۷/۵/۵ کد خبر: 153099 منبع: پرینت

بخشی از لشکر چهارم نیروهای پیاده نظام ارتش امریکا و لشکر اول زرهی ارتش امریکا که بالغ بر 1000 نظامی است، پیش از آغاز فصل زمستان به افغانستان اعزام خواهند شد.

پاول لارسون یکی از مقامات ارتش امریکا به «آرمی تایمز» گفت: این نیروها دو سال آموزش‌های نظامی طاقت فرسایی را برای انجام ماموریت در افغانستان سپری کرده‌اند.
وی افزود: این نیروها قرار است تا پیش از آغاز فصل زمستان جایگزین یگان‌های نیروهای هوابرد ارتش آمریکا در ماموریت «آزادی عمل» در افغانستان شوند.

یادآوری می کنیم، که حدود 15 هزار نظامی امریکایی در افغانستان حضور دارد، اما ارائه آمار دقیق از شمار نظامیان امریکایی به دلیل گردش مستمر این نیروها امکان پذیر نبوده است.
از سوی دیگر، برخی از کارشناسان بر این باورند که وزارت دفاع امریکا با استفاده از عنوان چرخش نیرو به صورت چراغ خاموش در حال اعزام نیروهای بیشتر به افغانستان است.

کد (10)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
آمریکا
افغانستان
نظرات بینندگان:

>>>   متاسفانه در افغانستان قدرت در نزد زورمندان موروثی است ونزد مردم گوسفندی افغانستان تضمینی است.در حالی در همه جای دنیا قدرت دست به دست شده وافراد بر اساس لیاقت وخدمت انتخاب ودر صورت عدم خدمت کنار گذاشته وگروهی دیگر انتخاب میشوند وقدرت در یکجا انباشته نمیشود تا تبدیل به دیکتاتوری شود.

>>>   فعلا خودافغانستان يك مليون و ششصد هزار نيرو دارد كه در حال پلو خوري و قطعه بازي اند چون اشرف احمد زي گفته جنگ نكنيد و پلو تان را بخوريد.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است