چگونه غزنی استثنا درنظر گرفته شد
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۰۶    ۱۳۹۷/۴/۹ کد خبر: 152283 منبع: پرینت

حرف داکتر لطیف پدرام در مجلس نمایندگان گواهی از این‌ بود.
چگونه غزنی استثنا درنظر گرفته شده که انتخابات حوزه ای شود؟ این تبعیض طلبی است چون میدانند که هزاره ها بیشتر رای میگیرند اما یک تعداد فاشیست های ارگ نشین این کار را انجام داده اند.

در این ارتباط باید گفت که فاشیست ها همیشه نقش ابر را در پنهان کردن آفتاب در مجلس نمایندگان بازی می‌کنند یعنی از حقیقت پرده پوشی می‌کنند و هر آنچه که واقعیت است نمیگوید ، اما لطیف پدرام دایمأ نقش طوفان شدیدی را برای تجلی نور آفتاب و از بین بردن ابر بازی نموده وظیفه ایمانی و وجدانی را انجام و حقایق جامع و کامل را شجاعت مندانه اظهار می‌کند.

روی این ملحوظ هرکسی که در مقابل بی عدالتی و تبعیض و ظلم و استبداد رزمیده و ایستادگی می‌کند و حقیقت را با جرئت بیان می‌کند قابل احترام بوده ، حمایت و پشتیبانی یک امر شرطی است که باید از آن شود.

همتا خاموش


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
همتا خاموش
غزنی
نظرات بینندگان:

>>>   گناه از خود غزنوي ها است كه قبيله را مسلمان ساخته از هند بريتانوي اوردند درين سرزمين حالا خود كرده را نه درد است نه درمان.

>>>   گناه از خود غزنوي ها است كه قبيله را مسلمان ساخته از هند بريتانوي اوردند درين سرزمين حالا خود كرده را نه درد است نه درمان. جوابگوي ان سلطان محمود غزنوي است .

>>>   جناب این عدالت است از ده ولسوالی یک نفر نماینده در شورای ملی نداشته باشند صرف از جهار ولسوالی . در صورتیکه دولت امنیت را در تمام ولایت غزنی فراهم نمایدوصندوق های رادهی در تمام ساحات جابجا شوددر ان صورت انتخابات قبول است در غیر ان باید شاید حوزوی باشد


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است