مشوره‌ی مفت علما به مغز متفکر جهان
 
تاریخ انتشار:   ۲۰:۳۹    ۱۳۹۷/۳/۱۹ کد خبر: 151814 منبع: پرینت

پس از مشوره علمای افغانستان، اشرف غنی احمدزی از ۲۷ رمضان تا ۵ عید در برابر طالبان آتش‌بس اعلام کرده است.
از این اقدام ناتو نیز حمایت کرده است.
این فیصله‌ امروز جان بیش از ۵۰ سرباز را گرفت.
این در حالی است که ایشان هم برای سفری به چین رفتند. با این حال سخنگوی نیمه رسمی طالبان نیز با ستایش از آتش بس با طالبان از طریق یکی از تلویزیون‌‌های مطرح کشور خواهان آزادی سیران این گروه از زندان‌های حکومت افغانستان نیز است.
پ.ن
اما جالب اینجا است که در برابر این وضع هیچ واکنشی صورت نمی‌گیرد.
پاسخگوی خون این همه سرباز کیست؟
سربازان با کدام روحیه در برابر هراس افگنان می‌جنگند؟
مگر در این کشور مردمی زندگی نمی‌کنند؟
آیا مردم از این وضع خبر ندارند؟
یا مردم بی‌تفاوت هستند؟
این‌جا چه وضعیست؟
اما چرا؟

رزینا خطیبی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
رزینا خطیبی
مشوره علما
نظرات بینندگان:

>>>   Khorosoni
آی مردم ، آی مردم بلاخره میخواهید دیگر چه شود؟؟؟!!
حرف من متوجه آنانی وخصوصآ مردمان باشرف پنچشیری است که تا اکنون از این تبار فاشیزم اوغانی "گرگ درنده درلباس میش" ( عبدالله قندهاری) دفاع میکنند وبرایش کف میزند ونعره تکبیر میگویند.!
شما را به بنام خدا ، وبه یک لگ وبیست وچهار هزار پیغمبران ...وحتی به پنچ پیران پنچشیر تان قسم میدهم که این مردک جاسوس فروخته شده را ازخود دورکنید ،بس است وبس است. دست از دفاع بردارید که قوم ؛ ملیت وتاریخ تاجیکان را تباه کرده است . باورکنید که با استفاده از نام مسعود بزرگ قبلا این نسل را فروخته است ولی کوشش کنبد که نسل بعدی را نفروشد. وهمه آنهاییکه از این مار آستبن تا اکنون دفاع کرده اند ، بلاخره شما ها را به شرف وجدای وعزت انسانی تان قسم میدهم از این فرد مخرب دست بردارید درغیرآن به نام خدا قسم یاد میکنم که که فردا نزد تاریخ ، شهیدان راه آزدی وبلاخره نزد فرزندان خویش با این عمل سبکسرانه خویش مجرم تاریخ وتحقیر شده انسانیت محکوم هستیم. یلاخره میخواهید دیگر چه شود..؟؟؟ همه چیز اتفاق افتیده...
خدا را حاضر شاهد میدانم که من هیچ نوع مشکل شخصی وقرابتی باوی نداشته وندارم ، ولی ....
بادرود

>>>   در آستانه آتش‌بس سه روزه عید فطر، مقام‌های محلی افغانستان می‌گویند که در حملات طالبان به پاسگاه‌های نیروهای دولتی در نقاط مختلف افغانستان دست‌کم ۶۵ سرباز کشته شدند.
منابع محلی تایید می‌کنند که در نتیجه این حملات ۲۳ سرباز ارتش در ولسوالی "شاه ولی کوت" ولایت جنوبی قندهار، ۱۹ سرباز در ولسوالی "قلعه زال" ولایت شمال شرقی قندوز و ۱۷ نیروی نظامی دیگر در ولسوالی زاول هرات کشته شدند.

>>>   فاشیزم به مردم ترحم ندارد از فاشیزم جنگ و کشتار قومی بیرون میشود

>>>   مغز گوسفند نخورید

>>>   علما در خواب غفلت هستند اول او را مسلمان بسازند بعدآ مشاوره بدهند او تا حال مسلمان نیست مفت برای مردم افغانستان حکومت میکند پنج بنایی مسلمانی را پرسان کند امام حسن و حسین کی است امتحان قرآن بگیرند.
بدون (چیغسک)


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است