امارات املاک قدس را تا 20 میلیون دالر خریداری می کند
 
تاریخ انتشار:   ۱۶:۲۳    ۱۳۹۷/۳/۱۹ کد خبر: 151798 منبع: پرینت

یک تاجر که از چهره های نزدیک به «محمد بن زاید» ولیعهد ابوظبی است خانه های فلسطینیان در بیت المقدس را خریداری می کند.
الخطیب در صفحه شخصی توییتر خود نوشت که امارات خانه هر فلسطینی را به 20 میلیون دالر خریداری می کند و به صهیونیست ها واگذار می کند.
وی همچنین تاکید کرد تاجر وابسته به امارات بر خانه های فلسطینیان در اطراف مسجدالاقصی بیشتر تمرکز داشته و یک بازرگان از شهر قدس که از نزدیکان «محمد دحلان» عضو جدا شده جنبش فتح و مشاور ولیعهد ابوظبی است به وی کمک می کند.

نایب رییس جنبش اسلامی در سرزمین های اشغالی همچنین افشا کرد که برای خریداری هر خانه که در همجوار مسجدالاقصی است 5 میلیون دالر پیشنهاد می شود و در صورت عدم پذیرش از سوی مالک آن تا 20 میلیون دلار نیز پرداخت می شود.
الخطیب با بیان این که حکام امارات میکروبی خطرناک در بدنه امت اسلامی هستند، از فلسطینی ها در شهر قدس خواست تا تحت هیچ عنوانی منازل و املاک خود را نفروشند.
این مقام فلسطینی سال گذشته میلادی نیز شرکت ها و جمعیت های اماراتی را به خریداری املاک شهروندان فلسطینی شهر قدس و واگذاری آن به صهیونیست ها با هدف تقویت حضورشان در شهر قدس و یهودی سازی آن متهم کرده بود.

طبق این گزارش در سال 2016 اسنادی افشا شد که نشان می داد امارات املاک قدیمی شهر قدس را خریداری و آنها را به شهرک نشینان صهیونیست واگذار کرده است.
سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان نیز روز گذشته (جمعه) در سخنان خود به مناسبت روز جهانی قدس گفت: برخی اعراب و کشورهای خلیج [فارس] برای خرید خانه از اهالی قدس پول می‌فرستند و تاجران خائن عرب خانه‌های فلسطینیان را برای صهیونیست‌ها خریداری می کنند.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
امارات
املاک قدس
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است