عبدالله در دیدار با وزیر توسعه بین‌المللی انگلیس
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۳۲    ۱۳۹۷/۳/۱۹ کد خبر: 151788 منبع: پرینت

داکتر عبدالله رییس اجرایی در جریان سفر خود به بریتانیا با خانم پینی‌لوپ ماری موردانت وزیر توسعه بین‌المللی بریتانیا ملاقات کرد.

در این نشست وزیر توسعه بین‌المللی بریتانیا تشریف آوری رییس اجراییه را به بریتانیا خیرمقدم گفت و در باره‌ی فعالیت‌ها و برنامه‌های این وزارت در افغانستان توضیح داد. خانم موردانت در صحبت‌های خود برای رییس اجرایی کشور گفت که این نهاد در افغانستان در عرصه‌های مختلف فعال است و کمک‌های لازم را ارایه کرده و به کمک‌ها و حضور خود در این کشور ادامه می‌دهد.

رییس اجرایی با قدرانی و تشکر از کمک‌های وزارت توسعه بین‌المللی بریتانیا برای افغانستان خواهان ادامه حضور و کمک‌های بیشتر این نهاد در کشور گردید. رییس اجرایی در ادامه‌ی صحبت‌های خود خواهان کمک‌های تخنیکی این وزارت برای برنامه دهلیز هوایی افغانستان جهت راه یافتن تولیدات کشور به بازارهای جهانی گردید. رییس اجرایی همچنان خواهان توجه بیشتر این نهاد در زمینه فراهم سازی فرصت‌های مناسب برای تعلیم با کیفیت برای دختران گردید.

رییس اجرایی همچنان خواهان حمایت و حضور فعال بریتانیا در کنفرانس بین‌المللی اقتصادی در باره افغانستان گردید که قرار است در ماه نوامبر سال روان میلادی در ژنیو-سویس دایر گردد.
وزیر توسعه بین‌المللی وعده سپرد که وزارت متبوع‌اش در این عرصه‌ها افغانستان را به اساس اولویت‌های حکومت وحدت ملی کمک می‌کند.

کد (4)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
وزیر توسعه
عبدالله
نظرات بینندگان:

>>>   Amirzada
برکناری وزیر انرژی و آب نخستین پیامد سفر نامیمون عبدالله به لندن است.
من در مورد پیامد های سفر نامیمون عبدالله همین دیروز هوشدار دادم. مطابق به دستور لندن عبدالله باید در برابر سیاست های خانمان بر انداز اشرف غنی مثل همیشه از "صبر استراتژیک" خود استفاده کند و پاداش آنرا در انتخابات آینده بحیث معاون اول اشرف غنی از جانب واشنگتن و لندن بدست خواهد آورد.

>>>   Khorosoni
آی مردم ، آی مردم بلاخره میخواهید دیگر چه شود؟؟؟!!
حرف من متوجه آنانی وخصوصآ مردمان باشرف پنچشیری است که تا اکنون از این تبار فاشیزم اوغانی "گرگ درنده درلباس میش" ( عبدالله قندهاری) دفاع میکنند وبرایش کف میزند ونعره تکبیر میگویند.!
شما را به بنام خدا ، وبه یک لگ وبیست وچهار هزار پیغمبران ...وحتی به پنچ پیران پنچشیر تان قسم میدهم که این مردک جاسوس فروخته شده را ازخود دورکنید ،بس است وبس است. دست از دفاع بردارید که قوم ؛ ملیت وتاریخ تاجیکان را تباه کرده است . باورکنید که با استفاده از نام مسعود بزرگ قبلا این نسل را فروخته است ولی کوشش کنبد که نسل بعدی را نفروشد. وهمه آنهاییکه از این مار آستبن تا اکنون دفاع کرده اند ، بلاخره شما ها را به شرف وجدای وعزت انسانی تان قسم میدهم از این فرد مخرب دست بردارید درغیرآن به نام خدا قسم یاد میکنم که که فردا نزد تاریخ ، شهیدان راه آزدی وبلاخره نزد فرزندان خویش با این عمل سبکسرانه خویش مجرم تاریخ وتحقیر شده انسانیت محکوم هستیم. یلاخره میخواهید دیگر چه شود..؟؟؟ همه چیز اتفاق افتیده...
خدا را حاضر شاهد میدانم که من هیچ نوع مشکل شخصی وقرابتی باوی نداشته وندارم ، ولی ....
بادرود

>>>   خواست پيسه يك دريشى را از او بگيرد واگرنه گپ دولتى ندارد اگردارد ارزش ندارد ٠


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است