وزیر دولت مشترک المنافع انگلیس در دیدار با عبدالله
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۱۵    ۱۳۹۷/۳/۱۹ کد خبر: 151784 منبع: پرینت

رییس اجرایی با وزیر دولت در امور کشورهای مشترک المنافع بریتانیا دیدارکرد
داکتر عبدالله رییس اجرایی با طارق احمد وزیر دولت در امور کشورهای مشترک المنافع بریتانیا در محل اقامت خود در لندن دیدار کرد.

آقای احمد در این نشست تشریف آوری رییس اجرایی را به بریتانیا خیر مقدم گفت و مراتب تسلیت خود را به خاطر شهادت تعدادی از علما و شهروندان کشور در اثر حمله تروریستی در جریان نشست بزرگ علمای کشور ابراز داشت.

آقای احمد در این نشست بر تعهد درازمدت بریتانیا برای کمک به افغانستان در تمام عرصه‌ها تاکید کرد و ابراز امیدواری نمود که سفر رییس اجرایی به لندن در بهبود روابط میان دو کشور موثر واقع گردد.

در این نشست آخرین وضعیت و تحولات سیاسی-نظامی در افغانستان به بحث گرفته شد و رییس اجرایی دیدگاه‌ها و برداشت‌های حکومت را در مورد تحولات افغانستان ارایه کرد.

در این نشست هردو طرف در باره روابط منطقه‌ای افغانستان به بحث و تبادل نظر پرداختند و به تفصیل در باره راه‌های مبارزه با افراط‌گرایی٬ تروریزم و قاچاق انسان صحبت کردند و رییس اجراییه از همکاری طرف افغانستان در این عرصه‌ها اطمینان داد.

کد (4)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
عبدالله
انگلیس
نظرات بینندگان:

>>>   Amirzada
برکناری وزیر انرژی و آب نخستین پیامد سفر نامیمون عبدالله به لندن است.
من در مورد پیامد های سفر نامیمون عبدالله همین دیروز هوشدار دادم. مطابق به دستور لندن عبدالله باید در برابر سیاست های خانمان بر انداز اشرف غنی مثل همیشه از "صبر استراتژیک" خود استفاده کند و پاداش آنرا در انتخابات آینده بحیث معاون اول اشرف غنی از جانب واشنگتن و لندن بدست خواهد آورد.

>>>   محترم فکر میکنم شما فراموش کرده اید که اگر بجای ریس این ریاست شخصی دیگری را وارد میدان میکردیم حال ما مالک کامل قدرت بودیم ولی همین شخص بر علیه آرمان ملت در یک دسیسه های سنجیده شده دقیق همانطوریکه در دور قبل به کرزی واگذار کرده بود اینبار را به غنی واگذار کرد!

>>>   Khorosoni
آی مردم ، آی مردم بلاخره میخواهید دیگر چه شود؟؟؟!!
حرف من متوجه آنانی وخصوصآ مردمان باشرف پنچشیری است که تا اکنون از این تبار فاشیزم اوغانی "گرگ درنده درلباس میش" ( عبدالله قندهاری) دفاع میکنند وبرایش کف میزند ونعره تکبیر میگویند.!
شما را به بنام خدا ، وبه یک لگ وبیست وچهار هزار پیغمبران ...وحتی به پنچ پیران پنچشیر تان قسم میدهم که این مردک جاسوس فروخته شده را ازخود دورکنید ،بس است وبس است. دست از دفاع بردارید که قوم ؛ ملیت وتاریخ تاجیکان را تباه کرده است . باورکنید که با استفاده از نام مسعود بزرگ قبلا این نسل را فروخته است ولی کوشش کنبد که نسل بعدی را نفروشد. وهمه آنهاییکه از این مار آستبن تا اکنون دفاع کرده اند ، بلاخره شما ها را به شرف وجدای وعزت انسانی تان قسم میدهم از این فرد مخرب دست بردارید درغیرآن به نام خدا قسم یاد میکنم که که فردا نزد تاریخ ، شهیدان راه آزدی وبلاخره نزد فرزندان خویش با این عمل سبکسرانه خویش مجرم تاریخ وتحقیر شده انسانیت محکوم هستیم. یلاخره میخواهید دیگر چه شود..؟؟؟ همه چیز اتفاق افتیده...
خدا را حاضر شاهد میدانم که من هیچ نوع مشکل شخصی وقرابتی باوی نداشته وندارم ، ولی ....
بادرود


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است