رییس جمهور اشرف غنی به چین رفت
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۲۷    ۱۳۹۷/۳/۱۹ کد خبر: 151771 منبع: پرینت

رییس جمهور غنی، صبح امروز در رأس یک هیات عالی رتبۀ دولتی به منظور اشتراک در هجدهمین اجلاس سران سازمان همکاری‌های شانگهای، در سفر دو روزه عازم شهر چینگداوی چین شده است.

در خبرنامه دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری آمده است، وی علاوه بر اشتراک و سخنرانی در هجدهمین اجلاس سران سازمان همکاری‌های شانگهای، با شماری از سران و مقامات کشورهای اشتراک کننده، دیدار خواهد کرد.

قرار است که هجدهمین نشست سران سازمان همکاری‌های شانگهای، فردا و پس فردا در چین برگزار شود. افغانستان عضویت دایمی این سازمان را ندارد و به عنوان ناظر در آن شرکت می‌کند.

اما قبل از این، مقامات حکومتی افغانستان از چین، روسیه و تاجیکستان خواسته بودند، تا در خصوص عضویت دایمی افغانستان در سازمان همکاری شانگهای همکاری کنند.

قرار است که فردا در نشست سازمان همکاری شانگهای، روی وضعیت امنیتی افغانستان و منطقه، مبارزه با تروریزم و مواد مخدر بحث و تبادل نظر شود.

کد (4)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
چین
نظرات بینندگان:

>>>   خداوند به برکت این ماه ع وغ را ..... کند تا این .....گم شود زیرا این دو فقط برای سفر های خارجی و پول های دالر های خارجی خود را کشتنی چو کی گرفته اند در طول که این دو سر قدرت اند کار گم است همه مردم غریب شده اند انها فقط در فکر خود و فامیل خود که در کشور های خارجی عیش و نوش می کنند است
اگر واقعا خداوند راستی را در نظر بگرد همین دو نفر را نیست کند و باز ما از خدوند بسیار شکر گزار می شویم

>>>   Raheel
به این دوستان فقط مورد توجه رییس جمهور و مقام و ماموریت گرفتن مهم است‌. ورنه کی نمیداند غنی و دار و دسته اش دشمن قسم خورده شمالی، مقاومت و تاجبک و فارسی زبان است. در کنار چنین نظامی بودن و مامور چنین نظامی شدن هیچ معنایی جز قرارگرفتن در کنار دشمنان مردم ندارد.

>>>   خداكند مردم چين حق هزاره ها را از غني طلب نمايند


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است