پيام مجاهد دختر پروان
 
تاریخ انتشار:   ۱۵:۰۹    ۱۳۹۷/۳/۱۶ کد خبر: 151730 منبع: پرینت

پيام مجاهد دختر پروان:
اين ننگ و بي عزتي شما مردان آزاده نيست؟
هويت تان را حذف كردند خاموش هستيد؟
تاكستانهاي شمالي را فراموش كرديد؟
فتواي جهاد برعليه تان را فراموش كرديد؟
دختران جوان تان را بردند فراموش كرديد؟
آتش زدن زمين ها و اره كردن درختان تان را فراموش كرديد؟
شعار دختران تان را مي بريم فراموش كرديد؟
قبيله بي هويت، بي سرزمين هم هويت تان را مي گيرد هم سرزمين تان را !!
مردان تان را مي كُشند زنان تان را مي برند!
و...
بلند شويد از خاك، ناموس، دين و هويت تان دفاع كنيد،
نگذاريد دستان كثيف شان در بدن زنان و دختران تان برسد.
چرا از خواب غفلت بيدار نميشويد؟
از چي تر س داريد؟
خدايا بر اين مردان چي بگم؟!

مجاهد دختر پروان


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
دختر پروان
نظرات بینندگان:

>>>   در همان دوران کرزی گفتم که باید هر سال ائتلاف شمال و شمالی سال سوزاندن شمالی توسط افغان ملتی هارا که زیر نام طالب صورت گرفت تجلیل کند ولی وارثین شورای نظار در بی دینی و بی هویتی چنان غرق شدند که حالا دختر ماهد پروان بالایت خبر نیستند و میخواهند ترا هم بفروشند. باید یک جنبش مسلح نوین بر علیه اشرف غنی زیر نام جنبش مسلح فیدرالی خواهان تاسیس شود . پروان کاپیسا پنجشیر یک فیدرالی باشند بدخشان تخار یک فیدرالی را تشکیل بدهند و همینطور حوزه مرکزی .

>>>   دختر مجاهد پروان هچکسی بالای بدن .....شما دست نمیزند ولی خود شما میروید تا بالای تان دست بزند همه روزه ما شاهد ده ها دختر مجاهد پړوان هستیم که به میدان هوایی بگرام میروند و به نخر مندوی خود را میفروشد ما شاهد ان هستیم که چندین جوان برایش گفته که جرا همرایی ما نمیروید که پیش امریکایی میروید و دختر مجاهد پروان به افتخار گفته که شما ۵۰۰ دالر داده نمیتواند نسل دوم دختر مجاهد پروان چشم ابی و مو زرد خواهد بود.
و به این نسل دختر مجاهد پروان افتخار خواهد کرد

>>>   Abdulhabib Habibi
من افغان نیستم، من یک خراسانی آزاد اندیش و آزادیخواه و تاجیک بودم و هستم و خواهم بود، این سرزمین از مردمان خراسانی بوده که هزاران سال است که درین خطهء باستانی زیست می نمایند برادران اواغین در حدود دوصد و هفتاد سال میشود که با غژدیهای سیاه، چند تا اشتر، کوسفند، بز و مرغهای خود، وارد این سرزمین شدند، و زمام امور مملکت را غصب کردند، حالا وقتی که ایشان در نقاط مختلف کشور جابجا گردیدند، شدند صاحب اصلی این خاک، در حالیکه در نواحی کوه های سلیمان صد ها سال با گاو و گوسفند و شتر و مرغهای خود زندگی میکردند، و هیچگونه خانه و کاشانهء نداشتند، از زمان به قدرت رسیدن احمدشاه ملتانی، آهسته آهسته از کوهای سلیمان تشریف فرمای سرزمین خراسان گردیدند، و زبان فارسی را یاد گرفتند، و شروع کردند به اعمار خانه های گلی و بالآخره آدمیت را آموختند، و حالا خود را صاحب اصلی این سرزمین محسوب می‌نمایند، و دیگران را مهاجر خطاب میکنند، قضاوت برای شما هموطنان عزیزم، ازین کرده نمکحرامی و دیده درآیی و بی شرمی ندیده ام.

>>>   امارات متحد عربی و قطر به افغانستان نیروی نظامی می فرستند .
ناتو ، دولت افغانستان و به ویژه امریکا ازین اقدام شیخ های ثروتمندعرب به گرمی استقبال نموده اند .
طبعا در ادامه ی این تصمیم ، عربستان سعودی ، اردن و برخی کشورهای ثروتمند عربی دیگر هم گروهی از نظامیان اجیر را وارد افغانستان - این بزن گاه بی دروازه خواهند نمود .
امریکا که مبتکر ، محرک و مشوق اصلی روند عربی سازی جنگ افغانستان است ، با گسترش این کار - قبل از همه می خواهد به این اهداف عمده دست بیابد :
اول - بار گران بخش های کلانی از مصارف جنگ را از شانه های خود دور نموده ، خزانه ی امریکا را از تهی شدن بیشتر نجات بدهد .
دوم - ایران اسلامی شیعه را ازسمت شرق با نیروی نظامی اسلامی سنی در محاصره ی کامل درآورده ، درصورت درگیری با ایران از نیرو و ثروت آنان استفاده ی موثر بنماید .
این کار به امریکا فرصت می دهد تا با یک تیر ، دو سه فاخته را شکار نماید : هم مسلمانان را در برابر هم قرار بدهد و هم خزانه ی خود را محافظت نموده ، اعراب ساده لوح را به افلاس زودرس نزدیک نماید .
سوم - در ادامه ی سیاست تعمیق و توسعه ی اختلاف میان گروهها و مذاهب اسلامی ، مسلمانان افغانستان و منطقه را همچنان مصروف درگیری ها و مناقشه های مذهبی وقومی میان هم نگه داشته و از آن میان برای خود ماهی های چاق تر شکار نماید .
فروغی

>>>   یگانه راه نجات مردم افغانستان از بدبختی های جاری ائتلاف جدی، صادقانه وانقلابی غیرپشتون هاست تا غیرپشتون ها برضد خطرات ،ودشمنان مشترک شان متحد نشوند همان آش است وهمان کاسه

>>>   Khurasani
چرا تمام نماد هاى ملى و هویت سياسى افغانستان منحصر به افغان هاست ومیراثداران اصلی سرزمین و تمدن خراسان ، دراین نماد ها حضور ندارند؟
روزی که افغانستان بنا به استراتیژی سیاسی دو ابر قدرت وقت ( روسیه تزاری و امپراطوری بریتانیای کبیر) به عنوان کشور حایل تشکیل شد و امارت امیر عبدالرحمن خان به عنوان حاکم سلطنت کابل و ممالک محروسه برسمیت شناخته شد، هیچ یک از نماد های افغانی به عنوان نماد اقتدار و معرف هویت ملی وجود نداشت، اما به تدریج و با توجه به طرح ناسیونالیسم افغانی توسط محمود طرزی و تدوین مانیفست فاشیسم افغانی توسط محمد گل خان مومند، حاکمان افغان با مهندسی سیستماتیک تمام نماد ها و عناصر هویت سیاسی را افغانی ساختند.
هیچکدام از نماد های ملی افغانستان امروز؛ معرف هویت، فرهنگ، تاریخ و تمدن ما نیستند.
نماد هاى ملى افغانستان امروز كه همگى براساس تفكر فاشيسم افغانى ( مطابق مانفيست تئوريسين فاشيسم افغان محمد گل خان مومند تعیین گرديده است )مربوط یک اقلیت مهاجر به نام افغان می باشد.
بیایید بدور از هرگونه تعصب و تبعیض به این نماد ها نظری بیاندازیم و جایگاه خود را بیابیم .

>>>   مردم را به جنگ و خشونت تحریک نکنید

>>>   حمد یاسینی زاد
سالهاست که میگویم جنگ قومی است قومی است
کو گوش شنوا؟؟
حال بدبختانه هر دو طرف جنگ در دست یک قوم افتاده مانند دانه گندم غیر پشتونها را در بین خود گرفته به هر بهانه غیر پشتونها را کشتار میکنند
این اعلان اتش بس هم در واقع سربازان غیر پشتون را دست بسته به طالبان پشتون میسپارد

>>>   دزدان شمالی جان چی نظر دارند ؟

>>>   خواهر شجاع پروان کاش همه یی دخترها مثل تو قهرمان می بودند و اجازه نمی دادن که کسی برشان دست درازی کند.

>>>   Ahmady en 24 anderen.
وحدت ملي پشتونها با ديگر اقوام !!!
١- سرود ملي به زبان پشتو باشد.
٢-زبان ملي و اول بايد پشتو باشد.
٣-از سران پشتون به عنوان بابا و غازی ياد آوري شود؛ و سران ديگر اقوام به عنوان سقاو، دزد، جنگسالار و جوالي...
٤- قانون اساسي بايد بر وفق مراد پشتونها درست شود.
٥- از قوم پشتون به عنوان قوم بومي و از ديگر اقوام به نام مهاجر ياد آوري شود.
٦-همه اقوام در شناسنامه هایشان باید به نام افغان (پشتون) ثبت شوند.
٧-پشتونها به نام قوم اكثريت بالا تر از شصد دو فيصد شناخته شوند.
۸- موقف هاي مهم بلند دولتي را بايد پشتونها تصاحب كنند.
٩-نوشته بانكوتهاي پول به زبان پشتو باشد.
١٠-ريس جمهور براي هميشه باید از قوم پشتون
انتصاب شو.
۱۱- زبان فارسی را دری بگویید و اگر فارسی گفتید جاسوس ایران شناخته هستید.
۱۲- واژه ها و اصطلاحاتی را که آنها خوش دارند باید مصطلحات ملی شناخته شوند و آنچه را که آنها نمیخواهند باید فرهنگ بیگانه شناخته شوند.
۱۳- همه مرز ها برسمیت شناخته ‌شود؛ بجز از مرز دیورند.
خوب شما بگويد ميشود که با این همه خواست های یک جانبه کنار آمد؟

>>>   Mansoor Badry
چی دنیایی شده !
منگلی ها ، شینواری ها ، مومندی ها ، همه زی ها ، خیل ها و وال ها ، در کابل ، بلخ ، هرات ، شمالی ، مرکزی و غربی سرزمین خراسان ناقل شدند و حالا دعوای ملکیت دیگران دارند .
آیانمک حرامی بیشتر ازین خواهد شد ؟

>>>   در آستانه آتش‌بس سه روزه عید فطر، مقام‌های محلی افغانستان می‌گویند که در حملات طالبان به پاسگاه‌های نیروهای دولتی در نقاط مختلف افغانستان دست‌کم ۶۵ سرباز کشته شدند.
منابع محلی تایید می‌کنند که در نتیجه این حملات ۲۳ سرباز ارتش در ولسوالی "شاه ولی کوت" ولایت جنوبی قندهار، ۱۹ سرباز در ولسوالی "قلعه زال" ولایت شمال شرقی قندوز و ۱۷ نیروی نظامی دیگر در ولسوالی زاول هرات کشته شدند.

>>>   Parwani
کمپاین_وکیلم_کجاست_؟
این یک کمپاین خوب است. مردم هر استانی که فکر میکنند نماینده ی شان در پلوخوری و دالر گیری های پارلمان گم شده با ما بپیوندند.
من در بحث درج هویتم در شناسنامه، وکلای پروان و در‌کل‌ وکلای حوزه شمالی را گم‌کرده ام. لطفا کمکم کنید تا وکلای مان را بیابم و از آنها تقاضا کنم که سواد اگر نداری، بر سر حق سیاسی من معامله ها کردی، سالها گذشت اما یک حرف به نمایندگی من از دهانت بیرون نشد باز هم تحمل ات کردم اما اگر در‌ مورد‌ هویتم معامله کنی، کوفت تمام خیانت هایت را با ده چند سود از حلقوم ات بیرون خواهم کرد‌.
اگر_بر_سر_هویتم_معامله_کنی_حلقومت_را_می‌گیرم.

>>>   بیغم باش !
ما دزدان تاریخ را می شناسیم! و نمیګزاریم کسی به سرزمین افغانها کج ببینید ! چشماهایشانرا می کشیم!
ما بیداریم با خبر!

>>>   انوقت ها گذشت کدام مجاهد مجاهد گو کرد اگر اتفاق میداشت به این حالت وطن نمیشد همگی شان بخاطر قدرت وطن را فروخت حال چیز کرده نمیتواند

>>>   بیغم باش ما از نسل یهود هستیم وحالا یهود ابر قدرت اینجا امده وما را کمک می کند ما از قوم کوه های سلیمان هستیم واز پنجاب هستیم وهیچ وقت نمی گذاریم این کشور به دست اریائی ها وخراسانی ها دوباره سقوط کند بی غم باش ما این ملک را با پدران گم شده ما که امروز امده اند وما را حمایت می کنند حفاظت می کنیم این تاجک وازبک وهزاره را نخواهیم گذاشت که او یخ این ملک را بخورند.
انزر گل از کوه های سلیماه فعلاً‌ ناقل در قندوز


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است