فرمانده پولیس پکتیا مفقود شده است
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۲۳    ۱۳۹۷/۳/۵ کد خبر: 151390 منبع: پرینت

درحالیکه وضعیت امنیتی در ولایت پکتیا روز بروز بدتر می شود، فرمانده امنیه این ولایت به مدت یکهفته می شود که ناپدید شده است.

در کنار جنگ های پراکنده در اطراف ولایت شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا، چندین پاسگاه نیروهای دولتی در شهر گردیز، آماج حمله‌های طالبان قرار گرفته و شماری از نیروهای امنیتی نیز کشته و زخمی شدند اند.

شمیم خان کتوازی والی پکتیا نیز به رسانه ها گفته است که وضعیت امنیتی پکتیا رو به وخامت نهاده و بتازگی طالبان در این ولایت به سلاح های مدرن و پیشرفته از جمله تفنگ های تک تیر انداز مجهز شده اند.

کد (4)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
پکتیا
پولیس
طالبان
نظرات بینندگان:

>>>   همچوافراد واشخاص بایدهرچه عاجل ازوظایف برکناروبه عوض شان افسران باتجربه کار تعین تاازتلفات ملکی ونظامی جلوگیرشود.
حقمل

>>>   فرمانده ولايت پكتيا حتمأ مصروف تعليم دادن به تروريستان به امر سرقومانداني اعلي است

>>>   حقمل، شما چرا مردم را بدون معلومات محکمه میکنید؟

>>>   Amirzada
چگونه بی بی گل لبنانی الاصل پشتون شد؟
پشتونیزم یک مکتب نژاد پرست و جعلکار است. این مکتب متعصب بخاطر منافع خود حتا با جعل هویت ناموس خود هم دریغ نمی کند. پس وقتی پشتونیزم حاضر است با ناموس خود خیانت کند دیگر پروای جعل هویت تاریخ ۵ هزارساله مان را به تاریخ سه صد ساله سیاه اوغان ندارد. روی تصادفی نیست که با گستاخی و بی شرمی از راه دروغ و جعل همه شهروندان غیر اوغان را در شناسنامه های برقی اوغان بسازند.
اولین جعل هویت را اشرف غنی متفکر نیو فاشیزم در پیش چشمان جهانیان از تغییر نام همسر لبنانی الاصل و عیسوی مذهب اش از رو لا غنی به بی بی گل آغاز کرد و حالا او را مسلمان و پشتون معرفی می کند. این در حالیست که بی بی گل نه مسلمان است و نه در خانواد کدام پشتون تولد شده است.
بی بی گل می تواند دین عیسویت خود را بخاطر مصلحت سیاسی به اسلام تبدیل کند، ولی او حتا اگر خون خود را هم تبدیل کند، نمی تواند پشتون و یا قومیت دیگر شود. DNA پشتون مربوط به نژاد های آسیایی است در حالیکهDNA بی بی گل لبنانی مربوط به گروه سامی- یهودی خاورمیانه است.
بی بی گل می تواند بحیث شهروند افغانستان محسوب شود ولی نمی تواند از قومیت پشتون شود. حتا کسی تا حال نمی داند چه وقت بی بی گل تابعیت افغانستان را کسب کرده است و یا هنوز شهروند آمریکایی لبنانی است.
خانم ها می توانند تخلص شوهر خود را که از هر نسب و یا خانواده ای باشد کسب کنند، ولی هر گز نمی توانند هویت ملیت و یا قبیله شوهر خود را کسب کنند. خدا هرکس را در یک قوم و نژاد از خلقت آفریده است.
تمام اقارب نزدیک بی بی گل در شبکه فساد اشرف غنی صاحبان و سهمداران پروژه های بزرگ اقتصادی اند.
واقعیت اینست که اشرف غنی در مکتب صهیونیزم جهانی تربیت شده است.
این در حالیست که اشرف غنی نه به اسلام باور دارد و حتا کلمه خود را خوانده نمی تواند. سالها قبل اشرف غنی خود را لامذهب معرفی می کرد و اسلام را مایه بد بختی افغانستان می شمرد و می گفت " من به هیچ مذهبی باور ندارم، اگر مذهب برایم انتخاب کنم دین عیسویت را که فرزندان و خانم پیرو آن اند انتخاب خواهم کرد".
به نظر می رسد که رو لا غنی و یا بی بی گل ارگ در تحت تاثیر شوهر بی خرد و جعلکارش به جعل هویت اصیل لبنانی و عیسوی مذهب اش دست زده و خود را رسوای عالم ساخته است.

>>>   یگانه راه برون رفت، علیه اشغالگران به پا خیزید!!!

>>>   به حقمل:
شما گفته اید که افسران باتجربه ..
شما نمیبینید که افسران با تجربه ازشروع آمدن تنظیم های جهادی خانه نشین شده رفتند پشت کارشان واکثریت یافوت کرده اند ویاهم اگرزنده باشد از دست رفته اند آنها هر کدام حربی پوهنتون - واکادمی هارا خوانده بودند به اساس لیاقت تا ارکان حربی رسیده بودند.ومثل جنرال های تنظیمی رتبه نگرفته بودند.که واقعا آنها قهرمانان ملی بودند . وحال که شما افسران با تجربه میگویید کیهارا میگویید . همین ها که از کوه ها آمده اند ودر دزدی و چوروچپاول تجربه کافی دارند. ببخشید که من از نوشته هایت چیز معکوس دریافت کردم. کاشکه عوض نالایق ها و مفت خوران کسانی گماشته شوند که شایستگی داشته باشد این هم آرزوی ماست.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است